Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım ancak telefondan gelen bildirimleri ve aramaları almak istediğim için açık tutmak gerekiyo anladığım kadarıyla. yani şarjı gitmesin diye bu özellikleri kullanamayacağım galiba.
  • radiohead71 kullanıcısına yanıt
    GM5 Plus ile kullanıyorum ben. Aslında şarjı su gibi akan bir cihaz ama bende sizdeki gibi bir etkisi olmadı. Günde boyu %10u geçmiyor etkisi. Yazılımsal bir sıkıntı olabilir belki. Telefonu sıfırlarsanız belki bir yararı olur. Normal bir değer değil çünkü.
  • BreaktheCode kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bir de telefonu sıfırlayıp deneyeceğim belki yararı olur. Bu arada kullandığım cihaz xperia xz ve daha 1 ay olmadı alalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibrahim

Eşleşme sorunu ile ilgili bir video yaptım, link aşağıda;

Mi band 2 eslesme problemi cozumu

https://www.youtube.com/watch?v=hJy7H_t5IcM&t

Umarım size de faydalı olur.

Teşekkürler eline sağlık
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysek ne mutlu :)
  • arkadaşlar adım ve mesafe ölçümleri bana biraz abartılı geldi
    sizde dikkat ettiniz mi
  • tarun kullanıcısına yanıt
    Lifelog ile karşılaştırdım sonuçlar hemen hemen aynı hatta mi band 2 daha doğru geldi bana. Elbette kolunu salladığın zamanlarda falan adım olarak girebiliyor çoğu zaman. Dün gece uykumda 35 adım attığımı gösteriyor mesela ama genel anlamda doğru sonuçlar verdiğini düşünüyorum. Ama evde eliptik bisiklet kullanıyorum bisiklet ile 40 dk çalıştım bisikletin kendi uygulaması ile 420 kalori yaktığımı gösteriyor ancak mi band uygulamasında yavaş yürüyüş olarak göründü ve sadece 200 kalori yaktığımı gösterdi. Çoğunlukla Kollarım sabit olarak kullandım eliptik bisikleti.

• radiohead71 kullanıcısına yanıt
    misal şimdi tekrar baktım ,altı adım attım sayaç on bir adım gösterdi

sürekli bakıyorum,paranoya oldum,
    yakında elimde metreyle dolaşıcam çok pis kafaya taktım ...
  • ios 11 bağlantı sorunu son appstore güncellemesi ile düzeldi.. geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.kere yazıyorum, donanım haber hatalarından gına geldi artık

A101'de satılan Piranha aynı miband2ye benziyor

• Arkadaşlar,

Iphone 6s ile kullanıyorum. Sadece normal aramalar, whatsapp aramaları ve sms'ler uyarı olarak geliyor. Whatsapp mesajları, facebook messenger ve mailler gelmiyor. Çaresi var mıdır?

Adım sayar tutarsız ve nabız da keyfe keder :) Bunlar çok önemli değil benim için ama şu uyarılar kısmı sıkıntılı.

Sizler de durum nasıl? Çaresi var mı?

• lcdremote L kullanıcısına yanıt
    bende adım sayar ve nabız gayet tutarlı. whatsapp mesajlarıda geliyor. oldukça memnunum alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hocam, whatsapp için ekstra bir şey yaptın mı? Baya bir arattım ama sonuç alamıyorum. App uyarıları kısmında hangi aplikasyonu açarsam açayım, uyarıları gelmiyor.
  • A101 piranha akıllı bileklik tamamen yalan !! Nabız ölçer bozuk kafasına göre rakamlar veriyor ( kola takmadan bile sayı veriyor ) bu nedenle uyku takibinde yalan .

• lcdremote L kullanıcısına yanıt
    Hallettim arkadaşlar.

Ayarlarda, Notification kısmında "show in history" seçeneğinin açık olması gerekiyor. Açıkken tüm uyarılar geliyor. Titre titre bir hal oldum.

Bu arada ürünü tavsiye ediyorum. Bu fiyata gayet kullanışlı ve ufak (ufak olması benim için önemli). Bilekliği rahat.

Adım sayar süper stabil değil. 300 adımı 5000 göstermiyor ama otururken ve bilgisayarla uğraşırken arttığını gördüm. 8000 günlük adım hedefinin içinde bu hata eriyecektir. Günde 200 adım fazla saysa ne olur, saymasa ne olur gibi bir durum var.

Nabız ölçer bazı bazı sapıtıyor ama genelde ölçüm tutarlı. Spor yaparken zaten sapıtmalar elenecektir sürekli ölçüm aldığı için. Tavsiyem spor yaparken bileğin iç kısmına doğru çevirip olabildiğince yukarı çekmeniz. Böyle yaptığınızda çok daha düzgün ölçüm alıyor.

7 günlük deneyimimdir. Yardımcı olabildiysem ne ala.
  • Arkadaşlar elin yukarı hareketiyle saati gösteriyor olması lazım değilmi benimki açılmıyor .saate bakıcağım zaman elimle dokunup bakıyorum .

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    Mifit uygulamasında ayarı var aktif edin

• Mi Band ve Mi Band 2 arasında şarj harici bir fark var mı?
    Fiyat-performans olarak hangisini önerirsiniz?

Bir de, uykunun daha hafif döneminde uyandırma özelliği var mı? Varsa doğru çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubranur_m -- 7 Aralık 2017; 21:35:29 >
  • merhaba,

Telefonumum blutut u açılmıyor telefonu formatlasam ve bulutut düzelirse midand 2 yı yeniden kullanabilirmiyim??
  • Telefonu sıfırladım, ayarları kaybetmemek için de Mi Fit dışında Mi Bandage ve Mi Band Tools uygulamalarının yedeklerini aldım. Mi Band Tools yedeklerini rahatlıkla geri yükledim fakat Mi Bandage'nin yedeğini bir türlü yükleyemedim.. Yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.