Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lite olanı sordum M2 yi bilmiyorum teşhir de yok depodan veriyorlar 1 hafta önce geldiğini söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rayzmoon R kullanıcısına yanıt
    sadece siyah sanırım ellerinde doğru mudur?
  • Eu rom 8.8.3 yüklü, Instagram a girerken sürekli hata veriyor. Aynı durumu yaşayan var mı?

• Arkadaşlar mi 6x telefonum otodan 8.8.3 güncellemesini indiriken hata veriyor bunu hangi adresten indirip kurabilirim link verirmisiniz size zahmet

• Arkadaşlar ülkemize resmi yada ithalatçı olarak gelmeyen, kaçak yollarla sokulup imei atılan, çin için üretilen telefon 6x i neden kullanıyorsunuz ? telefon mıuı olacak diye garantisiz telefon almaya değer mi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraser_6 -- 9 Ağustos 2018; 0:40:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser_6

Arkadaşlar ülkemize resmi yada ithalatçı olarak gelmeyen, kaçak yollarla sokulup imei atılan, çin için üretilen telefon 6x i neden kullanıyorsunuz ? telefon mıuı olacak diye garantisiz telefon almaya değer mi sizce ?
    Hak veriyorum lakin ithalatçı garanti de aynı şey değil mi? Ne olursa olsun kullanıcı hatası çıkıyor :)
  • Explosions in the Sky E kullanıcısına yanıt
    orası öyle hocam türkiyede garanti=kullanıcı hatası ama miui bile olsa avrupa rom u yüklü olmadığı için atılan rom'larda hatalar oluyor.Mİ A2'yi beklemek daha mantıklı geliyor bana.
  • eraser_6 kullanıcısına yanıt
    Cihazım pasaport kayıtlı yani kaçak değil :) Mia2 bekleyemem çünkü saf android sevmiyorum. Ayrıca Türkiye'deki garanti işi boş hocam herşeye kullanıcı hatası demeye başladılar. Hayatımda hiçbir zaman telefonum garantilik olmadı Allah'a şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 9 Ağustos 2018; 7:37:29 >
  • bubu13 B kullanıcısına yanıt
    https://androidfilehost.com/?fid=5862345805528068768

• Bende hiçbir sorun yok hocam. Instagrami silip tekrar yükleyin

• Cihazım geldi şuan MIUI 10 EU 8.7.12. Beta görünüyo 8.8.3 güncellemeside var şuan 1.5 gb yapayım mı? Hakkında kısmında herhangi birşey yüklememe gerek var mı? Bir de cihazısıfırlarsam mevcut rom türkçe hali falan gidiyor mu? Sıfırlamaya gerek var mı? Daha önce MIUI arayüz kullanmadım hiçç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explosions in the Sky -- 9 Ağustos 2018; 11:48:33 >
    Güncelleme sıkıntısız. Ama otadan yapamayabilirsiniz sitesinden indirip twrp ile güncelleyin. Telefonu sıfırlarsanız türkçe dil gitmez bu rom çoklu dil desteğine sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

Güncelleme sıkıntısız. Ama otadan yapamayabilirsiniz sitesinden indirip twrp ile güncelleyin. Telefonu sıfırlarsanız türkçe dil gitmez bu rom çoklu dil desteğine sahip.
    Otomatik yapınca ne gibi sıkıntı çıkıyor?
    Yoğunluktan dolayı otadan indiremeyebilirsiniz sıkıntı yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 9 Ağustos 2018; 14:55:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

Yoğunluktan dolayı otadan indiremeyebilirsiniz sıkıntı yok yani
    Eyvallah denedim dediğin gibi indirmedi :)
  • dokucan kullanıcısına yanıt
    hocam sizin gibi garantisiz olmasını göze alıp pasaport kayıtlı kullananlara sözüm yok ,ama valizle çinden getirip ticaret amaçlı imei bile olmayan cihazları, malum grupta herkesin x abiye yönlendirip almasından bahsediyorum.Telefon ülkemizde resmi olarak satılıyormuş izlenimi oluşturuyorlar.
  • eraser_6 kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz
  • Bu telefon alınır mı arkadaşlar özellikleri Redmi 5 Plus ile aynı.

• Bu telefon alınır mı arkadaşlar özellikleri Redmi 5 Plus ile aynı.

• nokia 8 400 euro çıkış fiyatıyla şuan 1930 tl ye bulunabiliyor . Xiaomi mi a2 220 euro ancak mi a2 lite bile 1700 tl ye geldi. Bu durumda mi a2 en az 2000 e gelecek ki 220 euro luk cihaz için bu nedir ben anlamadım ? Xiaomi ucuz diye seviliyor ki miui gibi reklam dolu problemli bir arayüzü var. Kendini apple sanıyor sanırım artık bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.