Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
272.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimde öyleydi ekranı komple değiştirince sorun düzeldi. globalde de çokça bu şikayeti gördüm bir çözüm bulamayınca bu yolu denedim
  • Darion kullanıcısına yanıt
    Ekranı komple degistirdim derken anlamadım. Parca mı değişti ? Benim aşırı bir şekilde sorun değil bazen yapmaya başladı son zamanlarda. Ön bellek temizliği yaptım bakalım devam edecek mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 4 Mayıs 2020; 21:44:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    komple ekran değişti hocam
  • Darion kullanıcısına yanıt
    Sadece klavye takılması nedeniyle mi ?

• arkadaşlar babama bu telefonu alamyı düşünüyorum günlük telefon görüşmesi ve facebokk felan kullanıca alınırmı acaba tavsiye edermisiniz
    açıkcası yorumlardan biraz tırstım ama dediğim gibi telefonu biraz pasif kullanıcak yinede sıkıntı yaşatırmı ????

sizlerden gelecek tavsiye ye göre haretket edicem

Mİ A2 VE bunun arsında gidip geliyorum batarya ve biraz küçük oluşundan bunu ram hızlı şarjz ön kamera vb gibi özelliklerden Mİ A2 aklımda

hangisini tavsiye edersiniz
  • erdenx E kullanıcısına yanıt
    Mi A2 öneririm. Alabilirsen 6gb ramli olanını. Android 10 da ram yetmiyor gibi. Bi kaç uygulama arasında geçiş yaparken yeniden başlattığını farkettim. Başka arkadaşlardan da bu durumu yaşayanlar vardır belki

• Arkadaşlar eşimde a2 var kamera performansindan pek memnun degil. Onereceginiz kamera uygulamasi varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şarj cihazı önerir misiniz? Bozulmadı ama bir tane daha lazım. Hızlı şarja gerek yok kaliteli olsun yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Arkadaşlar eşimde a2 var kamera performansindan pek memnun degil. Onereceginiz kamera uygulamasi varmi?
    Bende Mi A2 kullanıyorum kamerasından çok memnunum üst modeller gibi kaliteli çekiyor
    . Sizdeki telefonun kamerssında sorun olabilir

• telefonu sıfırladım custom rom kurmuştum stocka döndüm tüm güncellemerli aldı ama en son mart güncellemesinde kaldı nisan gelemdi telefona.. güncelleme gelmeyen başka biri var mı martta kalan ?
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    kamera uygulaması ne kullanıyorsunuz ? kendi uygulaması mı ? öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenoralthings

kamera uygulaması ne kullanıyorsunuz ? kendi uygulaması mı ? öneriniz var mı ?
    Farklı uygulama kullanmıyorum. Kendi içinde olan google kamerayı kullanıyorum. Kendi uygulaması en iyisi

• Estonya Feribotu kullanıcısına yanıt
    Spigen

• Batarya biraz sıkıntı yeni güncelleme sonrası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estranged. -- 27 Mayıs 2020; 23:9:49 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam zaten kimseden öneri gelmeyince spigen almıştım.

• Estonya Feribotu kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.spigen kiliflar ve sarj aletleri kalitelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Rica ederim.spigen kiliflar ve sarj aletleri kalitelidir.
    Evet baya iyi yorum okudum alırken. Kablosuzmuş yalnız onu da anker marka aldım. İyi akşamlar.

• Dün bende yükledim evolution x romu. Gayet güzel akıcı fakat ilerleyen süreçte nasıl. Yavaşlama kasma söz konusu mu.

• Arkadaşlar benim batarya pek dayanmıyor. Güncellemeyle ilgili sanırım. Geri alsam güncellemeyi veya garantisinin bitmesine yakın göndersem yenilerler mi bataryayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estranged. -- 27 Mayıs 2020; 23:11:5 >
  • Pilin hızlı tükenmesi ve cihazda yavaşlama olduğunu daha sıkı hissetmeye başladım. Sizlerde durum nedir?

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.