Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (360. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: savatager

Zamanında mi band 2 almıştım, memnun şekilde kullanıyordum. Ekranı bileğimden çıkmaya/düşmeye başladığından beri kullanmayı bırakmıştım.
    Yakın zamanda eşime mi band 4 aldım. Arada ben de kullanıyorum.
    Elbette biraz fark olsa da, elimdeki mi band 2 yi yeniden değerlendirip kullanmak istiyorum. Geçen yine denedim, hemen düştü yine. Sanıyorum bir parçası vardı; çıkar-tak esnasında kaybolunca bu hale geldi.
    Yeni bileklik alsam da bu sorun çözülmeyecek gibi?

Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan oldu mu acaba?
    yeni bir kordon alarak probleminizi çözebilirsiniz. bahsettiğiniz parça kordonda bulunuyor.
  • Uykuyu ölçmediği gibi , nabızı da ölçmüyor sanırım. Süreklı 81 yada 75 nabız spor yaparken bile böyle bir ihtimal yok.. Neresi yanlış acaba
  • V.1.0.7.44 versiyonum bu türkçe olmadı türkçe sürüm nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskorpian

V.1.0.7.44 versiyonum bu türkçe olmadı türkçe sürüm nedir?
    V.1.0.7.60
  • Ürünle ilgili değil de biraz daha kişisel bir şey diyeceğim.
    Uyku süresiyle ilgili bir şeyi merak ediyorum.Bende sürekli derin uyku süresi kısa görünüyor zaten alma amaçlarından birisi de bundan kuşkulanmaktı.Sizlerde durum nasıl?

• Xiaomi gerçekten yazılım konusunda vasat bir firma.Hava durumu kendini güncellenmiyordu her defa kendim el ile güncelliyordum şimdi de whatsapp dan gelen bildirimleri göstermiyor.Alalı daha 3 ay olmadı isteyene uygun fiyattan kutusu + faturası ile gönderebilirim.50 tane klasik saatim varken bunu saat olarak takmak mantıksız...

• Son güncellemeyle olduğunu düşünüyorum ama, şarjı çok çabuk bitmeye başladı. İlk 3 sarjimda 22-23 gün süren şarj şuan 9. Gününde %13 şarjı kaldı. Umarım yeni güncellemeyle tekrar düzelir...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar 4. Versiyonu alarak ben de aranıza katıldım. Bileklikten şimdiye kadar memnun kaldım. Ancak bir sorum var. Bu bileklik adım sayma işini doğru yapıyor mu sizce? Uygulamadan gün sonunda adımlarımı takip ettiğim zaman otobüste olduğum sürelerde kat ettiğim mesafeyi de attığım adımlara eklemiş gibi geldi Bende 3 4 yıl önce bunun ilk versiyonu olan ekransiz mi band 1 vardı. Onda da aynı sorun vardı ama son versiyonda bu sorun düzelmistir diye tahmin etmiştim fakat sanırım aynı saçmalık hâlâ devam ediyor. Sizde de aynı sorun var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 11 Ocak 2020; 11:6:37 >
  • Arkadaşlar mi band 4 almak istiyorum araştırdım fakat net bi bilgi bulamadım. İki telefonu aynı anda bağlayabiliyor muyuz?

Veya iki telefonun bağlanabildigi akıllı bileklik tavsiyesi verebilecek var mi?

• Egzersiz modunda nabız hiç doğru çalışmıyor. Sizde de öyle mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Selam arkadaşlar 4. Versiyonu alarak ben de aranıza katıldım. Bileklikten şimdiye kadar memnun kaldım. Ancak bir sorum var. Bu bileklik adım sayma işini doğru yapıyor mu sizce? Uygulamadan gün sonunda adımlarımı takip ettiğim zaman otobüste olduğum sürelerde kat ettiğim mesafeyi de attığım adımlara eklemiş gibi geldi Bende 3 4 yıl önce bunun ilk versiyonu olan ekransiz mi band 1 vardı. Onda da aynı sorun vardı ama son versiyonda bu sorun düzelmistir diye tahmin etmiştim fakat sanırım aynı saçmalık hâlâ devam ediyor. Sizde de aynı sorun var mı acaba?
    Buna ek olarak yürüyüş veya bisiklet süresini vs kayıt altına alma modu açıkken bileklikteki örneğin telefondaki müziği değiştirme gibi özellikleri kullanamıyor muyuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 11 Ocak 2020; 23:8:1 >
  • Mi band 4te aramaları sadece red mi edebiliyoruz? Örneğin kablosuz kulaklık bağlı ise aramayı kabul edip doğrudan kablosuz kulaklığa sesi yönlendirme gibi bişey oluyor mu?

• Notify&fitness uygulaması ile oluyor. Ya da bazi telefonlarda(mesela samsung) ayarlarda bluetoth kulaklık bağlı ise 3 saniyr sonra aç diye özellik var ama bu çok kullanışlı değil bütün aramalari açıyor. Yani çözüm Notify&fitness

• Mi band 4 de bildirim yazılarını büyütebilir miyiz ? Mi fit de ayarı yok ama başka bir uygulama var mi diye merak ettim. Türkçe güncelleme ile yazılar ufaldi mesaj geliyor zor okuyorum, yaş 40.

• Arkadaşlar mi band 4 var hiçbir şeye bağlı değilken dahi batarya çok hızlı bitiyor.10 saat dayanmıyor.normal telefona bağlıyken de hızlı bitiyor.hic bir özellik açık değil.nabiz ölçme kapalı.kolunu kaldırınca ekran açılsın kapalı.

Polisaj rom yüklemiştim Türkçe yapmak için bu neden olmuş olabilir mi?nasıl düzeltebiliriz.garantiye gönderdim cihaz normal diyerek geri gönderildi.
    V 1.0.7.60

• curufperlit C kullanıcısına yanıt
    Orijinal mi fit e bağladığınızda orijinal yazılımı yüklemesi gerekiyor

• farukakgun kullanıcısına yanıt
    Notify and fitness'da bildirimin hepsini büyük harfe çevirme özelliği var. Bu belki bir nebze büyütebilir

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Dostum ne gerildin bu kadar? Canın mı sıkıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Buna ek olarak yürüyüş veya bisiklet süresini vs kayıt altına alma modu açıkken bileklikteki örneğin telefondaki müziği değiştirme gibi özellikleri kullanamıyor muyuz acaba?

Alıntıları Göster
    Ayrıca bu cihaz için ekran koruyucu var mı acaba düzgün?
  • N11 de arama bölümüne şu ürün kodunu yazın P380911879
    Tavsiye ederim. Ben aldım. Memnunum. Kimileri yapışmıyor felan demis, yada ilk yapışta birini heba ettim demiş felan.
    Eliniz yatkinsa ilk seferde güzelce yaparsınız. Yaptığınız an, kötü duruyor. Basit naylonsu, çizik felan gibi. Ama sabaha kadar kendine geliyor ve güzelce yapışıyor ve hiç belli bile olmuyor.

Not:şöyle bir baktım da sanki satıcıyla bağım varmış gibi görünüyor

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.