Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nano koruyucu olacağını düşünmüyorum. Normal cam koruyucu olabilir. İndirimde nano koruyucu denk gelirse o zaman bu fiyatlara denk gelir. Normalde bu fiyata vermezler pek. En kötü geri gonderirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanosfer -- 5 Ekim 2020; 0:10:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi A3 için Xiaomi tarafında Android 11 çalışmalarının başladığına dair bir haber okudum. Bakalım sözünü nereye kadar tutacak Xiaomi ve ne zaman alırız. Seneye filan artık :D

• need4speedy kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok ya lütfen mantığa sığmayan haberler bunlar :D ne sözü ne MIUI 11'i. Android one cihaza niye MIUI versin hadi onu geçtim niye MIUI 11 versin. Tamamiyle dandik bi yabancı kaynaktan çıkan haber okumaya bile lüzüm olmayan tarzdan o derece.

• NemesiS_81 kullanıcısına yanıt
    Android 11 demiş arkadaş hocam.

Hocam günaydın sakin olun bi çay için

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    YouTube da bir sürü MIUI 11 videoları dönmeye başladı gece gece onlardan biri sandım akskdlsşaksksaşlq

Valla size de günaydın hocam sağolun :D

• https://www.notebookcheck.net/The-Xiaomi-Mi-A3-receives-a-new-update-as-Android-11-development-begins.496532.0.html

Haberin linki de bu. Kaynak gösterdikleri yerler de piunikaweb filan. Öyle veya böyle verecekler ama çok merak ediyorum aynı buglar devam edecek mi? Keşke hiç 9dan update etmeseydim.

dönüş kolay hocam. ben 2 kere döndüm 10 dan 9 a. miu 11 kuruyorsunuz ondan sonra stok 9 . tamam bitti gitti :)

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Nasıl üşendiğimi anlatamam :) bayadır aklımda zaten bakalım bi gazla bütün romları denemeye bile başlarım.

Ben Android 11 den umutluyum çünkü sistemin kendisi 10 dan daha iyi çalışıyor. Google birçok animasyonu yenilemiş sistem aşırı akıcı çalışıyor şuan hali hazırda AOSP 11 kullanıyorum. Xiaomi tarafında ise bu yıl androidone da geçen yıl gibi 3 tane güncellenecek cihaz yok sadece 1 tane var o da A3 zaten. Bir çok feedback yapıldı artık aynı hataları tekrarlamazlar umarım.

Bunları duymak güzel. Aklıma geldikçe bakıyorum ama Mi a4 için hiç ümit yok di mi? En son okuduğumda android one olayını sonlandıracaklar deniyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: need4speedy

Bunları duymak güzel. Aklıma geldikçe bakıyorum ama Mi a4 için hiç ümit yok di mi? En son okuduğumda android one olayını sonlandıracaklar deniyordu.

Nokia dışında Android One programında kimse kalmadı.herkes teker teker ayrılıyor malesef. abd sitesinden takip edebilirsiniz

https://www.android.com/intl/usa/one//

Mi A4 çıksaydı her zaman olduğu gibi temmuz gibi tanıtılır ardından çıkış yapardı bence artık gelmez A4 falan.

• Akıllı bileklik bağlantı sorunu oluyor mu cihazda arkadaşlar

• emre5652 E kullanıcısına yanıt

ne gibi bir sorun. mi band 4 aktif kullanıyorum sıkıntı olmadı bende

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Daha önce bununla ilgili forumda bi kaç şikayet paylaşılmıştı sanki ondan sordum bende xiaomi Bluetooth hoparlör var müzik dinlerken bazen tuş kilidini açtığımda cızırdıyor

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.