Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim , bende öyle yapmayı düşünüyorum.

Bi sorum olacak.Çift tıklayarak telefonu açma özelliği yok mu telefonun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artes16 kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazda 2 tip ekran paneli kullanilmis. Birinde cift tiklama acma-kapama calisiyorken digerinde calismiyor. Calisanlarda da bi ayari yok. Calisiyorsa calisiyordur yoksa acamiyorsunuz veya bunu kapatamiyorsunuz:) boyle de tuhaf bir durum var. Bence xiaomi a1 serisini bilmiyorum ama mi a2 ve mi a2 lite yazılım konusunda fena çuvalladı... Yazık benim için tam bir hayal kırıklığı oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Bizim cihazda 2 tip ekran paneli kullanilmis. Birinde cift tiklama acma-kapama calisiyorken digerinde calismiyor. Calisanlarda da bi ayari yok. Calisiyorsa calisiyordur yoksa acamiyorsunuz veya bunu kapatamiyorsunuz:) boyle de tuhaf bir durum var. Bence xiaomi a1 serisini bilmiyorum ama mi a2 ve mi a2 lite yazılım konusunda fena çuvalladı... Yazık benim için tam bir hayal kırıklığı oldu...
    Harbi ya telefonu kurcalıdıkça yazılım eksikliğini bariz hissediyorsun.En önemli 2 eksik yazılım gördüm şimdiden.
    #Pil yüzdesi göstermeme
    #çift tıklama özelliği olmaması

Yeni güncelleme ile bu sorunlar giderilirse çok iyi olur.Yoksa , yan uygulamalar yükleyerek telefonu yavaşlatmak istemiyorum. Şarjını gerçekten çok beğendim, Bu şekilde idare edilebilir.İnşallah arama yönünde sorun yaşamam.

pil yüzdesi gösteriyor cihaz o bir sıkıntı değil..
    çift tık yazılım değil ekran donanımı ile alakalı..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Pil yüzdesini,durum çubuğunu aşağı indirince görebiliyorum.

Çift tıklama özelliği olsaydı çok iyi olurdu.Bu sorunu olduğunu bilseydim almazdım .

• quote:

Orijinalden alıntı: artes16

Pil yüzdesini,durum çubuğunu aşağı indirince görebiliyorum.

Çift tıklama özelliği olsaydı çok iyi olurdu.Bu sorunu olduğunu bilseydim almazdım .
    Pil yüzdesini direkt olarak sağ üstte gösteriyor. Azcık ayarları kurcalayın görürsünüz. Açmanız gerekiyor.
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Pil yüzdesi oreo da yoktu. Arkadaşta oreo kullanıyor biraz okursanız... pie ile geldi pil yüzdesi çokta önemli değil. Anlamsız bir şekilde yer kaplıyor açtığınıza pişman olursunuz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Pil yüzdesi oreo da yoktu. Arkadaşta oreo kullanıyor biraz okursanız... pie ile geldi pil yüzdesi çokta önemli değil. Anlamsız bir şekilde yer kaplıyor açtığınıza pişman olursunuz:)
    Eksik yazılımdan bahsetmiş, geçmiş yazışmaları okumadım. Adamlar son güncelleme ile dediği özelliği getirmiş sonuçta.
  • Yeni güncellemeyi bekleyeyim en iyisi:) Şuan eksikler var ama kasma felan yok.İyice elime yüzüme bulaştırırım en iyi böyle takılmak.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar ,bende sizin gibi sabırsızlıkla yeni güncellemeyi beklemeye koyuldum.)

Ayarlar>Pil'e girdiğinizde "pil yüzdesini göster" çıkmıyor mu? SS atanların resimlerine bakın pil yüzdesi gözüküyor cihazda..
    Çift tıkla açma için keşke almadan önce foruma baksaydınız. Ekranda iki farklı oanel oldugu içn bazı cihazlarda var bazılarında yok.
    Eski bir LG kullanıcısı olarak, parmak iziyle açma varken çift tık o kadar da önemli değil benim için artık
    Bence boşuna beklersiniz. AndroidOne çıktığından beri hiç bir güncellemede herşeyi 4*4'lük yapmadılar. Bir tarafını yaparken diğer tarafı bozuyorlar. O yüzden bence beklemeyin yükleyin gitsin, emin ol yeni güncellemede de sıkıntılar olacaktır..
  • Mart güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?Avrupa ülkelerine gelmiş sanırım

Hiç güncelleme yapmadım.Dediğiniz şekilde çok kurcaladım ama yok olmuyor.

