Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 2 kere ekranı değiştim bir kez dhaa kırdım 3. Senesi 200 liraya felan hallediyorlar bayağı hoyrat kullandım iyi telefon fiystına göre. Dokunmatik ölünce gene ekran değiştirirm diyorum stock rom da smart launcher 5 kullanıyorum baya modern Bi arayüz
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Yazı yazarken donuyor Di mi
  • XxBerkay X kullanıcısına yanıt
    evet. bazen sanki klavyeye denk gelen bazı yerlerde dokunmatik arızası var gibi basmıyor. bazen de normal çalışıyor.
    Custom rom atarak hallettim o sıkıntıyı ekran paneli ile yazılım arasında bir sıkıntı var jdi ekran panelleri de olmuyor tianma ekran panelleri de oluyor sıkıntı aicp rom at SwiftKey klavye ile tertemiz

Xxberkay telegram ekle deneyimlerimi paylaşırım bro
    ama telefonu ilk aldığım zamanlarda bu sorun yoktu. sonradan başladı. yazılımla alakalı olduğuna emin misin? miui eu rom atmayı düşünüyorum. sorun yazılımdansa eu rom sorunu çözer mi? şu anda miui çin rom'u var stock rom.

ayrıca klavye dışında başka uygulamalarda da benzer sorunlar oluyor. mesela oyunlarda klavyenin olduğu yere denk gelen düğmelere basmakta zorlanıyorum gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 5 Şubat 2021; 18:3:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

ama telefonu ilk aldığım zamanlarda bu sorun yoktu. sonradan başladı. yazılımla alakalı olduğuna emin misin? miui eu rom atmayı düşünüyorum. sorun yazılımdansa eu rom sorunu çözer mi? şu anda miui çin rom'u var stock rom.

ayrıca klavye dışında başka uygulamalarda da benzer sorunlar oluyor. mesela oyunlarda klavyenin olduğu yere denk gelen düğmelere basmakta zorlanıyorum gibi.
    Bro telefonu ilk aldığımda bende de yoktu sonradan çıktı custom romlar da çok nadir yaşadım bu sorunu miui romlar da yeni olanlarında klavye donmasi yaşamadım 11 stbil güzel romdur bu arada
    Şimdi kontrol ettim de bende jdi panel varmış.
    Nasıl kontrol ettiniz hocam?
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Hardware test menüsünden
    Bende de olmuştu Bi süre sonra ekran kırılmadan önce. Arkasına ekran kırıldı bende değiştirdim ve sorun düzeldi hocam. Bildiğin mesaj yazmak çileydi
    Teşekkürler.
  • Son güncelleme sonrası telefon iyice patatese bağladı. Sizde sorun var mı? Akıcılık yok, anlık donmalar vs vs.
  • LaGarba kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Sinir bozucu bir durum.
  • LaGarba kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki hocam aynı durumu bende çok sık yaşıyorum. Bazen uygulamar açılmıyor bile.
  • güncelleme desteği bitti mi

• Ana sürüm güncelleme desteği 2 sürüm ile sınırlıydı ve bitti. Güvenlik güncelleştirmeleri alyıor sadece.

• Mi a2 de misafir modu nasıl açılıyor bilen var mı

• telefonu thh kararı ile iade ettim. 2 seneye yakın dönemde beni en çok memnun eden kamerası idi. arayüz android one olmasına rağmen ve işlemce sd660 olmasına rağmen zaman zaman takılıyordu. pil öldü kendiliğinden kapanmaya başladı vs. Saf android de bile yazılım sorunu ile beni uğraştıran şayomiye sevgilerimi yolluyorum.

• fotografya kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bende iki hafta kadar önce telefonu kardeşime verip iPhone 11 modeline geçiş yaptım. Biraz tuzlu oldu ama en azından satacağım zaman çok büyük zararlara girmeden satabilirim. İkinci geçme nedenim coin işi ile haşir neşirim güvenlik.
  • meself kullanıcısına yanıt

Size de hayırlı olsun hocam. iPhone kamera ve yazılım stabilizasyonu açısından sevdiğim ama özgür bir şekilde istediğim apk nın kurulamaması nedeniyle de sevmediğim bir marka.

Güvenlik açısından da Android den kat be kat önde ios.

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.