Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: isoux

Şarj süresi ve batarya konusunda sıkıntılar var sanırım wif/mobil veri ve konum açık şekilde kaç saat şarj süresi alırım ?

Aldığınız şarj sürelerini bununla ilgili tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim 6 saat gibi bir şarj suresinden bahsediliyor çok düşük 12 saat civarı bie şarj süresi alırsam almayi düşünüyorum n11 den
    http://www.fonearena.com/blog/232540/xiaomi-mi-a1-battery-life-test-onechargerating.html

Batarya ile ilgili sıkıntı nerede bahsedilmekte?

Grupta konuşulanlara ve youtubeda izlediğim birkaç videoya istinaden aklıma takıldı kullanicilar olarak genel kullanımda acaba gerçekten testlerdeki gibi sonuçlar çıkıyormu ?

Örneğin; Mobil veri ve konum açık arada konuşma yapılacak gün içinde , sosyal medya olarakta facebook kullanılıcak bu durumda şarj süresi az çok kullanan biri yorumlayabilir diye düşünüyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sa dostlar kullanmakta olduğum Huawei cihazımı saattım ve sizce 1300-1400 bandında paralel ithalatı mi5x - miA1 veya KVK garantili nubia z17mini mi alsam .?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Sa dostlar kullanmakta olduğum Huawei cihazımı saattım ve sizce 1300-1400 bandında paralel ithalatı mi5x - miA1 veya KVK garantili nubia z17mini mi alsam .?

Vodafone kullanıcısı olduğumdan telefonda LTE band 20(800)'nin bulunması benim için önem taşımakta ve bu nedenle benim tercihim global versiyon Mi A1'den yana oldu.

Band 20 sizin için önemli değilse ve daha küçük bir telefon istiyorsanız ZTE nubia Z17 mini'yi değerlendirebilirsiniz.

Mi A1, Android 7.1.2 (Nougat) ile gelmekte ve Android One kapsamında olduğundan Android 8.0 (Oreo) güncellemesini alacak. Nubia Z17 mini ise gördüğüm kadarıyla Android 6.0.1 (Marshmallow) ile gelmekte.
  • quote:

quote:

Sa dostlar kullanmakta olduğum Huawei cihazımı saattım ve sizce 1300-1400 bandında paralel ithalatı mi5x - miA1 veya KVK garantili nubia z17mini mi alsam .?

Vodafone kullanıcısı olduğumdan telefonda LTE band 20(800)'nin bulunması benim için önem taşımakta ve bu nedenle benim tercihim global versiyon Mi A1'den yana oldu.

Band 20 sizin için önemli değilse ve daha küçük bir telefon istiyorsanız ZTE nubia Z17 mini'yi değerlendirebilirsiniz.

Mi A1, Android 7.1.2 (Nougat) ile gelmekte ve Android One kapsamında olduğundan Android 8.0 (Oreo) güncellemesini alacak. Nubia Z17 mini ise gördüğüm kadarıyla Android 6.0.1 (Marshmallow) ile gelmekte.

Band 20 desteği Z17 Mini de mevcut hocam, burda kararı şuna göre vermek gerekir

Büyük ekransa A1

Daha iyi kamera ise Z17 Mini

Yazılım desteği ise yine A1

Tasarımsa (bence) Z17 Mini

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Beyin

quote:

quote:

Büyük ekransa A1

GSMArena'dan baktığımda nubia Z17'de band 20 varken nubia Z17 mini'de olmadığını gördüm. Siteye yanlış bilgi mi girilmiş?

https://www.gsmarena.com/zte_nubia_z17-8677.php

https://www.gsmarena.com/zte_nubia_z17_mini-8615.php

• IMEI işlemi yapılmış A1 almak mantıklı mı? Sanırım güncelleştirme almak şu an için mümkün değil. Güncelleştirme alamayacaksak Android One telefonu almanın anlamı kalmıyor.

5X alınca da ROM sıkıntısı mı yaşıyoruz? Forumlarda EU Rom muhabbeti dönüyor ama bu custom ROM mu yoksa Xiaomi tarafından resmi olarak mı yayınlanıyor? Yani devamı kesin gelir mi?
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Nubıa kendi sitesinde band 20 var gosterıyor ozellikler arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thermofısa -- 13 Kasım 2017; 0:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

IMEI işlemi yapılmış A1 almak mantıklı mı? Sanırım güncelleştirme almak şu an için mümkün değil. Güncelleştirme alamayacaksak Android One telefonu almanın anlamı kalmıyor.

5X alınca da ROM sıkıntısı mı yaşıyoruz? Forumlarda EU Rom muhabbeti dönüyor ama bu custom ROM mu yoksa Xiaomi tarafından resmi olarak mı yayınlanıyor? Yani devamı kesin gelir mi?

Güncelleme almak nasıl mümkün değil?
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    IMEI işlemi yapıldıysa güncelleyince cortluyormuş

• quote:

Güncelleme yapınca imei cortluyor diye biliyorum :)
  • Telefonu (a1) bende cepporttan satın aldım cumartesi. Henüz kargo mesajı gelmedi. Mi6 mı alsam diye çok düşündüm ama fazladan 600 lira beni zorlayacaktı. GM discovery den sonra ikisininde iyi geleceğine inanıyorum :) Telefonun yanında iki kılıf ve micro usb-tip c dönüştürücü aldım onlar kargoya verildi ama telefondan hala ses yok :(

Bu arada kılıflar ve telefonun maliyeti toplam 1185 TL oldu. (tip c adaptör ayrıca almıştım).

alanlara hayırlı olsun. Allah pişman etmesin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Beyin

quote:

quote:

Büyük ekransa A1

GSMArena'dan baktığımda nubia Z17'de band 20 varken nubia Z17 mini'de olmadığını gördüm. Siteye yanlış bilgi mi girilmiş?
    https://www.gsmarena.com/zte_nubia_z17-8677.php
    https://www.gsmarena.com/zte_nubia_z17_mini-8615.php

Alttaki linkten kontrol edebilirsiniz hocam resmi veriye göre B20 mevcut

FDD-LTE B1/3/5/7/8/20
    http://www.nubia.com/en/phones/z17mini/specs.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Beyin -- 13 Kasım 2017; 13:0:45 >

• h0c@ H kullanıcısına yanıt
    cep telefonlarında hediye cekı gecıyormu forumdan bulsak ıyı fıyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

cep telefonlarında hediye cekı gecıyormu forumdan bulsak ıyı fıyat

11.11 indiriminde geçerliydi. Ya da bu katlanarak artan indirim muhabbetinde de geçerli diye biliyorum.
  • quote:

Yabancı forumlarda da belirtilmiş. Yakın zamanda çözüm bulurlar inşallah.

• Huawei p9 lite 2017 den bu cihaza gecilir mı?

Ben önceden mi5s , note4x , mı max kullandım en memnun olduğum mi5s idi.Kamera olarak bu cihaz nasıl beyler?

Nerdenaldiniz link atar misin

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Nerdenaldiniz link atar misin

hocam şu an link atamıyorum ama n11 de cepport satıcısından aldım. 1279 TL (şu an 1259 olmuş)
    Hediye ceki filan kullanabiliyor muyuz

• Stock Android Mi A1 alırsak yine unlock islemi gerekiyor mu yoksa aldığımız gibi kullanabiliyor muyuz ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.