Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hepsiburadada 389
    trendyolda 319 tl ye satışa sunulmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle trendyolda 299 TL mi band 5 kaç saat devam eder bilinmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu bileklikler iphone ile uyumlu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Evet iOS ve android cihazlarla uyumlu.

• Arkadaşlar bu hafta mi band 5 almayi planlıyorum, bu akıllı saatler hakkında pek bilgim yok, her kafadan bir ses çıkıyor.. Genelde spor yapan yürüyüş yapan biriyim, bu amaçla bir band 3 4 5 tarzi bişey almak istiyorum ama ne alsam karar veremedim.. Öneriniz ne olur band 5 mi alayım yoksa başka bir saat önerirmisiniz.. Piyasaya baktığımda bir sürü model var.. Huawei Xiaomi Honor Samsung v.b.v.b..

• Trendyol da satılan modelde kan ölçümü var mı acaba?

• Mi band 4 u PC den fabrika ayarlarına döndürmek mumkunmu?

• ben google maps için telefona notifity kurmayı düşünüyorum. mi fit ile notifity beraber kullanınca bir çakışma olur mu?
  • Mi Band 4 kullanıyorum çokda memnunum şu anda 5 in benim için hiçbir farkı ve artısı yok 4 ile devam 6 çok uçuk kaçık olursa ona geçeriz
  • Mi band 5 i bekliyordum band2 den sonra. Onda da spo2 nin olmadığını öğrendim. Ali express de ki yorumlarda CN versiyon da da olmadığı yazılmış. Almanın bir anlamı kalmadı sanırım.

Ls05 daha mantıklı gibi bunun yanında. En azından daha ucuz ve telefondaki bütün bildirimleri alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 16 Temmuz 2020; 12:39:56 >
  • Eski kordon koptuğu için bir süre kullanmadım bilekliği, yeni kordonu aldım ama bu sefer de ne kadar uyuduğunu göstermiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar var mı?

• Mi Band 5 için Mi Band 4 kordonlarını kullanabilecek miyiz arkadaşlar bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Eski kordon koptuğu için bir süre kullanmadım bilekliği, yeni kordonu aldım ama bu sefer de ne kadar uyuduğunu göstermiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar var mı?
    kordon ile ilgisi nedir, uyuma durumunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Mi band 5 i bekliyordum band2 den sonra. Onda da spo2 nin olmadığını öğrendim. Ali express de ki yorumlarda CN versiyon da da olmadığı yazılmış. Almanın bir anlamı kalmadı sanırım.

Ls05 daha mantıklı gibi bunun yanında. En azından daha ucuz ve telefondaki bütün bildirimleri alıyor.
    olmayan bir özelliği neden var gibi lansman ediyorlar... bunun acıklaması nedir ?
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Global lansmanda da hiç bahsedilmedi zaten. Acaba sensör varda güncelleme ile mi gelecek. Konu tam net değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 17 Temmuz 2020; 11:48:25 >
  • Belki pro veriyonu için eklerler spo2 özelliğini.
  • mi band 5 de nette söylenen özellikler yoksa bende almayacağım. mi band 1 den beri kullanırım her yeni çıkan modeli de almışımdır. şu an 4 var bende ama sanırım artık mi bandı bırakmanın zamanı geldi. sanırım biraz şımardılar diğer büyük markalar gibi.. fazla şımarıklık tüketiciye fayda sağlamaz. önümüzdeki süreçte ki mi band 5 özelliklerinde ki değişme ve fiyat gibi gelişmelere bakıp diğer bilekliklere yönelebilirim..

• mi band 5 için spo2 sensörü deaktif mi geliyor, yoksa sensörü yok mu?
    varsa da açılacak mı bilgisi olan var mı?
  • Dae-su Oh D kullanıcısına yanıt
    Evet, kullanabiliyoruz.

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Dostum global sürüm satışa çıktı. 319 liraya şipariş verdim bile. Trendyoldan aldım mi storedan. Evofone garantili.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.