Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: geronimo19

Arkadaşlar otomatik ekran döndürme aşırı hassas çalışıyor, çoğu zaman istemeden dönüyor. Bunun bir hassasiyet ayarı varmıdır
    Hocam otomatik dönmeyi kapatın. Yatay modu destekleyen uygulamalarda ekranı yan döndürüdüğünüz zaman alt navigasyon tuşlarının olduğu yerde en sağda dönme işareti çıkacak. Ona tıklayarak sadece o uygulamayı yan döndürebilirsiniz.

Şurada bir örneği var:
    https://www.youtube.com/watch?v=K-jiXmVUNCU&t=188s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedemlililer -- 8 Aralık 2019; 15:23:9 >

• Miui 11 pro romu yükledim orijinal e geri döndüm. Çok stabil değil, kullanılır mı kullanılır. Ama ben beğenmedim açıkçası.
    Daha stabil bir rom çıkarsa kullanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Arkadaşlar microsoft launcher geçtim daha stabil gibi
    Ekran açıkken veya kilitliyken arama geldiğinde telefon çalıyor ama tam ekran yanıtla yada iptal et vs. çıkmıyor. Ekranı yukarıdan aşağıya çekince yanıtla çıkıyor. Tuş kilidi varken telefon çalarsa daha vahimi tuş kilidini açmadan yanıtlanmıyor

Stock telefon arama uygulamasını kullanıyorum. Bu durum sizde de böylemi nasıl düzeltebilirim??
    Yokmu yardımcı olabilecek?
    Telefon çalınca tam ekran neden görünmüyor? Neden bildirim çubuğunu kaydırıp çağrı yanıtlayabiliyorum? Herkesde böylemi???

• Arkadaşlar red mi note 8 ile bu telefonun arasında kaldım. Bu telefona getirilen en büyük eleştiri sanırım ekranı ile alakalı. Kullanan arkadaşlar net ve gerçek görüşlerini yazabilir mi ? Oyun oynamıyorum. Telefondan beklentim: güzel bir görünüş ekran görüşünü donma takılma vs olmaması. Sadece sosyal medya kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Arkadaşlar red mi note 8 ile bu telefonun arasında kaldım. Bu telefona getirilen en büyük eleştiri sanırım ekranı ile alakalı. Kullanan arkadaşlar net ve gerçek görüşlerini yazabilir mi ? Oyun oynamıyorum. Telefondan beklentim: güzel bir görünüş ekran görüşünü donma takılma vs olmaması. Sadece sosyal medya kullanıyorum.
    Redmi note 8 cihazını bende düşündüm. Ama cihazda dokunmatik sorunu var. Sorduğum kişilerde bunu doğruladı. Hatta kendim denemek için teknosaya gidip teşhir ürününü denediğimde aynı sorun onda da vardı. Cihazın ekranında kenarlar geç algılıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=OYej31yaaOk

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    teşekkür ediyorum hocam yahu biz ne alacağız ?

siz a3 mü kullanıyorsunuz ? benim şuan ki telefonum huawei y7 2018 sanırımoda 720p çözünürlüğe sahip. bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

teşekkür ediyorum hocam yahu biz ne alacağız ?

siz a3 mü kullanıyorsunuz ? benim şuan ki telefonum huawei y7 2018 sanırımoda 720p çözünürlüğe sahip. bir sıkıntı yaşamadım.
    Hocam ben inşallah bir sıkıntı çıkmazsa yarın Mi A3 siparişi vereceğim. Benim telefonum şuan htc one m7. 5 inç ekranda 1080p çözünürlük var 480 dpi yoğunluk var ama 720p çözünürlüğün sorun yapacağını zannetmiyorum. Ürünü teknosada inceledim. İlk başta ekran biraz sırıtsada 10 dakikalık kullanım sonucunda alışmaya başlıyor insan.
    Ayrıca fiyatı da bayağı düştü. 2000 tl falan olsa almazdım ama 1500tl fiyata ufs 2.1 bellek sony 48mp camera. amoled ekran iyi batarya vs bence iyi. İşinize yarar mı bilmem ama cihazın gelişirici desteği note 8'e göre çok çok iyi. Costum rom yüklemek isterseniz mi a3 daha iyi bir cihaz. Xda desteği note 8 den kat kat daha iyi. Android one sevmeseniz bile farklı rom yükleyebilirsiniz.

