Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite 1549 TL (Migros)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
7
Favori
68.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • model hakkında pek bilgim yok, özelliklerinde yazdığı kadarıyla ; çentikli ekran, android one, 4000mah batarya, gorilla glass 5, büyük ekran, çift kamera güzel gibi duruyor, ihtiyacı olan beğenen değerlendirsin. banka kampanyası money vs... varsa dahada uyguna gelebilir.

https://www.ebrosur.com/Istanbul/Migros-16-29-Agustos-2018-Kampanya-Brosuru-Migros-Tan-Yaz-Indirimleri/BHIl4E

Xiaomi Mi A2 Lite 1549 TL (Migros)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• senelerdir söylüyorum ;

birincisi sıcak fırsatlar misafire kapatılacak.

ikincisi belirli gün ve mesaj sayısı olmayan üye konuları göremeyecek.

üçüncüsü market personelleri toplu satışlarda güzel avantalar alıyor, marketler buna çözüm bulacak.

dördüncüsü topluca alıp satıp insanları mağdur eden simsarlar Allah cezanızı versin yiyemeyin o paraları.
    migrosu arayıp stok sorunca yok dediklerinde telefonu karaborsacılara satan elemanları hakkında şikayette bulunsanız keşke. telefonu 10 tane alan oldu diyen elemanın adını soyadını isteseniz keşke. herkes kendi yoluna bakıyor telefonu alan aldığına alamayan alan adama çamur yapıyor. sıkıntı belli, toplu satış yapan personeli şikayet edin ifşa olsunlar, o çakallar avanta alacak diye ihtiyacı olanlar telefon alamıyor
  • Bu sd 625 ler beleş mı dağıtıldı acaba? Çoğu modelde hep 625 var arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 23 Ağustos 2018; 15:36:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence quallcom üstüne para bile vermiş olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 625 gercekten iyi bir pil tasarufuna sahip ve isinmayan bir islemci secim nedeni bu xiaominin gunluk islerde cogu oyunda da yeterli 4k cekim yapamayi saglayabilen bir islemci kotu degil yani. Bende lg v10 var snap 808 li keşke snapdragon 625 olsaydı :)

• Ben aldım ancak android saf sürüm olduğundan senelerce modlu kullanmaya alıştığımız dan biraz kötü oluyor başta sonradan alışılıyor ama

• Bu işlemci vestel de olursa kötü, xiaomi deyse iyi

• doların fiyatından haberi olmayan ahaber tayfası vestelle kıyaslayıp mağduriyet çıkardığına göre kesinlikle kaçırmayın

• Güzel cihaz alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada bir tane bile kalmamış ne ara geldi de bitti anlayamadim :S

• agtr A kullanıcısına yanıt
    olay işlemciyle bitmiyor ki :) ayrıca çok detaylı bakamadım ama vestelde bi 630 kullanan z20 var, 2100 ve 2500 arası değişiyor fiyatı, bi de 1500 civarına 435 kullanan z10 var. 625 lisini önerebilirsen alan çıkar illaki :)
  • Saf android olduğu için almaktan vazgeçtiğim bir model, a1'den de bu yüzden vazgeçmiştim. Dolar düşse 6x alasım var ama imkansız gibi
  • sd 625'li mi a1 kullaniyorum, bir eksigini gormedim. Sarji epey gidiyor, isinmiyor. Guns of glory ve mobile legends oyunlarini sorunsuz oynuyorum.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Bendeki dolarları görsen kulakların ters döner

• Konsept mağazalarda geçerli diyor. Bu ne demek ?

• Fiyat iyi ama keşke sd 710 işlemci ve 6gb ram olsayfı bu fiyata kimse kaçırmazdı bu fiyata. Mi8SE modelini bekleyeceğim

• Bu telefonu aldık biz de babama. Öncelikle androidone olduğu için başta bazı şeylere niyeyse ısınmak zor geliyor sonrasında alışılıyor diyebilirim. Ekranını çok beğendim ben de note5 var note5den sonra birçok telin ekranı kötü gelmesine rağmen bu böyle hissettirmedi. İşlemci batarya ram bunlar aşırı yeterli bence. Özellikle bataryası mükemmel gidiyor ilk deyimlerime göre .

Bence bu ara bu fiyat skalasında telefon arıyorsanız alınır. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Bendeki dolarları görsen kulakların ters döner
    bayram harçlıklarınla tavuk dönere yumulacağına az daha biriktirip vestel hissesi al o zaman düzelir kulakların

• Migrostan honor 6a aldım. İndirimde değil ancak başka yerde de satılmıyor. Sd 430 işlemci 3gb ram adreni 505 32 gb modeli. Çift sim veya tek sim + sd kart. 970 e aldım.

Giriş seviyesi bir işlemci ve telefon . Samsung s4 ten geçince dünya varmış dedim.

• milletimiz gercekten cok garip. eskiden yok samsung arayuzu cok gereksiz yok sony arayuzunden sikildim keske stok olsa hizli olurdu soyle olurdu derlerdi, deli gibi stok android custom rom caktilar, sonra android one cikti ovvv yeah oldu, one olmayan telefon coptur sudur budur dediler, simdi stok android kullanan android one programindaki guncelleme alacak telefonu ,stok arayuz diye begenmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Konsept mağazalarda geçerli diyor. Bu ne demek ?
    Şu konsept mağazayı araştırdım bende sitesinde bir bilgi yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.