Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sonsuzartıbir

Koruyucu camdan kaynaklı gibi görünüyor. Camı değiştirirseniz düzelebilir.
    Koruyucu camdan kaynaklı değil e yazikki. Dun çıkarıp değiştirdim. Ekranin kendisinde var son 15 gündür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Google uygulamasında ayarlar genel bölümünde tema ayari var. Fakat diğer ayni cihazda bu tema ayar seçeneği yok. Ayni cihaz ayni sürüm kullanıyorum.
    Sebebini ve nasil açılacağını bileniniz var mı?

• a2 lite için Bana yaklasik 14 mb lik.bir güvenlik guncellemesi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ly_10ur -- 31 Mayıs 2020; 14:22:41 >
  • Merhaba,

Miui 12 nin yeni canlı duvar kağıtlarını apk şeklinde portlamışlar. Benim hoşuma gitti. Sizler de deneyebilirsiniz. apkyı kurup, duvar kağıtlarından animasyonlu olanlara girmeniz ve oradan seçmeniz gerekiyor.

https://www.androidpolice.com/2020/05/07/xiaomi-miui-12-super-wallpapers-unofficial-port-other-phones/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oznklckp O kullanıcısına yanıt
    Güzel görünüyor teşekkürler deneyeceğim. Hareketli duvar kağıdı kullanıyordum bir ara ama 3 GB ram için az geldi gibi çünkü sabit bir duvar kağıdına döndüğümde multitasking iyileşti. 4 GB rami olanlar için daha iyi olabilir. Bataryayı nasıl etkiler onu bilemiyorum.
  • Son gelen güncellemeden sonra alarm çalmamaya başladı sabah işe geç kaldım sağolsunlar :)
  • Son gelen güncellemeden sonra düzelme var mı bir şeylerde?
  • ekranım kırıldı.şuan ekranın yarısı gözükmüyor. nette gsmiletisim.com 250 tl fiyat verdi. ekranı yaptıranlar nerede yaptırdı acaba.delta servis 400tl fiyat verdi. ya da n11 den 150 tlye ekran alıp bulunduğum ilçede telefoncuya 50 tlye taktırcam. n11 den ekran alıp taktıran bi arkadaş vardı ama onun aldığı yerin yorumları pek güzel değildi. netten ekran alıp taktıran varmı...yardım....
  • Halt etcek gibi yukledim son güncellemeyi telefon iyice bozdu . Şarj baya hızlı bitiyor sürekli uygulamalar hata veriyor valla anlamadım nasıl iş .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonumun güç tuşu bozuldu. Genellikle algılamıyor bazen de iki kere basmışım gibi algılıyor. Telefon ithalatçı delta garantisinde ve tamiri için garantiye göndermeyi düşünüyorum. İnternette okuduğum yorumlarda telefon garantide olmasına rağmen ücret istiyorlar yada telefona zarar verebiliyorlar gibi bazı yorumlar okudum. Şuan ki durumunda idare ediyorum bir şekilde fakat garantisi bitmeden bu sıkıntıyı giderip, yazılımsal sıkıntılardan dolayı farklı bir rom yüklemeyi düşünüyorum. Daha önce İzmir'deki delta servisine gönderen var mı? Deneyiminiz nasıldı?
    Sağlıklı günler herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan75391

Merhaba arkadaşlar. Telefonumun güç tuşu bozuldu. Genellikle algılamıyor bazen de iki kere basmışım gibi algılıyor. Telefon ithalatçı delta garantisinde ve tamiri için garantiye göndermeyi düşünüyorum. İnternette okuduğum yorumlarda telefon garantide olmasına rağmen ücret istiyorlar yada telefona zarar verebiliyorlar gibi bazı yorumlar okudum. Şuan ki durumunda idare ediyorum bir şekilde fakat garantisi bitmeden bu sıkıntıyı giderip, yazılımsal sıkıntılardan dolayı farklı bir rom yüklemeyi düşünüyorum. Daha önce İzmir'deki delta servisine gönderen var mı? Deneyiminiz nasıldı?
    Sağlıklı günler herkese.
    Bu sorun bende de var, tek bende oluyor sanıyordum. Hatta bazen açmak istediğim zaman beyaz ekran oluyor telefon.
  • Selamlar

İlk android 10 yayınlandığında yüklemiş ve pişman olmuştum. Başka bir sorun sebebiyle telefonu servise gönderdim ve onlarda android 9 yüklemiş tekrar cihazıma. İstediğim de buydu zaten.

Telefonu alınca geliştirici seçeneklerinden otomatşk sistem güncellemesi ni kapattım ama az önce baktığımda cihaz kendisi android 10 indirmiş ve ancak yüklememiş. Telefon boşta kaldığında yüklenecektir yazıyor. Ama yüklemek istemiyorum bunu.

Bu güncelleme yüklemesini engellemenin bir yolu var mı.

Yardımlarınızı rica ederim

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

• Merhaba artık hergün bir sürprizle uyanıyoruz Google dan bir siteyi kısayol olarak ana ekrana ekleme de yapamadım ekolayzer yok ekran süresi kısaldı anlık karanlık mod devam ediyor kasılma devam tam bir fiyasko..android one bitmiştir artık..planlı eksiltme bu olsa gerek..
  • android 10'un ilk sürümü daha stabildi.
    mayıs güncellemesinden sonra takılmalar, donmalar çok fazlalalaştı bende de. şanslarını çok zorluyorlar. istiyorlar ki bir daha almayalım, kimseye de aldırmayalım.

• Yapılacak şey belli. Mi flash ile android 9a dönüp sorunsuz kullanmak. Geri dönüş çok kolay. Performans ilk günkü gibi

• Mi flash tool ile android 8e dönemiyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: EsasHakkındaMütalaa

Selamlar

İlk android 10 yayınlandığında yüklemiş ve pişman olmuştum. Başka bir sorun sebebiyle telefonu servise gönderdim ve onlarda android 9 yüklemiş tekrar cihazıma. İstediğim de buydu zaten.

Telefonu alınca geliştirici seçeneklerinden otomatşk sistem güncellemesi ni kapattım ama az önce baktığımda cihaz kendisi android 10 indirmiş ve ancak yüklememiş. Telefon boşta kaldığında yüklenecektir yazıyor. Ama yüklemek istemiyorum bunu.

Bu güncelleme yüklemesini engellemenin bir yolu var mı.

Yardımlarınızı rica ederim

Bende aynı durumdayım, bir yolu varsa yüklememenın yardımcı olur musunuz?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 22:50:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

.
    Nasıl döndünüz? Ben aslında android 8e dönmek istiyorum. Konuyla ilgili bir link birsey var mı?

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 22:50:54 >
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.