Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutudan cikan kilif diger sayfada hocam, bunlari aliexden aldim. Seffaf olan rakipsiz bi kilif olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Diğer sayfa nere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

Diğer sayfa nere?
    Konu mobilde 6 sayfa hocam
    Tek tek bakarsak rahat bulursun 2 3 4 yada5. Sayfada olabilir

• Merhaba arkadaslar , cok kararsizim. Ikinci el iphone 7 plus mi alsam yoksa mi a3 mu alsam?

Bu arada airpods aldim mi a3 ile kullanirken airpodsun tum fonksiyonlarindan yararlanabilir miyim? (Iki kere dokununca cagri kabul etme , muzik atlama vs.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Créw kullanıcısına yanıt
    Iki telefonuda yerinde inceleyip karar verin hocam. Sifir telefon almak daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Arkadaşlar peki CC9 modelinin geliş tarihi hakkında bir bilgi var mı?
    Sd710
    Amoled Ekran
    Ufs 2.1
    Nfc
    Aradığım tüm özellikler var. Merakla bekliyorum
    Mi A3 Pro adında çıkabilir diye düşünüyorum ben.

Hocam cihazdan memnun musunuz?
    Kamerasi falan nasil? Tavsiye ediyor musunuz? Genel olarak bir yorum bekliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Hocam cihazdan memnun musunuz?
    Kamerasi falan nasil? Tavsiye ediyor musunuz? Genel olarak bir yorum bekliyoruz :)
    Arkadaslar kendi adima memnunum, telefon su an ki piyasaya gore ucuz bir fiyattan satiliyor.( yasadigim yere gore konusuyorum)
    bazi pahali telefonlardan daha iyi bence.
    Bir kac resim cekip atmistim diger sayfalarda var. Ben telefonla konusan, resim ceken ve internete giren birisiyim. Oyun oynamam hic.
    Batarya 2 gun nerdeyse rahat.Hizlida sarj oluyor guzel. Android one ilk kez kullaniyorum ve hosuma gitti.
    stabil calisiyor. Internet icinde opera kullaniyorum ve hepinize tavsiye ederim sifir reklam.
    Gcam denemedim hala nasil oluyor ve uygun modeli hangisi bilmiyorum.
    Cogalinca burada paylasimlar artacaktir ve o zaman yeni seyler ogreniriz.

Cok tesekkur ederiz , guzel gunlerde kullanin.

• Merhaba Arkadaşlar bir süre realme 3 pro bekledim hala satışa çıkamadığı için mi a3 e döndüm salı akşamı n11 de 1989 tl ye kadar düştü fiyat kredi kartı chip para 100 ve 45 tl site puanı ile +7,5 tl kargo ile 1851 tl gibi bir rakama cihazı aldım, cihaz az önce elime ulaştı kullandıkça deneyimlerimi paylaşacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Bir kisi daha katildi aramiza gg kullan hocam

• carnageous kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun , deneyimlerinizi bekliyoruz.

Xiaomi mi band 4 ile 2300 liraya gelen bir link vardi yukardaki sayfalarda , onu neden tercih etmediniz?

• bu Mi A3 leri canlı olarak inceleyebileceğimiz hiç bir mağaza yok mu ya?
  • Créw kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkür ederim;
    mi band ın tipi hoşuma gitmediği için o paketi tercih etmedim.
    cihazla geçirdiğim ilk gün ilk şarjı tamamen bitirmek için dün gece 11 gibi youtube dan 4k yazan 2 adet ortalama 2 saat süreli içeriği peş peşe sıraya koydum cihazı sessize aldım ve yattım cihazı bıraktığımda sarj %25 di sabah uyandığımda hala cihaz açıktı ve şarj %1 di baya şaşırttı beni saat 07:40 gibi cihazın pili tamamen bitti ve şarja taktım öğlen 12 de şardan aldım, şu an saat 14:47 ve şarjı %94 gösteriyor pil konusunda sanırım tatmin edecek. Bunun dışında en çok eleştiri yapılan nokta ekran ama ben inanın ekranda herhangi bir sıkıntı gözlemlemedim 720 p olması beni rahatsız etmedi, son derece parlak ve her şey net, beni tatmin etti tabi bu göreceli bir kavram. Cihazın hızı geçişleri hoparlör kalitesi beni oldukça tatmin etti uygulama ve oyun konusuna gelince, oynadığım sadace 2 oyun var biri kelimelik diğeri score match grafik gereksinimi olarak detaylı olan score match ı en yüksek değerlerde oynatabiliyor. herkes pubg soruyor ama pubg oynamadığım için bir şey diyemiyorum. Cihazın kamerası hoşuma gitti geniş açı performansı benim için yeterli, gece çekimi yapmadım yapınca editlerim. bunun dışında ekrandan parmak izi okuma olayını ben sevmedim eskisi gibi mekanik olsa daha iyi bana kalırsa. Cihaz için yurtiçinden 5d tam kaplama ekran koruyucu aldım n11 den gayet güzel uyum sağladı tüm ekranı kapatıyor 2 adet 29 tl. ayrıca armor bir kılıf aldım oda güzel oldu, cihazın içinden çıkan kılıfı beğenmedim. hızlı şarj başarılı çok kısa sürede cihazın tam dolu kapasiteye ulaştığını gördüm. şimdilik bu kadar sormak istediklerinizi dilimin döndüğünce anlatırım. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carnageous -- 6 Eylül 2019; 14:56:41 >

• Telefon konuşma ses kaydı ve arama/sms engelleme var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Telefon konuşma ses kaydı ve arama/sms engelleme var mı acaba?
    Arama mesaj engelleme var, ses kaydina bakmadim.

• Ekran kalitesi nasil arkadaslar ya 720p nedir hayal kirikligina ugradim kotu gozukuyor mu ekran pikseller vs

• haldir54 H kullanıcısına yanıt
    Amoled ekran oldugu icin benim gozlemledigim kadariyla kullananlar memnun kalmis.

• Cihazın ekranı neden beğenilmiyor acaba arkadaşlar facede görüyorum muazzam pili var

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.