Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada nemesis hocam haklı oem kilit USB hata ayıklama açmayı unutmayın çok uğraştırıyor sonra bana da yardımcı olmuştu burdan teşekkür ediyim kendisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thanatooos -- 22 Mart 2020; 19:54:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanatooos T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgilendirme:

Arkadaşlar bitnet/@tmgallage, mi A3'e, mi cc9e'ye ait vendor dosyasından alınmış 2 parçayı yüklediği için telefonu açılmaz hale geldi. Farklı bir geliştirici devralmazsa uzunca bir süre MIUI güncellemesi gelmeyecek. Kendisi de durumdan dolayı oldukça üzgün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bilgilendirme:

Arkadaşlar bitnet/@tmgallage, mi A3'e, mi cc9e'ye ait vendor dosyasından alınmış 2 parçayı yüklediği için telefonu açılmaz hale geldi. Farklı bir geliştirici devralmazsa uzunca bir süre MIUI güncellemesi gelmeyecek. Kendisi de durumdan dolayı oldukça üzgün.
    Kötü olmuş cidden. S4 kullanıyordum xda geliştiricisinin telefonu bozulmuştu paypalden para toplayıp göndermişlerdi devam edebilsin diye. Bende 1 dolar göndermiştim :)
    A3 yurt dışında pahalı bir cihaz değil. 200 Hintli 1 dolar gönderse gene edinebilir cihazı arkadaş. Organize etmek mesele tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Paypal dan destek verecektim bende ama ülkemizde yok maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: NemesiS_81

Paypal dan destek verecektim bende ama ülkemizde yok maalesef.
    @tmgallage nickiyle telegram üzerinden ulaşırsanız kendi ülkesindeki visa, mastercard ile bağış atabileceğiniz bir link gönderiyor. Ben o şekilde bağışta bulundum. Zor zamanlarında karşılıksız emek veren insanları desteklemek lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Miui 20.3.12 sürümü kullanıyorum. Bazen yüz tanıma kayboluyor. Cihazı yeniden başlatınca düzenliyor ?
    Bu gün içinde en az 2 defa yeniden başlatıyorum.
    Lg de tuş kitledigimde eski tv kapanma animasyonu vardı çok güzeldi bu cihaza yükleme yolu varmıdır.

• Thanatooos T kullanıcısına yanıt
    Üstad wi-fi mi çoğunlukla yoksa mobil mi ?

• Ne zaman gelir bu yeni sürüm beyler hala hatalı android 10 var

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler, müsait olunca kendisiyle iletişime geçeceğim.

• Arkadaşlar cihazda hakerekli duvar kağıdı kullanabiliyor muyuz ? Video duvar kağıdı falan ?

• Full wifi hocam

• Yok mudur yeni bir Android 10 güncellemesi harman kaldık :D
  • bahad124 kullanıcısına yanıt
    Dur daha düzeltilmiş versiyonu gelmedi bana :)

• Arkadaşlar son 3 gündür telefon durduk yere kendini yeniden başlatıyor. Günde 1 sefer bu durumla karşılaşıyorum hatalı Android 10 yüklü. Daha önce bu durumu yaşayan var mı?

• Pixel experience kurdum ama TWRP kayboodu.ne yapmak lszim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Twrp kaybolmaz büyük ihtimalle tek seferlik boot etmişsiniz TWRP'yi o yüzden romu kurduktan sonra gitmiş, tekrardan boot edip twrp zipi flashlamanız lazım.

• bahad124 kullanıcısına yanıt
    nisan 1 de 1 saatliğine android 11 beta güncellemesi bekliyorum. sonra gene geri çekerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bilgilendirme:

Garantiye verse çözemiyorlar mı? Android 10'a güncellerken telefon kapandı açılmadı desin.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.