Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    OK Google! iyi çalışıyor. Mesela navigasyonda OK Yandex vs de çalışıyor.
    10 gün olmasina rağmen bir güncelleme geldi.
    MicroSd kart var. Ama 2. hat ayni yuvada. 2 hat kullanacaklar icin onemli.
    Kronik sorun; arada konusurken yaşanan ekran açılma var, ama her zaman olmuyor. Yavaş yavaş öğreniyorum kulağimda nereye tutmam gerektiğini 😀
    Genelde %100 olmadan şarjdan cekiyorum bir isim ciktiginda vs. O yüzden net ekran suresi veremem şuan. Ama şarj konusunda başarili telefon. Mesela disaridayken %20 şarj varsa güç tasarrufu moduna geçince şarj bitmek bilmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buyrunuz. Standart kamera ile çektim. Efekt yok.
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• Düşük ışık, araç hareket halindeyken... Kamera sabit degil, tek elle çektim.
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• ofamof kullanıcısına yanıt
    Telefon ısınıyor mu hocam?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim , kargoya vermişler.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Isinma yok hocam
  • arkadaşlar ekranı büyük soru işareti redmi note 7 ile arasında kaldım. ekranı nasıl kaliteli mi göze batıyor mu? 720 ne ya
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Rn7den kucuk telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

arkadaşlar ekranı büyük soru işareti redmi note 7 ile arasında kaldım. ekranı nasıl kaliteli mi göze batıyor mu? 720 ne ya
    hocam 720'ye takılma. minicik ekranda 720 ve 1080 farkını anlayamazsın. bence Android One'a alışabilecek misin, ona karar ver. Ben sırf Android One yüzünden Mi A3'ten vazgeçip Mi 9T aldım. Android One olmasaydı Mi A3 almıştım.
  • 720p'nin hiç bir olumsuz etkisi yok. Yahu insanlar internet kotasindan gitmesin diye 15inch laptopda 720p film izliyor. Bunu fark etmek imkansiz 6inch ekranda

• Ürün garantisiz olarak 1400 liraya bulunabiliyor. Şuan IMEI kayıt işlemlerinin nasıl yapılabileceğini arıyorum bulabilirsem ana konuya ekleyeceğim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Telefonu eşim için düşünüyorum. Yoracak uygulama sıkıntısı olmadığı için donanım özellikleri problem değil.

Fakat en önemli özellik kamera onun için.
    Ön ve arka kamera performansı nasıl acaba deneyenler için soruyorum. Gece çekimi, netliği hızı vs. biraz bahsedebilir misiniz?

Telefonun en önemli özelliği kamera olacak. Bu şekilde başka telefon tavsiyeniz varsa onu da incelemem için yazarsanız sevinirim. Fiyat tabi ki önemli yalnız. Sırf kamera için de binlerce lira vermek mantıksız.
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Bircok resim ekledik cektiklerimizden ordan bakabilirsiniz.

• Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Gebze mi burası?
  • mi türkiye garantili cihaz almayı düşünüyorum, markayı daha önce almadım/kullanmadım
    samsung gibi ithalatçı ve tr garantili olarak bir fark var mı? uyguna alacağım derken ilerde servis problemi yaşamak istemem
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-a3-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-P372675396

linkteki ürünü sipariş vermeyi düşünüyorum
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Sivas Merkez hocam.

• Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

8x zoom.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.