Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snapdragon 625 kullanan cihaza 1700 tl vermeyin arkadaşlar kafanız mı iyi ? Kaç senelik leş işlemci , 636 dan düşük işlemci almayın o fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Snapdragon 625 kullanan cihaza 1700 tl vermeyin arkadaşlar kafanız mı iyi ? Kaç senelik leş işlemci , 636 dan düşük işlemci almayın o fiyata.
    A2 Lite'dan bahsediyormuşsun tamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explosions in the Sky -- 7 Ağustos 2018; 15:37:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explosions in the Sky

A2 Lite'dan bahsediyormuşsun tamam :)

Alıntıları Göster
    Mi A2 Lite snapdragon 625 kullanıyor , MiA2 ve 6x 660 kullanıyor.

Fark etmişsin zaten , keşke bu fiyata 6x satsaydı migros o zaman alınırdı işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 8 Ağustos 2018; 15:38:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Mi A2 Lite snapdragon 625 kullanıyor , MiA2 ve 6x 660 kullanıyor.

Fark etmişsin zaten , keşke bu fiyata 6x satsaydı migros o zaman alınırdı işte.

Alıntıları Göster
    Xiaomi de artık f/p den çıktı dolar koptu gidiyo bu saatten sonra o cihazlara öyle güzel fiyatlar beklemek biraz hayal oldu hocam, keşke dediğin gibi olsa...
  • astegon kullanıcısına yanıt
    çok geç değil mi dolar euro aldı başını gitti gelsin artık türkiyeye
  • eraser_6 kullanıcısına yanıt
    Ne yapabiliriz ki? İthalatçılarda bile yok.
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    avrupada satışa sunuldu ağustos un ortasında türkiye'ye gelir bence bekleyin
    bence ithalatçılarda olmama sebebi xiaominin türkiyeye giriş yapacak olması avrupa piyasasında mi8 den daha çok reklamını yaptı a2 nin o yüzden xiaomi mağazasının açılışı ile yaygınlaşır gibime geliyor.
  • eraser_6 kullanıcısına yanıt
    Evofone hem 8, hem 2s hem s2, hem Mi a2 ve lite'ını getirecek.

Ayrıca elektrikli diş fırçası bile getireceklermiş

https://tr.gearbest.com/tooth-care/pp_661050.html?vip=4451466&gclid=CjwKCAjwhqXbBRAREiwAucoo-7oijW3ECHFIWQGzjv_jcEmEUZd9uxVmZWb1j-hD1tZpiVQa7K6pLxoCwQgQAvD_BwE

Yani iki mağazada sadece mobil cihazlar olmayacak.

Sene sonu gibi de Ankara mağazalarını açacaklarmış.

evet duyduğuma göre scooter bile olacakmış mağazada,diğer teknolojik ürünleride telefonları gibi f/p oranında olursa xiaominin teknosa,mediamarkt,vatan gibi ülkemizde yaygınlaşır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraser_6 -- 7 Ağustos 2018; 19:7:3 >
  • YAG1ZHAN kullanıcısına yanıt
    A2 Lite modeli migroslara geldi,A2 de ağustos ortasında satışa sunulabilir.
    Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi
  • Explosions in the Sky E kullanıcısına yanıt
    Bir ay önce mi6x 6/64 ü 1700 civarında almıştım bakalım a2 hangi fiyat aralığında gelecek dolar kuru vs ile fiyat uçacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

Bir ay önce mi6x 6/64 ü 1700 civarında almıştım bakalım a2 hangi fiyat aralığında gelecek dolar kuru vs ile fiyat uçacak mı
    Çok iyi almışsınız zira ben bugün 6x 4/64 ü 1600 e aldım

bu haberi de şimdi gördüm :)
    http://www.webtekno.com/xiaomi-mi-a2-heyecanlandiran-fiyatiyla-yarin-satisa-cikiyor-h51193.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explosions in the Sky -- 7 Ağustos 2018; 21:31:7 >
  • Arkadaşlar,
    Red mi 6 pro'ya yada mi 6X'e android one rom'u kurulabiliyor mu?
    kurulduktan sonra OTA güncelleme alır mı bu konuda bilginiz var mı?
    Saygılar.
  • 6X için nano ya da daha iyi bir ekran koruyucu ve kılıf öneriniz var mı arkadaşlar
  • Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi
    Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

MI6x Eu rom beta miui10 8.8.3 yükledikten sonraki performans

• Stable 9.6 yada beta 8.8.6 sürümünü cihazınızda yüklü ise bir süre düşük sürüme geçmeyi denemeyin cihazınız çöp olabilir. Anti - Rollback söylentisi var.

Anti - Rollback xiaominin son zamanlarda yeni sürümden eski sürüme geçiş engeli saçmalığıdır. Eski sürüme geçerseniz cihazınız tepki vermez.
  • Mi a2 almaya karar verdim ne zaman gelecek Türkiye ye sizce

• Arkadaşlar ne diyorsunuz migros 5 M lerde 1 haftadır satılıyor miA2 lite 4/64 olanı 1699 TL'den aldım bugün 3 gün oldu tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: rayzmoon

Arkadaşlar ne diyorsunuz migros 5 M lerde 1 haftadır satılıyor miA2 lite 4/64 olanı 1699 TL'den aldım bugün 3 gün oldu tavsiye ederim
    A2 var mı peki

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.