Gün içerisinde güncellemeyi düşünüyorum. Kasma felan olmasından korktuğum için yanaşmayorum güncellemelere pek.Yada biraz eski yorumları okuyayım.

Bakalım yeni güncelleme de sorunlar neymïş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10eydiGız

Mart güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?Avrupa ülkelerine gelmiş sanırım
    Buna dair bir bilgi göremedim.Acaba ne gibi özellikler getirecekler.

ben sizin hala oreo da olduğunuzu bilmiyordum, pil yüzdesi pie ile geldi. Bence beklemeniz anlamsız. Muhtemelen mart güncellemesinde de buglar olacaktır..
    Ayrıca Pie ile cihazda kasma donma olmuyor, sıkıntılar farklı konularda cihazın performansı ile alakalı değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 22 Mart 2019; 9:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

ben sizin hala oreo da olduğunuzu bilmiyordum, pil yüzdesi pie ile geldi. Bence beklemeniz anlamsız. Muhtemelen mart güncellemesinde de buglar olacaktır..
    Ayrıca Pie ile cihazda kasma donma olmuyor, sıkıntılar farklı konularda cihazın performansı ile alakalı değil..
    Doğru diyorsun ,baya okudum yorum .Guncelliyorum bakalım ne çıkacak.)

• arkadaşlar , telefonun sağ üst köşesinde bir beyaz nokta var . beyaz led miş gibi..(ekranda tabi ki)..

sağa sola oynuyor , kayıyor...onun ne olduğunu anlamadık....

bir de şebeke , pil durumu , alarm göstergesi , internet durumu , yok... telefon arandığında çalmadan 1 sn önce bu 3ü de sağ üstte çıkıyor...

böyle bir şey yaşayan oldu mu... o beyaz nokta ne....o göstergeler niçin saçma sapan vs.... teşekkürler...
  • volie82 kullanıcısına yanıt
    üst bar kısımı küçük beyaz noktadan kastettiğiniz şeyse kardeş çentikten dolayı simgeler sığmadığından küçük beyaz noktaya dönüşüyor endişelenecek bir şey yok

bildirim cubugunu çekersen diğer wifi alarm sessize alma simgelerini bütün halinde görebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 22 Mart 2019; 22:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

üst bar kısımı küçük beyaz noktadan kastettiğiniz şeyse kardeş çentikten dolayı simgeler sığmadığından küçük beyaz noktaya dönüşüyor endişelenecek bir şey yok

bildirim cubugunu çekersen diğer wifi alarm sessize alma simgelerini bütün halinde görebilirsin
    Rezalet bir durum. Ben xiaomi android one olayında sınıfta kaldı. Hele mi a2 daha beter durumda... Kamerayı düzeltelim derken parmak izi sensorunu bozarlar, onu düzeltelim derken sesi bozarlar, onu düzeltelim derken blutooth u bozarlar. Rezalet ki hem de ne rezalet. Xiaomi ye çok güveniyordum. Büyük firmadır dünya kadar yazılımcılar var sorun çıkmaz diye düşünüyordum ama resmen tepetaklak oldum... Senin sıfatına tüküreyim xiaomi. Belli ki güncellemeleri pek takmıyorlarki ayın 22si oldu hala bir terane yok. Ha özür dilerim bundan 10 gün önce mart güncellemesi yayınladır ama yayınladıkları gibi geri çektiler durdurdular güncellemeyi!! Tahmin edin niye??! Tabiiki tekrar çuvalladıkları için. İngilizce bilen arkadaşlar yabancı forum sitelerini takip ederlerse neler döndüğünü anlarlar. Hoş gerçi bu verecekleri güncellemeden pek ümitli değilim... Saygılar

Add: okuma isteyenler için link. Tabii bu onlardan sadece biri:https://en.miui.com/thread-5996443-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 22 Mart 2019; 23:16:43 >

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.