Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

A1 mi 5X mi hangisi daha iyi?
    bazı kullanıcılar A1'in takıldığını belirtmiş, 5X için daha akıcı denmiş. Deneyimleyenler cevap verebilir mi bu soruma?

a1 de saf android var daha önce android one cihazı kullandıysanız yabancılık çekmezsiniz. Mi 5x miui arayüzü var , a1 de olan band 20 yok . Mi 5x şarj aleti türkiye ile uyumlu değildir, dönüştürücü lazım . A1 global olduğu için Türkiye prizi ile uyumludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

quote:

bazı kullanıcılar A1'in takıldığını belirtmiş, 5X için daha akıcı denmiş. Deneyimleyenler cevap verebilir mi bu soruma?

a1 de saf android var daha önce android one cihazı kullandıysanız yabancılık çekmezsiniz. Mi 5x miui arayüzü var , a1 de olan band 20 yok . Mi 5x şarj aleti türkiye ile uyumlu değildir, dönüştürücü lazım . A1 global olduğu için Türkiye prizi ile uyumludur.

A1 de donmalar olduğunu söylemişlerdi inceleme videosunda. 5X daha mı akıcı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UML

Diğer arkadaş soruyu anlamamış, sen şarj adaptörünü sormuşsun, ben ona cevap verdim. 20 Ocakta Delta garantili ben de aldım, adaptör İngiliz tipi tabir edilenden, yanında da dönüştürücü eklemiş Delta.

Soruyu anladım, anlamadığımı nerden çıkardın, global version benim. Şarj adaptörü fotoğraftaki gibi.

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Yazdığın cevabı tekrar okudum, parantezi kaldırınca anlaşılıyo.

Cihazın Global Version olması şarj adaptörünün tipini belirtmiyo, dünyada kullanılan 10'dan fazla çeşit priz tipi var. Daha önce de Delta garantili başka model Xiaomi telefonların kutusundan İngiliz tipi tabir edilen tipte adaptör çıktığını biliyodum, benimkinin de öyle gelmesi beni şaşırtmadı o yüzden. Demek ki Delta, hatta belki diğer ithalatçılar da telefonların hepsini aynı yerden tedarik etmiyo, burdan bunu çıkarabiliriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bigmagician

quote:

A1 de donmalar olduğunu söylemişlerdi inceleme videosunda. 5X daha mı akıcı?

you tube da bir kanal bunu belirtmiş ama şuan cihazlar sürekli güncelleme aldığı için donmalar sürüm kaynaklıdır. Yoksa donacak cihaz değil. Bende 5x modeli var yağ gibi akıyor . A1 in de aktığını düşünüyorum

• Mı a1 noguat mi yoksa oreo mu daha stabil

• SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    Oreo'yu 2 gün kullandım, stabil olup olmaması ayrı bişey, ama Ocak güncellemesi ile gelen Oreo'da bazı buglar vardı, pil tüketimi de farkedilir derecede artmıştı. İlk gün sonunda telefonu sıfırladım ama değişen bişey olmayınca Nougat'a döndüm, Aralık güncellemesiyle gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UML

Oreo'yu 2 gün kullandım, stabil olup olmaması ayrı bişey, ama Ocak güncellemesi ile gelen Oreo'da bazı buglar vardı, pil tüketimi de farkedilir derecede artmıştı. İlk gün sonunda telefonu sıfırladım ama değişen bişey olmayınca Nougat'a döndüm, Aralık güncellemesiyle gayet memnunum.

Düzeltilmiş ikinci oreo güncellemesini kullanıyorum. Hiç bir hata yok

• surrealist2 kullanıcısına yanıt
    nova launcher prime full kullanıyorum hocam bu program sayesinde kaldırdım diğer türlü kalkmıyor.

• Bende oreoda yazılımsal bir sıkıntı var solid explorer yada başka es dosya yöneticisi filan kullanırken dünden beri hafıza kartına dosya atarken dosyayı kopyalıyorsun ama 0 kilobayt gözüküyor kendi dosyalar uygulamasında da öyle oldu bugün sıfırladım ama düzelir gibi olup tekrar aynı şey oldu solid filan çalışmıyor düzgün ama xiaominin dosya yöneticisi ve ve telefondaki dosyalar uygulmasında normal şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 11 Şubat 2018; 19:28:45 >
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sürüm mü var?

• arkadaşlar Mi A1 cihazlarınızda bokeh efekt varmı ? varsa nerede bu ayarı
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Portre modunda yapıyo
  • 112.kanal ayarını nasıl yapıyoruz bu cihazda?

• Bugün geldi telefonlar. ikiside delta. Rose gold olandan Tr uyumlu şarj cihazının çıkacağını biliyordum ama siyahtan dönüştürücülü bekliyordum fakat oda Tr uyumlu. Sanırım kafalarına göre yapıyorlar. İkinizde haklıymışsınız aslında
  • egowest kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
  • Arkadaslar fm radyo kullanmak icin herhangi bir apk vs. yok mu? İlla kod girip mi kullanmamiz gerekiyor ?

• Mleza kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=fm.a2d.s2

Ücretli olan bu uygulama ile kullanılabiliyor, ama root gerekiyor.

Bunun dışında denenmiş ve çalıştıran başka uygulama yok.
  • mi5x satan yer varsa söyler misiniz? ben bi tane buldum da satma şekli çok garip güvensiz geldi.
  • Mleza kullanıcısına yanıt
    Ben şunu kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.