Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. İlk sayfayı daha verimli kullanırsanız daha iyi olur. Örneğin telefonu yeni alanlara tavsiyeler veya herkesin karşılaştığı sorunların çözümleri şeklinde. Benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    bluetooth açıksa wi-fi performansı düşüyor, bu ve benzeri telefonlarda olabilen bir sıkıntı. Bir de kapatıp deneer misiniz
  • Arkadaşlar Selam,
    Bu telefonu aldım şua kullanıyorum ama kutusundan garanti belgesi tarzı birşey çıkmadı.
    İthalatçı garantili telefon. Bunun garantisini nasıl yapacağım.
    Yani garanti belgesi çıkmaması normalmi?
  • Arkadaşlar telefonu 1 gündür kullanıyorum herşey çok güzel ancak ekran renk doygunluğu bana düşük geldi. Önceki telefonumun ekranı amoleddi. Bu telefonda ekran çok soğuk renkli gibi geldi bana. Bu durumun bir çözümü olabileceğini sanmıyorum ama benim için tek olumsuz tarafı bu. Alışmaya çalışıcam artık.
  • Merhaba telefonu yeni aldım ben de. Aşağıda sol taraftaki geri tuşunu sağa almayı bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba ?
  • ibyksari kullanıcısına yanıt
    A2 için maalesef bir şey yapılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tema görüntü veya pil acıkken kırmızı alt üst rengi vs nereden değiştirebilirim ve ekranı güzelleştirebilirim program vs bir şeyler yazar mısınız?
    Extra tema programı indirmeniz lazım. Saf Android böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • meself kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon çok güzelde dediğim gibi tek şu wifi olayını çözemedim yani sanki wifi tam işlevsiz gibi bluetoth da kapalı anlamadım acaba internetten mi dolayı ama steam falan açık 1.5 mbit de indiriyor normal deneme amaçlı baktım sonra kapalı her şey yine yavaş gibi tam algılamıyor sanki niye böyle
  • Hangi kılıçları kullanıyorsunuz arkadaşlar?

• meself kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bana program önerebilirmisiniz saf androidi güzelleştirecek. Ayrıca saf android muiu dan daha mı iyidir yoksa kişisel tercih meselesi mi ?
  • huso44 kullanıcısına yanıt
    Faturası yeter.

Performans olarak kim ne dersin android one herzaman öndedir adı üstünde saf. Ama Miui Arayüzü de çoğu android telefonun arayüzünden iyidir sonuç olarak miui'ya alışan bir kişi anroid one kullanmak dahi istemez ama daha önce miui ya alışmadıysanız sorun yaşamazsınız.
  • robinex kullanıcısına yanıt
    Ben zaten saf seviyordum ama saf sevmemin nedeni belkide miui hiç kullanmamam :) Bu arada görsel olarak telefona renk katabileceğim uygulama önerir misiniz? Ayrıca pil tasarrufu acıkken alt üst kırmızı oluyor rengi değiştirebiliyor muyuz veya bildirim ısıgında yanan beyaz rengi?
    Dediğim gibi görsellik için tema uygulaması kullanabilirsin. Wifi içinde başka bir modem ile deneme şansın varsa öyle bir dene bakalım.

• Selam arkadaşlar iphone6s kullanıyorum 1500tl bütçem var. Yeni cihaz arayışındayım 6x beğendim herşeyi iyi ama pili kafamı karıstırıyor bir kac yorum alabilirmiyim kamerasi ve pili hakkında
  • hmtdrk44 H kullanıcısına yanıt
    Bende iPhone x ten geçtim telefon kamera hız çok güzel batarya 1 gün oyun oynamazsan yeter
    Dikkat etmen gereken telefonun bootloder kilidinin açık olması ve içinde fake sürüm olmaması ben sırf bu yüzden telefonu 1 ay İngilizce romla kullanmak zorunda kaldım

• Saygun1987 S kullanıcısına yanıt
    Ben pubg oynuyorum yetmez herhal bana Hocam iphone x’den neden gectiniz buna

• Arkadaşlar birtürlü karar veremiyorum bu telefonda pubg oynayıp kamera video çeken varmı? 5 kişiden 3’ü 5 saat alsam sükrediyorum diyor.

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Maddi sebeplerden dolayı geçtim miu 10 çok iyi
    Siz isterseniz pocophone yada mi 6pro bakın 4000 bataryali

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.