Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargocu evi bulamamı? diye kargoyu teslim alamadım geri yollamışlar mecbur 2 daha bekleyeceğiz 🤔☹️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wéndigo kullanıcısına yanıt
    Siparis daha hazirlanmamis 1 hafta oldu siparis vereli , benden iptal secenegi var iken iptal ettim. Simdi tekrar siparis vericem 1900 liradan alicam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

Gcam ile çekildi

• Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• forumcu3 F kullanıcısına yanıt
    Bir video cektim pc'ye aktarip yuklryecegim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: forumcu3

Merhaba . video cekmek firsatiniz oldu mu? Paylasabilir misiniz? Alma asmasindayim ama video performansi benim icin onemli . titreme ve karanlik cekme gibi sikintilari var mi? kameralarib da optik sabitleme yokmus onun icin titreme oluyor sanirim .
    https://files.fm/u/gr8vr35z

Video pc'ye atınca yan döndü hocam. İdare et. Bunu bilerek tek elle yürürken çektim sarsıntıları anlaman için. Tatmin etmezse daha stabil tutarak sakin bir video çekebilirim.
  • 1900TL 64 GB uygun mudur yoksa yakın zamanda bir indirim olur mu acaba fiyatlarda?

• 30 agustosta piyasaya 2300 liradan giris yapti , 9 eylulde hepsiburada ile kampanya yapip 2000 dusurduler , dünde 1900 liraya dustu. Bence cok guzel fiyat ama yinede siz bilirsiniz.

• ofamof kullanıcısına yanıt
    ilginiz icin tesekkurker tekrardan . titreme brnce titrene var gibi . buda optolik goruntu sabitlayicisi olmamasi sanirim .🤔🤔
    👍

• Normalde bu kadar çok titreme olmaz video çekimlerinde, yazılımsal bir sıkıntısı olmalı. Ben bundan daha kötü kamerası olan ne cihazlar gördüm böyle titreme sorunları yoktu. Merak etmeyin bu video çekiminde ki titremeler yazılım güncellemeleri ile çözülecektir, cihaz çok yeni henüz.
  • android one olmasa alınırdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görür görmez ulan bu ne güzel telefonmuş redmi note 6 pro yu satıp alayım dedim ta ki ekran çözünürlüğünü görene kadar. 2019 yılındayız be kardeşim 2k olsun demiyoruz tabi de bu boyutta ekrana 720p çözünürlük olur mu ya
  • forumcu3 F kullanıcısına yanıt
    OIS olan telefonlar pahali hocam. EIS onun kadar basarili olamaz zaten. LG G7 Thinq bakabilirsin OIS var onda. Ön kamera onemli değil diyorsan da LG V30+ düşünebilirsin. Video konusunda en iyilerden ikisi de. Bu arada tekrar soyleyim ben bilerek boyle hareketli cekim yaptim.

• Telefona sahip olmayanlar yine mi sikayetci

• Hepsiburada'dan 2000 liraya verdiğim siparişi iptal edip tekrardan 1900 tl ye sipariş verdim. 24 eylül'de cihaz elimde olucak. 27 eylül'de kullanmaya başlayacağım. İnternette çok derin araştırmalar yapıyorum ve şu ana kadar kullanan herkesin memnun kaldığını gözlemlemekteyim.

Dipnot: Mi band 4 siparişim elime ulaşalı 3 gün oldu ve akıllı bileklik olayında piyasada açık ara en iyisi Xiaomi markasıdır. 209 liraya satın aldım ve çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Hepsiburada'dan 2000 liraya verdiğim siparişi iptal edip tekrardan 1900 tl ye sipariş verdim. 24 eylül'de cihaz elimde olucak. 27 eylül'de kullanmaya başlayacağım. İnternette çok derin araştırmalar yapıyorum ve şu ana kadar kullanan herkesin memnun kaldığını gözlemlemekteyim.

Dipnot: Mi band 4 siparişim elime ulaşalı 3 gün oldu ve akıllı bileklik olayında piyasada açık ara en iyisi Xiaomi markasıdır. 209 liraya satın aldım ve çok memnunum.
    Bence yine iptal edip buradan verin. 1850 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-a3-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-P372675396

• ofamof kullanıcısına yanıt
    tesekkurler .

• Selam arkadaşlar. Bir kaç sorum olacak...

1) OK Google! çalışıyor mu?
    2) GCAM yüklemek için Root, Unlock falan gerekiyor mu?
    3) Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?,
    4) Telefon hızlı güncelleme alıyor mu?
    5) Telefona SD kart takılıyor mu?
    6) Bildiğiniz bir kronik sorun var mı?
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Hahahahahahah

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.