Şimdi Ara

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablosuz kulaklık tarafında sürekli yeni ürünlerle varlığını arttırmaya çalışan Xiaomi, telefonlarını tanıttığı etkinlikte iki tane de kulaklık modeli tanıttı. Air 2 modelinden sonra Mi AirDots Pro 2 modeli de sahneye çıktı.

Mi AirDots Pro 2 özellikleri ve fiyatı

Mi AirDots Pro 2 modeli tasarım ve donanım anlamında Xiaomi Air 2 ile benzer özellikler taşıyor. Bluetooth 5.0 standardını kullanan kulaklık modeli 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesi ile yüksek kaliteli ses üretebiliyor.

Ayrıca Bkz.MIUI 11 güncellemesini alacak telefonlar

Bluetooth LDHC ile gecikmesiz ses aktarımı yapan kulaklık çift mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğine sahip. MIUI ara yüzü kullanan telefonlarda kılıfından çıkardığınız anda otomatik olarak bağlantı sağlıyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey ile ses kontrolü ve parça değişimi sağlanabiliyor.

Kızıl ötesi sensör ile kulaklık çıkarıldığı anda müziği durdurabiliyor. 4.5Gr ağırlığındaki kulaklık 4 saate kadar kullanılabiliyor. Kılıf ile bu rakam 14 saate çıkıyor. Kılıfı USB Tip-C üzerinden 1 saatte şarj edebiliyorsunuz. Mi AirDots Pro 2 modeli 56$ fiyat etiketine sahip.

• Hadi kulağa giren kısmı çakmışınız bari gerisini de çaksaydınız o ne kütük gibi.

• O kadar kötü bir tasarımı var ki okullarda gösterilmeli. Bazen sabahları işe giden insanların kulaklarında görüyorum buna benzer kalas gibi kulaklıklar, utanma da kalmamış. Bu tarz kulaklıklar takacağınıza kablolu zarif bir kulaklık takın, ne manası var?

• AirPods'u yutmuş. İçini açıp kurtarsınlar 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 25 Eylül 2019; 14:24:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • num N kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi düşünüyorum, gerçekten çok kötü duruyor. Bakarken ben utanıyorum adamlar takarken utanmıyor.
  • 56$=> 799 TL Türkiye fiyatı !

• bir önceki modelde anc var, üst modelde anc yok. böyle saçmalık olabilir mi?

• Hangi kablosuz kulaklığı tavsiye edersiniz?

• Çok güzel alınıp denenmeli

• Eleştireceğinize siz tasarlayın sizden alalım boş boş yorum yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Hangi kablosuz kulaklığı tavsiye edersiniz?
    Bana sormuşsunuz ama ben bu konuda sadece tüketici olduğum için çok bilgili değilim, uzmanları forumun ilgili bölümlerinde yardımcı olurlar ama yukarıdaki mesajımın yanlış anlaşılmaması için bir ek bilgi mahiyetinde yazmış olayım bu mesajımı:

Kulağıma uygun olsaydı ben kulağın içine komple giren, uzantısız kulaklıklardan birini tercih ederdim ama şu anda AirPods 2 kullanıyorum; ses kalitesi ve estetik açıdan yine çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Mecburen bunu kullanıyorum (kulak içi yapımdan dolayı) diğer kulaklıklar kulağımda durmuyor. AirPods da çok güzel bir kulaklık değil ama habere konu olan kulaklığın daha az çirkin olanı en azından. Benim rahatsız olduğum durum aslında, AirPods'a benzeyen aşırı çirkin kulaklıklar tasarlanıyor olması.

Adidas ayakkabı yerine Abidas giymek yerine, Kinetix giymek daha erdemli bir davranış bana göre.

Ses kalitesi çok önemliyse zaten bu tarz kablosuz kulaklıkları hiç önermiyorum, tekniğine hiç girmeyeyim, dilerseniz gidin bir D&R dükkanına ya da Zuhal Müzik'e, uzun uzun bilgilendirirler bu konuda.

--

"Eleştireceğinize siz tasarlayın sizden alalım boş boş yorum yapmayın" yorumunu yazan osman80... adlı kullanıcıya da yanıt verelim gelmişken.

Kendi mesajlarından alıntı yapıyorum:

Eleştireceğine kur bir kargo firması senle gönderelim.

Eleştireceğine geliştir bir test yazılımı, senin yazılmınla test edelim.

--

Demek ki bir şeyi eleştirebilmek için o şeyin muadilinin yaratıcısı olmak gerekmiyormuş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Normal kulaklığın kablosunu kes al sana aynı görünüm birde tasarladık demezler mi yahu nesini tasarladın

• ismi AirDots tasarımı kopyala yapıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

56$=> 799 TL Türkiye fiyatı !
    Sennheiser HD 4.40 BT kafa üstü kulaklık alın daha iyi.
  • num N kullanıcısına yanıt
    3 yıldır yanında kablolu kulaklık taşımamış biri olarak, 200 liralık nispeten kaliteli bir kablolu kulaklıkla uğraşacağıma, asarım boynuma kablosuzumu rahatıma bakarım.

• Aynen öyle

• Usulca şunu şuraya bırakayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.