Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle düşündüm ve kapattım ama değişen birşey olmadı hocam hala yanıyor.

Söyle bir hata buldum otomatik pil tasarrufu açıkta olsa kapalida olsa belirlediğiniz yuzdenin altına indimi yanmaya başlıyor bildirim ışığı. Çok saçma gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıl72 -- 2 Aralık 2019; 0:44:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadjibekir H kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmedi. İstanbul’da gözüküyor.

• En hastada dediğim gibi kapalı dahi olsa yanıyor zaten sıkıntı burda

• quote:

Orijinalden alıntı: need4speedy

Arkadaşlar herkese iyi pazarlar. Uzun süredir bu telefonu düşünüyorum. Saf androidde native olarak çentiği gizleme seçeneği geliyor mu? Ayrı program mı kurmamız lazım? Telefonu beğeniyorum ama o çentik hevesimi kırıyor.
    Yukarı
  • need4speedy kullanıcısına yanıt
    kendisinde yok galiba ama nova launcher da o kısmı düzenleyebilirsiniz
  • Uygulama çekmecesinde uygulamarı kendi istediğimize göre dizebileceğimiz bir launcher yok mu arkadaşlar?

Xperia stock launcherında bunu yapıyorduk, aslında bu en temel özellik olmalı, ben ana ekranımı temiz tutuyorum, uygulama menüsü sadece alfabetil olmak zorunda mı ya bu ne saçmalık. Nova launcher prime var, bi ton özellik var o yok. Lawnchairde de yok.

Xperialardaki stock launcheri diğer telefonlara portlamışlar, onu denedim. Tam istediğim gibi oldu ama bu sefer de Sık kullandıgım telegram ve tv time uygulamaları sürekli çökmeye başladı açamıyorum hiç. O yüzden Xperia launcheri geri sildim.

Lawnchair telegram grubunda bu şikayetim çokca dile getirilmiş bir çok kişi tarafından, umarım getirirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Anıl hocam cihaz bende yok O yüzden burada birinden rica ediyorum bakabilir mi diye.
  • merhaba arkadaşlar,

iki telefon arasında kaldım birisi bu a3 ve ekran boyutu olarak daha hoşuma gitti . Diğeride redmi note 7 fiyat olarak şu an çok yakınlar.
  • Merhaba arkadaşlar kırılmaz ekran koruyucu bulamıyorum. Tam kapatan uyumlu taktıran oldu mu. Ben baktım ama hiç bir yerde yok

• AYINTAP999 A kullanıcısına yanıt
    Galaxy A50'nin ekran filmi tam oluyo diyorlar arkadaşlar. Ben de ondan söyledim bakalım

• Ekran görüntüsü bu şekilde. Bildirime uyuz olduğum için başka uygulama yükledim arama için hepsi leş gibi..
    a ve i harfi çok içerde kalıyor ve atlama olabiliyor. Klavye önerisi olan varmı?
    Samsung galeri ve diğer stock samsung uygulamaları nasıl yükleyebilirim
    5yıllık samsung deneyiminddn sonra yazılımdan ve kullanım kolaylığından hiç memnun değilim..
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 2 Aralık 2019; 20:22:8 >

• OK Google widgetı doğal bir yolla silinebiliyor mu?

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

OK Google widgetı doğal bir yolla silinebiliyor mu?

Launcher yüklemeden silnmiyor

• Merhaba arkadaşlar.Mi A3 telefon kapalı durumda şarj olurken ekran ışığı sürekli açık kalıyor.Geliştirici şeçeneklerindeki ayarı kapatmama rağmen sorun devam ediyor.Çözüm nedir, yardımcı olabilir misiniz?

• metintekin kullanıcısına yanıt
    SwiftKey klavye tavsiye ederim. Yıllardır kullanıyorum ve memnunum.

• qsdc35 kullanıcısına yanıt
    abi kim söylüyor bunları ya? bundan önce de yine bu konuda ahize sesi düşük diyorlar diye biri bir girdi 10 sayfa filan aynı şey konuşuldu. 1 aydır kullanıyorum hayalet ekranın h'sine bile rastlamadım. ne olduğunu çok iyi biliyorum çünkü hayalet ekranın membağından geliyorum (önceki telefonum lg g5, hayalet ekranın direkt textbook örneği).
  • Bildirim noktasını kapatsamda bildirim görünüyor deli olucam...
    Her iş için ayrı uygulama bul.. yok lancher yükle vs.. hiç beni sarmadı bu konular. Zaten smartswich dosya al aktif olmadığı için bütün uygulama kurulumlarım yedeklerimi almak kaç günümü aldı.. benzer özellikte samsung cihaz bakıyorum tekrar..
    1haftalık Mavi 64gb Mistore resmi garantili satabilirim üzülerek..

Kamera ve ekran çok güzelde rahat rahat kullanamayınca olmuyormuş yazılım herşeymiş onu anladım..
    Rehberine hesap makinasına bile alışamadım.. 5senedir samsunga fena alışmışım.. note edge.j7core.s7edge.m20...

Samsung uygulama apk larını yüklemiyor cihaz sebebini bilmiyorum hiçte anlamam bu konulardan..

A ve İ harfi çok içerde tam üstüne basmadan atlama yapıyor
    Konuşma sensörü çok zayıf sürekli ekran açık konuşuluyor ve kulak bi yerlere tıklayabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 4 Aralık 2019; 19:44:19 >

• Telefon bugün elime geçti. Tamam görünüşü falan güzelde resmen eski xiaomi note 5'i aradım. Uygulama açısından hiçbirşey yok alışamadım. Herşeyi kendim bulup yüklemek zorundayım ve bu işten anlamıyorum.

Ayrıca o ekrandaki google araç çubuğuna acayip ayar oldum. Ben bu zımbırtıyı çekmek zorunda mıyım? Ekranın en değerli yerine google araç çubuğu koymuşlar işe bak. Herşey çok sade ve anlamıyorum o google çubuğu neden silinmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.