Costum rom olayı benim için şöyle önemli. Htc cihazımın resmi desteği android 5.0 güncellemesiyle bitmişti ama cihazın geliştirici desteği çok fazla olduğu için bu cihaz için peynir ekmek gibi rom yaptılar. Ve 5-6 yıllık cihaz şuan android 9.0 kullanıyor. biraz sonra ekran görüntüsünü eklerim.

Edit:Ekran görüntüsüXiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedemlililer -- 8 Aralık 2019; 22:13:46 >

• Arkadaşlar redmi cihazlar Xiaomi nin yan ürünü yani aslında 2. kalitesi bu bir gerçek. Bununla ilgili internette de haberler var.
    Mi A3 ün ekraninda vs. Sorun yok boşuna kafanızı yormayın. Bu fiyata daha iyisi yok.

Ne alırsanız alın hepsiburadadan vermeyin sipariş. 2 haftaya anca geliyor kargo. Gittigidiyordan alın. Keşke ben de öyle yapsaydım. Geçen hafta pazartesi verdim sipariş salı kargoya verildi hepsiburadadan. Hala kargo aynı yerde. Tahmini teslim 17 aralık gözüküyor. Arıyorsun bir şey yapmıyorlar iptal etmiyorlar siparişi vs vs.

Kısacası hepsiburadadan ürün almayın aldırtmayın. Gittigidiyordan alınca 3 günde teslim etmişler en fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    a3 mi 64gb için yarın kargoda diyor hp ?
    bende sepete ekledim şuan hepsiburadadan yarın kargoda diyor başka ucuzu yok sanırım 1.499 TL
  • Arkadaşlar cihazı yarın sipariş etmeyi düşünüyorum. Ekran dokunmatiğinde her hangi bir problem yaşayan oldu mu? Bir de tam kaplayan kırılmaz cam önerisi istiyorum siz hangi kırılmaz camı kullanıyorsunuz link atarsanız sevinirim.
  • https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-a3-zore-fiber-nano-ekran-koruyucu-P395796769 Bu linteki ekran koruyucuyu kullananlar oldu mu deneyiminiz nasıl oldu?
  • Arkadaşlar 2 sorum var.

1: 1080x60 çözünürlükte televizyona karşı video çekerken sürekli odak yapmaya çalışıyor ve düzgün video çekemiyor. 4k çekimde böyle birşey yaşamıyorum. Bunun sebebi nedir? Video ayarlarında odakla ilgili bişey bulamadım.

2: video çekince televizyonun sesi çok az geliyor. Sanki gürültü engelleme ayarı var gibi. Ama böyle bir ayar da bulamadım. WhatsApp görüntülü görüşmesinde de kullandığım bilgisayardan videosu açıyorum karşı tarafa göstermek için, fakat karşı taraf bilgisayarın sesini hiç duyamıyor.

Bunların bir ayarı varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Hocam hb yarın kargoda olayına çok da güvenmeyin PTT ile anlaşmışlar sadece kargo kabulü oluyor sonra bekletiyor ben 12 günde alabildim telefondan 3 gün sonra sipariş ettiğim kılıf telden 2 gün önce elime geçti öyle diyim yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam ben güncel yaşadığım tecrübeyi yazıyorum. Zaten ertesi gün kargoya verildi hepsiburadada. 6 gündür kargoya verildi yazıyor hiç gelişme yok. Tahmini teslim 17 aralık diyor. Gittigidiyorda aynı fiyat ayrıca. Ben sizi uyarıyorum hala hepsiburada diyorsanız sizin bileceğiniz iş

Hepsiburadadan daha ucuzu olmadığına nerden baktınız ki? Gittigidiyor 1500 kargo ücreti yok. Trendyol 1473 kargo ücreti yok. Hepsiburada 1500 artı 10 lira kargosu var. En pahalı hepsiburada ve 2 haftada anca teslim ediyorlar.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Valla kötü oldu bu mesajınızı sabah gördüm siparişide geçmiş bulunduk. Beyaz renk gittigidiyords 2000 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Ne alırsanız alın hepsiburadadan vermeyin sipariş. 2 haftaya anca geliyor kargo. Gittigidiyordan alın. Keşke ben de öyle yapsaydım. Geçen hafta pazartesi verdim sipariş salı kargoya verildi hepsiburadadan. Hala kargo aynı yerde. Tahmini teslim 17 aralık gözüküyor. Arıyorsun bir şey yapmıyorlar iptal etmiyorlar siparişi vs vs.

Kısacası hepsiburadadan ürün almayın aldırtmayın. Gittigidiyordan alınca 3 günde teslim etmişler en fazla.
    hangi satıcı hocam? gittigidiyorda önerdiğiniz br satıcı var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.