Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer başka yerden alanlarda garanti belgesi çıkmış fatura yerine geciyormu ki garanti belgesinin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç açılmamış kutusunda Mi Band 4'ü satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa özel mesaj atabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 16 Aralık 2019; 9:26:28 >
  • Bende de kullanılmamış mı band 4 var satmayı düşünüyorum faturalı 160tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 15 Aralık 2019; 23:9:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece yattıktan sonra bağlantı kopuyor arada tuvalete giderken bakıyorum sizdede sorun oluyormu bluetooth bağlantısı kopuyor.

Birde farkettim mifit beta yı kurdum türkçe yaptım ama google hesabı ile giriş yapılamıyor betaya sanırım aktif değil yapamamışlar.
  • WhatsApp bildirimleri gelmiyor neden acaba bilgisi olan varmı?

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Evet beta da Google ile giriş yok maalesef.
    Gece yattıktan sonra bağlantı kopması o kadar önemli bir şey değil bence zaten mi band kendi içerisinde uyku verisini depoluyor. Sonra uygulamaya aktarıyor

• zeusavda kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi de bu sorun var niyese

• Bildirim gelmiyor bağlantı kopunca gece işte. Betada neden google ile giriş yapamadığımızı anlamadım açıkcası. Herhalde playstoredeki ne güncelleme gelirse iyi olacak türkçe olması benim için önemli değildi zaten ama bugüne kadar google ile giriş yapıp kullandığımdan her şeyi o şekilde kaydetti.
  • Merhaba. Mi Band 4 ile eşleştiremiyorum cihazımı. Devamlı olarak Eşleştirilemedi, bilekliği sıfırlayın veya tekrar deneyin uyarısı alıyorum. Sabah bilekliği eleştirdim, sonradan eşleştirmeyi kesip cihazı sıfırladım. Bir daha da bağlanamıyorum. Açılmadığı içinde sıfırlayamıyorum. Ne yapmam lazım?

• Hallettim hocam kişilere girip bildirimleri açınca bazıları kapalı kalmış bende yeni kullanıcıyım en büyük şikayetim bağlantının çabuk kopması ve menzillin az olması misal lavaboya gidiyorum tel odamda kopuyor gelince geri baglaniyor menzili daha yüksek olmalıydı.

• zeusavda kullanıcısına yanıt
    Aslında menzil mi band içindeki donanım için baya fazla fakat telefonunuz Bluetooth 5.0 seviyesinde değil ise menzil kısalıyor doğal olarak

• Ancyraa kullanıcısına yanıt
    Mi fit uygulamasını silin sonra tekrar yükleyin. Eski hesabınız ile giriş yapın kesinlikle. Sonra bilekliği telefona yaklastirin. Uyarı vermez ise tekrar en baştan adımları uygulayın. Bazen 3.denemede bazen 5.denemede işe yariyormus

• Çok denedim olmadı. Başka telefonda da eşleşmedi. Acaba başka türlü sıfırlama, Eşleştirme yapılamıyor mu? Olmazsa çöp mü cihaz?

• Dostlar mi band 4 kullanıyorum, iphone ile kullanırken tıkır tıkır çalışan şey mi 9t aldığımdan beri kanser ediyor beni ikisi de Xiaomi ürünü böyle anlaşmazlık olamaz.. Bildirimler bir anda 3'er 5'er geliyor ve Whatsapp da bildirimler 3 konuşmada 4 mesaj olarak gösteriyor ki kim yazdı ne yazdı belli değil kafayı yemek üzereyim ben iPhone da kullandığım gibi anlık, tek tek ve okunabilir gelmesini istiyorum allah aşkına bilen biri yok mu nasıl çözeceğiz bunu? Whatsapp da böyle bir ayar yok telefon da yok bileklikte yok.. İkiside xiaomi ama gel gelelim telefonum iPhone iken çok güzel çalışıyordu bu bileklik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaerdurmus -- 17 Aralık 2019; 13:29:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Garanti varsa garanti

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt
    Mi fit için pil optimizasyonu açık ise kapatın

• Merhaba, xiaomi mi band 4 ve xiaomi redmi note 8 pro kullanıyorum. Mi fit uygulaması bütün izinlere sahip ve pil optimizasyonu devre dışı. GPS yüksek doğruluğa ayarlı. Fakat koşu veya yürüyüşlerde saçma sapan rotalar gösteriyor. Başka bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar, mi Band 4 için indirilen mi fit uygulamasını iPhone sağlık uygulamasıyla entegre edemiyor muyuz acaba bilgisi olan var mı?
    Elim sabit dururken (bebek arabası) yürüyüş yaptığımda, mi band 4 adım saymıyor. eşimde de honor band 5 var o da saymıyor bu durumdayken. Telefon cebimde olduğundan adımları sağlık uygulaması sayıyor, ikisini entegre etmenin bir yolu var mı? Yolu yoksa başka app varsa iPhone için entegreli kullanabileceğim, tavsiyelerinizi beklerim

• Pil kısıtlaması yok, bildirimler geç gelmesi bin yana Whatsapp neden 4 sohbet den 3 mesaj şeklinde gözüküyor tek gözükmüyor bi mesaj daha gelse 5 sohbetten 4 mesaj diyor anlata bildim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Defalarca denememe rağmen hala bir sonuç alamadım?
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.