Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet google playda var. Kendi arayüzünde google arama barı kaldırılamıyor ve menüsü çok kullanışlı gelmedi, poco güzel oldu. Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün S10 launcher pro kurdum apkmania'dan indirip. Hareketler, masaüstü vs özelleştirince baya keyifli oldu telefon.
    Reklamlara takılmadan direkt indirme linki:https://www117.zippyshare.com/v/U0nefYHV/file.html
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanosfer -- 2 Nisan 2020; 13:51:52 >

• Emre1498 kullanıcısına yanıt
    Son bi soru hangi siteden almıştınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabere K kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayarın mağazasından almıştım 2 ay falan oldu 1500 liraya satıyorlardı

• Hocam aşağıdaki romu denemek istiyorum da, yönergeler kısmında iki defa stock romu ve custom recovery kurun diyor. Çoğu Android 10 romda bu böyle, sebebi nedir? Bir de stock romu recovery üzerinden mi (.zip olarak) yoksa Miflash ile mi yapmak gerekiyor?

Teşekkür ederim.
    https://forum.xda-developers.com/mi-a3/development/paranoid-android-quartz-alpha-xiaomi-mi-t3987371
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre1498

Evet google playda var. Kendi arayüzünde google arama barı kaldırılamıyor ve menüsü çok kullanışlı gelmedi, poco güzel oldu.
    ben de poco yükledim de uygulama simgeleri küçük geldi bunu nasıl büyütcez? mesela ben de 1 sırada 5 uygulama sığıyor ama sende 4

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

ben de poco yükledim de uygulama simgeleri küçük geldi bunu nasıl büyütcez? mesela ben de 1 sırada 5 uygulama sığıyor ama sende 4

Alıntıları Göster
    neyse sildim launcherı takılmayan telefon takılmaya başladı uygulama geçişlerinde..
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan sıra düzeni ve boyutu ayarlanıyor. Ben hem mia3 hemde mi9 lite ta poco kullanıyorum hiç takılmaya rastlamadım tuhaf olmuş takılması.

• Arama geldiğinde arka planda calisan uygulamayi nasil durdururuz? Yani tv+ izlerken arama geliyo hrm zil sesi caliyor hemde tv+ caliyo bunun çözümü nedir

• Ana konu, ana konu olmaktan çıkmış konu sahibi bi düzenleme yapmalı konuya.

Bende Mi A3 beğendim ve almaya karar verdim ama merak ettiğim bazı konular var.

1. Parmak izi okuyucusu islak parmakla çalışıyor mu ?
    2. Bildirim Ledi var mi Çalışıyor mu ?
    3. Kutudan çıkan silikon kılıfin rengi cihaz rengine göre mi değisik gösteriyor.
    4. Kullanan kişiler ekran surelerini atabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Evet paylaşılmış indirebilirsiniz.
    https://netcologne.dl.sourceforge.net/project/miui-for-mi-a3/MIUI_Xiaomi.eu/Weekly/xiaomi.eu_MIA3_20.3.26_v11-9-BITNET.zip
    https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261755624

Alıntıları Göster
    Hocam bu romda sorun var.
    Kamerayı kapatınca ekran rengi değişiyor geri kaldırım

• teknoert kullanıcısına yanıt
    - Normal parmak izi sensörlerinin çoğu(ekrandan olmayan) dahi ıslak parmakla çalışmıyor bizzat denemedim ama büyük ihtimalle çalışmaz.
    - Bildirim ledi var çalışıyor.
    - Kutudan çıkan silikon kılıf şeffaf herhangi bir fark yok.
    - Ekran süresi minimum 10 saat alırsınız ben Android 9 kullanırken 11 saat üzeri aldım hep kullanımdan kullanıma bu süre değişebilir ancak cihaz batarya konusunda çok iyi.

ana konu güzel gayet

1. bir kere denedim ıslak parmakla direk açtı
    2. telefonun özelliklerinde bildirim ledi yazıyor :)
    3.standart
    4. her sayfada ekran süresi dolu çeşit çeşiş. az geri giderseniz görürsünüz
  • Paranoid Android efsanesi Mi A3 içinde çıktı kurulumu ile beraber konuya eklemeniz yararlı olabilir.

1. Islak parmakla nadir açıyor.
    2 Bildirim ledi mevcut.
    3 Benim cihazım gri renkte. Kabı da koyu gri.
    4. Wi-fi kullanımda 12-13 saat arası ekran süresi alıyorum. (Android 9.0)
  • Google play hizmetleri çok pil yiyor arkadaşlar caresi veya önerisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: NemesiS_81

Paranoid Android efsanesi Mi A3 içinde çıktı kurulumu ile beraber konuya eklemeniz yararlı olabilir.
    Kurdum kullanıyorum gerçekten akıcı. Haklısınız Android 10 vendorla kullanılacak sistemler için bir rehber lazım. Biraz farklı bir kuruluşu var. Müsait bir zamanda hazırlayacağım aklımda.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bekliyorum.

• Kardeşim nasil 11 saat ekran süresi alabiliyosun. Ben telefonda günlük 1 saatten fazla oyun oynamadigim halde 6 saatten yukari cikamiyorum. Pil harcayan uygulmara bakiyorum absürt birşeyde yok

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.