Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 2 - 29.44$ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
12
Favori
10.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios kullanıcısıyım (5s var elimde) uyum problemi vs var mı? Nabu x 'e bakın diye tavsiye okudum bir yerde tecrübeleri arkadaşların görüşlerini bekliyorum.
    saygılar
  • Bekliyorum 1s alacaktım 2 çıkmış preorder ne zaman biter fiyat durmadan yükseliyor.
    30 $'a indiği an 2 adet almayı düşünüyorum.
    Yoksa beklemeyip 1S mi almalıyım? iPhone ile kullanacam.

Edit: Beklemedim 2 adet 1s aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 1 Temmuz 2016; 16:14:03 >
  • Bunun 1S'den farkı sadece ekranın olması mı? Eğer öyleyse saat dışında bir artısını göremiyorum. Sadece adım sayarda vs. daha ayrıntılı bildirim gösterebilir. Bir de şarjı biraz etkileyebilir diye düşünüyorum. 1S'i nabız ölçme ve uyku düzeni takip etme için almıştım. Alarm ve bildirimi de gayet iyi kullanılıyor. 2'yi kullanan varsa pil kullanımını yazarsa sevinirim. 3-4 günlük veri de yeterlidir. Ona göre 1 ayda ne kadar gider hesaplayabiliriz ortalama olarak.
  • kullanan arkadaslar ,ekrana saat olarak açtığında belli bi süre sonra kapanıyo videolarda izlediğim kadarıyla .onu full açık bırakcak bi ayar var mı .her saate bakmaya tuşa mı basmamız gerek
  • Ekranin sürekli açık kalması için bir ayar yok. Zaten çoğu zaman bilek hareketini algılayıp ekranı açabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonSamsunlu

Bunun 1S'den farkı sadece ekranın olması mı? Eğer öyleyse saat dışında bir artısını göremiyorum. Sadece adım sayarda vs. daha ayrıntılı bildirim gösterebilir. Bir de şarjı biraz etkileyebilir diye düşünüyorum. 1S'i nabız ölçme ve uyku düzeni takip etme için almıştım. Alarm ve bildirimi de gayet iyi kullanılıyor. 2'yi kullanan varsa pil kullanımını yazarsa sevinirim. 3-4 günlük veri de yeterlidir. Ona göre 1 ayda ne kadar gider hesaplayabiliriz ortalama olarak.

Ürün elime geçtiğinde %55 şarjı vardı, %10'a düştüğünde 11 gün geçmişti ve yeni şarj ettim. Öyle gözüküyor ki, vaad edilen 20 günün üzerine çıkacak.
  • olivier_kahm O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • şu anki fiyatlar ve satış şekli gösteriyor ki xiaomi nin değil ama xiaomi satanların bi tarafları kalkmış ! alet de 1s in ekranlısı başka bişi diil yani ve aralarında 2 kat fiyat farkı var :D

o kıç kadar OLED ekran o kadar para ediyorsa buyrun alın ama 200 TL buna verene kadar fitbit garmin falan bakılır yani ne mi band 2 si

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 29 Haziran 2016; 19:51:52 >
  • http://en.miui.com/thread-288632-1-1.html

arkadaşın dediği gibi 149 yuan yani 23 dolar... diyecek başka bişi yok PES .
  • Eski bilekliğin kordonu a giriyor mu bu yenisi acaba

• Hayır, fotoğraflardan da anlayabileceğiniz gibi boyut farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

şu anki fiyatlar ve satış şekli gösteriyor ki xiaomi nin değil ama xiaomi satanların bi tarafları kalkmış ! alet de 1s in ekranlısı başka bişi diil yani ve aralarında 2 kat fiyat farkı var :D

o kıç kadar OLED ekran o kadar para ediyorsa buyrun alın ama 200 TL buna verene kadar fitbit garmin falan bakılır yani ne mi band 2 si

Siz öyle diyorsunuz ama onların bi taraflarını kaldıran bence xiaomi nin ta kendisi. Neden derseniz xiaomi bile kendi sitesinde stok yok diye satış yapmıyor günlerdir. Ama onlara preorder adı altında malları veren onlar sonuçta. Benim gördüğüm insanları soğutuyor bu satış tekniği. Birde kendi satış kanalları taobao ve tmall da bazen yarın saat onda sınırlı satışımız var diye ilan edip insanları yönlendirip ertesi gün satış filan olmayınca mesajlarınıza pişkin pişkin mal yok diyen müşteri kanalları var. Bu teknikle fitbiti geçmek değil bence yanına bile yaklaşamazlar. Üzülüyor insan böyle güzel bir markanın böyle şeyler yapmasına.

• tugiturk T kullanıcısına yanıt
    katılıyorum söylediklerinize yani bir şey yapıyorlar ama görülmüyor bilinmiyor insanlar keriz sanıyorlar ya o çok komik kendilerini gülünecek duruma düşürmekten başka bir şey değil yaptıkları keyifleri bilir
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle diyorum.keyifleri bilir.Az önce taobao'da gezinirken gördüm.Biri 149 (buradaki normal fiyatı) rmb'ye preorder yapıyordu.Ta 30 ağustosa.Demek ki bu pre order saçmalığı ve 40 dolarlı fiyatlar ağustos sonuna kadar sürecek gibi gözüküyor.Burada bütün millet ihtiyaçlarını taobao ve benzeri sitelerden görüyor. Bende alıştım vallahi,artık yoğurdu bile taobao'dan alıyorum.Marketler ve mağazalar çok pahalı satış yapıyor. Türkiye'deki marketleri bu kadar çok özleyeceğim hiç aklıma gelmemişti....
  • Arkadaşlar, ürünün satış fiyatı ne zaman hakkı olan fiyata düşer.
  • ya o kadar yer araştırdım ..youtube,donanimhaber vs.. mi band 2 nin iphone la dogru duzgun calisip calismadigi ile ilgili bilgiyi kimse vermemis.. deneyecek olan bir allahin kulu yok mu? sevabina? ileti bildirimleri nasil iyi mi? stabil calisiyor mu?
    ey iPhone'cular nerdesiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • Arkadaşlar ben de kendimce ve dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Buyrun kendi yapmış olduğum video:

• AliExpress'te yarın 30 dolardan 3000 adet satılacakmış.
    http://brands.aliexpress.com/en?spm=2114.49010108.100003.1.MNYzzB
  • olivier_kahm O kullanıcısına yanıt
    1s de 15$ dolardan satılacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.