Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Adb komutu ile google servislerinden haritalar hariç google asistanı ve diğer servisleri silsek fastboota kalırmı cihaz hocam bu google uygulaması aşırı illet bir uygulama bence şarja acayip etki ediyor.
    https://sourceforge.net/projects/nikgapps/files/Releases/Debloater/

Buradaki scripti kullanarak system uygulamalarını silmek mümkün(notepad++ ile karakter kodlamasını unix yapmalısınız). Gapps olmayan bir custom android 10 rom kurup aşağıdaki core gappsi kurabilirsiniz.
    https://sourceforge.net/projects/nikgapps/files/Releases/NikGapps-Q/09-Mar-2020/

Kastettiğiniz play store/play services olmadan cihazı kullanmaksa yine gapps olmayan bir custom rom kurup, microG'yi magisk üzerinden kurarak kullanabilirsiniz.

• Gomendor kullanıcısına yanıt
    Hocam android 10 kurdum sonra batarya süresinden falan şikayetçi olduğum için başka kaynaktan stock Roma döndüm fakat sensörleri bozuldu bi kaç rom daha attım sonuç aynı bugün konudaki 9 romunu kurdum sensörleri düzeldi sıkıntısız kullanıyorum şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanatooos

Hocam android 10 kurdum sonra batarya süresinden falan şikayetçi olduğum için başka kaynaktan stock Roma döndüm fakat sensörleri bozuldu bi kaç rom daha attım sonuç aynı bugün konudaki 9 romunu kurdum sensörleri düzeldi sıkıntısız kullanıyorum şuan
    Demek ki herkes aynı sorunu yaşamıyor şans meselesi sanırım bunun hakkında net bilgi bulamadım

• arkadaşlar şuan sorunlu 10 yüklü bende..yeni güncelleme geldi ama yükleyemiyorum hata veriyor çoğunda olduğu gibi..

bize normal adam gibi çalışan güncelleme gelir mi?

9 a mı dönmek mantıklı
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Youtube vanced veya Go Favorim hocam bu aralar snaptubeye sardım hem indirme yapıyor birçok platformda.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    YouTube go gayet güzel indirme özelliği hızlı çalışması falan. Vancedde kurdum arada lazım oluyor.

Galeri Go uygulaması da gayet iyi.

Bir tavsiyemde alttaki barı kaldıramayıp gicik olanlara. Teldeki Google uygulamasını devre dışı bırakın . Google Go kurun. Bar o zaman Google go olarak çalışıyor. Daha az ram ve pil harcıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,
    Bu telefonu almak istiyorum fakat andorid one nedir ne değildir bilgim yok. Rom root işlerine girmeden kullanımda sıkıntı yaşar mıyım? Ayrıca yine rootsuz google camera mevcut mu ve gece modunu kullanabiliyor muyuz?

Aldıktan sonra elzem olarak yüklenmesi gereken şeyler nelerdir?

teşekkürler.
  • Arkadaşlar android 10 dan 9 a geçmek için bl açık olması gerekir mi ? Mı flash ile son 9 sürümünü kursak sıkıntı çıkar mı acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar xiaominin sitesinde roket oyununda hep sonuncu oluyorum anlamadım gitti biri yardımcı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadMaster35

Herkese merhaba,
    Bu telefonu almak istiyorum fakat andorid one nedir ne değildir bilgim yok. Rom root işlerine girmeden kullanımda sıkıntı yaşar mıyım? Ayrıca yine rootsuz google camera mevcut mu ve gece modunu kullanabiliyor muyuz?

Aldıktan sonra elzem olarak yüklenmesi gereken şeyler nelerdir?

teşekkürler.
    Cevap verebilcek yok mu?
  • DeadMaster35 kullanıcısına yanıt
    Android one nedir sorusunuz cevabi ;https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/androidone/

Google kamera için cevap ilk mesajda var zaten (android 9 da rootsuz ggcam çalışır)

kurmak kullanmak istediğiniz şeyler sizin kontrolunuzde . şurda önerilerde bulunmuştum

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142665439

ekleme: sorduğunuz soruların cevabı bolca verildi burada. ondan herkes bezmiş durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 6 Nisan 2020; 14:11:41 >

• Aslında Android 10 güzel gibi fakat mesela ayarlara girince Mobil interneti kapatıyorum ben bildirim çıkıyor mobil internet kapalı diye o bildirimi kapatamıyorum ya da kapatılmıyor yani güncelleme geliyor yapılmıyor falan bu küçük hataları düzeltirlerse eğer bence android 10 güzel pil sorunu da yok bana göre ben memnunum pil süresinden sizce nasil

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• Bu cihaza en kolay yoldan nasıl miui kurabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfada var hocam

• Gomendor kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz için kötü.

• 9 a döneyim belki şansım vardır dedim ama yokmuş sensörler uçtu geri 10 a mı döneceğiz şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: NemesiS_81

Bu cihaz için kötü.
    Nasıl kötü ne olması lazım normal değerler mui mi kursak acaba onerirmisinize

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadMaster35

Cevap verebilcek yok mu?

Alıntıları Göster
    Sıkntı yaşamazsın. Sadece telefon boş geliyor sen ihtiyacın olanları yüküyorsun. Ana ekranda google bar çubuğu sıkıntı o bir türlü silinmiyor.
    Gerçi ben bu telefonu sevemedim satayım dedim baktım piyasaya ne telefon modelleri kalmış ne de satıcı.
  • Android 9 a döndüm baya oldu süper cihaz artık güncelleme falan yapmıyorum zaten fişek gibi telefon gerek yok keşke 128gb olanını alsaymisim

• quote:

Orijinalden alıntı: MiaValentina

Android 9 a döndüm baya oldu süper cihaz artık güncelleme falan yapmıyorum zaten fişek gibi telefon gerek yok keşke 128gb olanını alsaymisim
    10 dan 9 a mı döndünüz sıkıntı yaşadınız mı sensörlerle ilgili

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.