Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yakınlık sensorunda bir sorun var gibi.

Telefonu kulağa götürünce biraz geç ekranı kapatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meself

Dediğim gibi klasörün bir önemi yok. Mühim olan içinde olan mı uygulamari. Mi kumanda, dosya yöneticisi falan varsa sıkıntı yok. Güle güle kullanın. Şuana kadar 6 saatin altına düşmedim. Mi band 2 ile kullanıyorum. Bluetooth wifi derken 6 saatin altına düşeceğim gibi geliyor. Hızlı şarj için de extradan adaptör almak lazım.
    Aynen hocam beni günlük kullanımda kurtarır gibi duruyor. Ayriyetten güvenlik yaması aldı sanırım güncelleme geldi bugün sizlere de geldimi.

• Discovery78 D kullanıcısına yanıt
    İki gün önce geldi. Her ay düzenli olarak geliyor zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler.

Kasım güvenlik güncellemesi 5 Kasım ve 14 kasım olarak 2 kere geldi.!!?;;:!
    Telefon hakkında bölümü en üste geldi.
    Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi
    Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serfy -- 18 Kasım 2018; 14:57:14 >

• serfy kullanıcısına yanıt
    Şuan son güvenlik yamam 5 Kasım. Oda iki gün önce gelecek. Demek bir güncelleme daha alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhadArslan

Evet yakınlık sensorunda bir sorun var gibi.

Telefonu kulağa götürünce biraz geç ekranı kapatıyor
    Aynı sorun bende de var yazılımsal olabilir bilemedim

• Selam arkadaşlar ben arkadaşlarımla pubg mobile oyununu cok sık oynuyorum bu cihaz beni pil konusunda üzermi? Note 5 almak istiyorum onunda kamera ruh gibi diyorlar ne yapayım sizce? Özellikle dokucan ve meself hocam
  • arkadaşlar xiaomi A2 nekadar fiyatı,
    kara cuma da ne kadar düşer
  • faredenkorkankedi kullanıcısına yanıt
    Oyun için alacaksan pili yetersiz gelir, ben sosyal medya mesaj konuşma ve İnternet için kullanıyorum 2 gün gidiyor oyunda max 4 buçuk saat alırsın

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Kamerası nasıl bu cihazın peki hocam evet ya 4 saat süre beni üzer gibi geldi.
    Oyun için daha yüksek bataryali telefonlara bakmanda fayda var. Hızlı şarj adaptörün varsa yine rahatlarsn bir nebze

Bende s6 edge vardı foto kalitesi iyi ama ben çağ atlamadım video da s6 edge daha iyiydi

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Pil olarak sizce nasıl hocam memmunmusunuz?
    Çok oyun oynamadığım için memnunum, işte sürekli 4g aktif evde de Wifi aktif senkronizasyon açık bir bir buçuk gün rahat gidiyor

• Merhabalar.

Telefonu bana da eşim almış. 2 gündür kullanıyorum, ortalama 7 saat ekran süresi alınıyor. Gün içinde 2 saat oyun (pubg) sosyal medya vb... Akşam yatağa girdiğimde yüzde 15 şarj kalıyor.

Bu da ideal durum sanırım, telefon şarja tak beni dediğinde şarja takıyorum anlayacağınız 😀
    Kamera güzel arkadaşlar ama ben deneyimli birisi değilim böyle konularda. Saf android olması hoş, Nexus 5 kullanan biriyim o zaman da hoşuma gitmişti.

Spigen kılıf ve tam ekran koruyucu aldım henüz gelmedi muhtemelen en ideali böyle kullanmak olacaktır. Kamera çıkıntısı biraz fazla, orijinal kılıf yetmiyor.

Sağlıcakla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faredenkorkankedi

Pil olarak sizce nasıl hocam memmunmusunuz?
    Pil günlük kullanımda üzmez seni ama oyun oynarsan sıkıntı çıkarır hızlı şarj olma özelliği var oradan kurtarır benim eski telefon M1 di kamera olarak resmen çağ atladim çok iyi kareler yakalıyorum bokeh efektini çok iyi yapıyor.

• burkak kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• Yakınlık sensöründe yaşadığım sıkıntı konuşma sırasında telefon kulagimda iken ekran açılıyor

• food engineer kullanıcısına yanıt
    Bu durum benimde arada başıma geliyor. Led flash falan açılıyor arada. Artık konuşurken daha dikkatli oluyorum.

• Donanım testi yapıp donanım kalibrasyonu yapabilirsek eğer bu sıkıntıdan kurtulabiliriz. Şuan araştırmaya çalıyorum. Bulabilirsem sizinle paylaşacağım.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.