Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar en sonunda mi 6ximi aldım yalnız iki sorum olacak ilerleyen günlerde de artabilir bu sorularim :) ekran panelini nasıl öğrenebilirim ekran ışığı Bana biraz yetersiz geldi sizce de öyle değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidensa H kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>cihazim> tüm özellikler kernel sürümüne basın karşınıza ekran çıkana kadar. Karşınıza çıkan ekrandan 1. Butona basın aşağılarda LCD bilgisi çıkar benim tianma. parlak ekranı hele ki güneşli ortamlarda hiç zorluk çekmiyorum

• dokucan kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde benim de aynı panel.

• dokucan kullanıcısına yanıt
    Eu stabil yazıyor hocam. Bildirim ışıkları renklimi sende?

İps ekran olduğu için normal hocam. Amoled ekranlar çok parlak oluyor. O da amirel tellerde mevcut

• Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    4/64"1570 liradan satıyor benim aldğm yer

• dexterr kullanıcısına yanıt
    LG g4 vardı bende yalnız o da IPS ekrandi yüzde 50 parlaklikta bakamiyordum bile telefona bunda yüzde 70e getirince anca parliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidensa -- 29 Temmuz 2018; 13:0:18 >
    Şifreye varda parmak izi yok

• arkadaşlar telefonum bozuldu ve telefon alacağım mi a2 almayı düşünüyorum bu hafta avrupada satışa sunuldu tahmini ülkemize bu hafta gelirmi bilgisi olan varmı?
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı renkli değil geçen hafta beta eu rom güncelleme notları arasında ;

Notifications

- Per-app custom notification LED color for 8.x devices.

vardı. Bildirim ışığını kendimiz ayarlayabileceğimiz bir not galiba. Tam bilmiyorum kurcalamadım ısık icin ayarları
  • bu telefonun satis tarihini bilen var mi ulkemiz icin. aciliyet durumu var biraz da. eger 3-5 günse bekleyelim. yoksa a1 alicaz artik.

• Guest Account kullanıcısına yanıt
    3-5 gün değildir. Bence daha bir aylık bekleme süresi var tam bilmiyorum ama 3 günde satışa çıkmaz diye düşünüyorum. Bilgili olan var ise cevaplar bekleyin biraz daha bence a2 yi

• Merhaba, bilmediğim için soruyorum Redmi 5 Plus mı almalı yoksa Mi A2 Lite mı?

• Eu beta kullanıyorum(8.7.12) Güncelleme gelmiş(8.7.26) ancak indir dediğim zaman sürekli hata veriyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• Yoğun trafik olmuştur , sitesinden indirin. Ben indirdim yükledim , birçok İngilizce terim Türkçe olmuş birkaç yenilik var vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 30 Temmuz 2018; 1:3:1 >
  • Arkadaşlar bugün gece sarjdan çıkarıp telefonu bıraktım. Sabah yüzde 89 olduğunu gordum. Arkada çalışan bi uygulamada yoktu. Yani yuzde 11 yemesi hiç normal gelmedi. Kullandığım rom eu beta rom.miui 10.

Birde portre fotolar cekerkenbi kaç tane telefon hafiften ısındı. Cok stabil çalışmadı. Cektikten sonra da mesela foto ya hemen bakamiyorsun 3 5 kez fotoğrafa tıkladıktan sonra acildi foto. Birde portre fotosunda yine telefonu hafif sallayinca titretince ekranda boyle çizgiler oluyor ekran gidiyormuş gibi.

• Mi A2 lite bildiğin redmi 6 pro :)
  • sakindst S kullanıcısına yanıt
    Eğer WhatsApp ve wifi açık ise su gibi yemiştir bataryanizi. Ben wifi ve WhatsApp kapatıyorum uyurken. %5 yiyor Max. Portre çektikten sonra hemen fotoğrafa bakamazsiniz diye biliyorum fotoğrafa alan derinliğini işliyor. Portre çektiğiniz fotoğraflara şimdilik galeriden bakın ilerideki güncellemeler ile sorun gidecektir öyle umuyorum. Telefondan sorun yok yani beta olduğu için ufak tefek sorunları var

• 6x için ekran sureniz nedir?

4/64 siyah 1500- 1600 civari bulunuyor.

Kamerasıni hangi cihazla karşılaştırırsınız?

• Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Hocam min 5 saat Max 8 saat ekran süresi aldım.Bir günümu rahatlıkla çıkarıyor. Kamerasını şuan hangi cihazlar ile karşılaştırabiliriz bilmiyorum şehir dışındayım evime döndüğümde birçok karşılaştırma videosu ekleyecegim konuya.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.