Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 2 - 29.44$ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
12
Favori
10.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi Band 2 OLED telefona bağlayan var mı ?
  • mmmashm kullanıcısına yanıt
    Farklilik olsun derseniz mantikli ama yoksa gereksiz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bilekliğim geldi. Kutu içeriği ve eski bilekliğimle beraber fotoğraflarını ekledim.

Xiaomi Mi Band 2 - 29.44$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 18 Haziran 2016; 13:42:36 >

• olivier_kahm O kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk izlenimlerinizi merakla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Arkadaşlar Mi Band 2 de gelen telefon aramalarında kendi ekranında isim gösteriyor mu?
    Siparişini veren ve eline ulaşan var mı?

Ekranda isim göstermiyor, bildirim gelen uygulamanın ikonu çıkıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

mi band 2 de anlık nabız takibi var mı?

Melesef anlık nabız takibi yapmıyor.
  • aliexpressten sipariş verdiğim miband2 geldi. Ben 29$ a almıştım. Şimdi fiyatlarının 30-40 $ olduğunu görüyorum.
    Kutu olarak 1. Nesil ile aynı kutuya sahip. Jelatini çıkarıp kutuyu açtığınızda sizi siyah görünümü ile lcd ekran karşılıyor. Lcd ekranın altında ekrandan hafif çıkıntı yapan bir düğme var. Dokunmatik olan bu düğme ile saat, adım sayar, mesafe, kalorin, nabız,sarj yüzdesi seçeneklerini seçebiliyorsunuz. Seçenekleri uygulama içinden azaltabilirsiniz mesela sadece saat ve adım sayarı görebilirsiniz.
    Nabız ölçümü için ekranda seçim yaptıktan sonra 3-4 saniye beklemek yetiyor. Kolunuzu saate bakar gibi kaldırdığınızda ekran açılıyor. Adım sayarı lcd ekrandan açtığınızda en son adım sayısını gösteriyor. Bu arada yürürseniz uygulama açıkken olduğu gibi adım sayısı artmıyor.
    Uyku ölçümü için nabızı da kullanabiliyor. Sanırım bu özellik 1s te de vardı. Fakat bu şekilde sarjın daha fazla kullanılacağı konusunda uyarı yapılmış.
    Bu arada eşleştirmesi eski miband lar gibi oldukça basit. Eşleşme sonrası güncelleme yapıyor ve eşleştirme olunca saat otomatikman telefonun saatine göre ayarlanıyor
    Siyah band da eskisine göre daha kaliteli his veriyor.
    miband2 çok hoşuma gitti. Alacaklara tavsiye ederim

• Araynın ismi yazsa bizde kolumuzu sallayıp meşgule atsak idik çok güzel olabilirdi.
  • 29 dolar bulursam almayı planlıyorum bende
  • miuiturkiye.net de 179 tl ye satışa çıkmış.. biraz uçmuşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

29 dolar bulursam almayı planlıyorum bende

30 dolara bulsam ben de alacağım ancak şu an fiyatlar 40 doların üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

miuiturkiye.net de 179 tl ye satışa çıkmış.. biraz uçmuşlar..

eğer garanti hizmeti verilmiyorsa fiyat astronomik üreticiden daha fazla kar eden bu kan emici aracılardan insanlık ne zaman kurtulacak çok merak ediyorum...
  • Çin'de xiaomi tarafından 149 yuana satılıyor. 22 dolar falan.
  • 1-2 ay sonra düşer fiyatı
  • satıcı diyor ki ;

SEMERS ; "Uluslararası garantisi mevcuttur. Olası bir bozulmada onarım yerine tamir yapılır."

garanti maranti hak getire yani sakın bu fiyatlara almayın bu aleti yazık günah gidin bi fakire verin hazır ramazan ayındayken sevap olur
  • quote:

Bakalım mibandtr' de ne kadara satışa çıkacak, 120-150TL arası ve yine 25TL lik hediyesiyle satışa çıkaracağız demişlerdi
  • xiaomi bile ürün başına %100 kar etmiyordur...

ah bu satıcılar yok mu o kan emicileeeer... :) yedirmeyin alın terinizle kazandığınız paraları oturduğu yerde hiç bir iş yapmayanlara... 30 dolara aldıkları aleti şu an şişirilmiş fiyatı 40 dolar diye (bahaneleri de bu) 180-200 TL ya çakmaya çalışıyorlar... 30 dolar civarına forumda bile alan olmuştur ki 30 dolara aldıkları bile şüpheli adetli aldıkları için daha ucuza almaları bile mümkün... yani aletin maliyeti adamlara TAŞ ÇATLASIN 100 TL... bilemedin 110 TL hadi 120 TL olsun koyarsın 150 ye... oldu olacak sat 300 e temizinden biz de hiç uğraşmayalım gidip vivosmart alalım... ki bu gidişle öyle yapıcam ben hayırlısı bakalım. 100 dolar alet yurtdışında garmin distribütöründe GARANTİLİ FATURALI alet 350TL fiyat böyle konur beyler... bu fiyatlara mi band 2 alan enayidir satan da farksızdır gözümde...

• 30 dolar seviyesinde görürseniz beni de yeşillendirir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

quote:

Bakalım mibandtr' de ne kadara satışa çıkacak, 120-150TL arası ve yine 25TL lik hediyesiyle satışa çıkaracağız demişlerdi

mibandtr ile görüştüm 130 tl düşünüyorum Temmuz ayında getireceğim bu ara fiyat arttı dedi
  • tolga68 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 1S modeline göre yine daha pahalı ama bi yandanda bi zahmet pahalı olsun yani diyesim geliyor :D bakalım 130 diğerlerine göre daha kabul edilebilir ancak yine daha fazla, düşer inşallah. 25₺ hediyesi doğru banada vermişti bisikletle ilgilendiğim için ateş yakan paracord bileklik kullanırım dedim aldım kullanıyorum arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 a ben de alabilirim fazlası etmez.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.