Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

2 senesi doldu nerdeyse normal cihaz artık eski klasmanda güç kısmıda artık geride. Yeni cihaz almalarını doğal karşılıyorum.
    Sıfır 900 TL ye almıştım 2 senesi doldu. Hala F/P benim için. Extreme kernel ile amiral gemisi cpularin hızına erişebilmesi güzel.

• Pil ömrü için rom önerebilecek var mı ?
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Pixel Experience Plus. Her yönüyle muhteşem bi rom.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gğncellemeden sonra ekran kapalı iken kapasitif tuşlar dokunmaları algılayıp ekranı uyandırmaya başladı beyler sizdede aynı olay var mı?

• uygun fiyatlı sıfır Mİ A1 bulamıyorum piyasada ... ?
  • eeGoo kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok.

• Pixel Q kuran var mı ?
  • Halen MiA1 kullanıyorum, 1.5 sene önceki performansından bir düşüş yok. Telefondan sıkıldım , letgodan satsam kaça gider acaba? Herhangi bir kozmetik sıkıntısı yok. A101 den 1199 a almıştım.

• Arkadaşlar cihazın video kayıt özelliklerinde 720p 30fps ve 60fps olduğu belirtiliyor fakat 720p yapınca böyle bir seçenek çıkmıyor. Nereden yapıyoruz bilen varsa sevinirim..?

• İlk zamanlr 6-7 saat ekran süresi veren pil, 3 saat zor ekran süresi veriyor. 4 sene note 3 neo kullandım, böyle dramatik bir batarya düşüşü yaşamadım. Xiaomi batarya kalitesinde faciaymış anlamış oldum. Telefon 18 aylık bu arada.
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    kullanırken çok ısınıyor mu? kaçak akım olabilir, pil sağlığını analiz eden programlar var bir denemeni öneririm.

li-ion pillerin tam performans ömrü 300-500 cycle ya da 2-3 yıldır (hangisi önce dolarsa)

genelde 1000 cycle'da yarı yarıya performansı düştüğünü söylerler ama makale bulmak lazım şu an vaktim yok. bi ara bakarım.
  • theNomac kullanıcısına yanıt
    İsinma yok, hatta bu vakte kaar isindigin arastlamadim. O programlar da bir ise yaramiyor, sordan %100 pil iyi diyor. Bir tanesine gunlerce izleme emri verdim.yine bir sonuç degismedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

İlk zamanlr 6-7 saat ekran süresi veren pil, 3 saat zor ekran süresi veriyor. 4 sene note 3 neo kullandım, böyle dramatik bir batarya düşüşü yaşamadım. Xiaomi batarya kalitesinde faciaymış anlamış oldum. Telefon 18 aylık bu arada.
    İki sene kullandım bu cihazı şimdi kardeşim kullanıyor mobil veride 4-5,5 saat alıyor. Wifide 6 saat alıyor. Bence sizin bataryada bir şey var veya çok yipratmissiniz pubg gibi oyunları şarjda oynamak vs mahvediyor.

Bir batarya değişimi iyi gelebilir.

• Vallahi bir batarya bakacagim, kasasini da degistirmek istiyorum. Uzerinde oturdugumda yamulmustu biraz. İphone 6 plus gibi eğimi var yarim derece kadar
  • Telefonda internet açık halde gezinirken uygulama farketmeden karşıma reklam çıkıyor, yüklediğim herhangi bir uygulamadan kaynaklandığını da sanmıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

https://eksiup.com/p/zh232764hemt

https://eksiup.com/p/8n238368ntix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 5 Ekim 2019; 18:24:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi mi 5x için global rom var mı? Mi a1 e yüklemek istiyorum. sıkıldım artık saf android arayüzünden.
  • Mi A1 telefonlarda büyük güvenlik açığı var. Ekimde güvenlik yaması gelmesi lazım. Yoksa iş kötü.

• Doom. D kullanıcısına yanıt
    Reklam çıktığı zaman sol alttaki tuştan arka planda çalışan uygulamalara bakın belki gözükür hangi uygulama sebep oluyorsa. Birde Ayarlarda diğer uygulamaların üzerinde göster şeklinde aratıp izin verilen güvenilmeyecek bir uygulama varsa iznini kapatın yada uygulamayı silin

• quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

Reklam çıktığı zaman sol alttaki tuştan arka planda çalışan uygulamalara bakın belki gözükür hangi uygulama sebep oluyorsa. Birde Ayarlarda diğer uygulamaların üzerinde göster şeklinde aratıp izin verilen güvenilmeyecek bir uygulama varsa iznini kapatın yada uygulamayı silin
    Arka planda çalışan bir uygulama yoktu. Yüklü uygulamalar kısmına bakınca benim yüklemediğime emin olduğum isimsiz bir uygulama gördüm, hemen sildim. O zamandan beri başka herhangi bir reklamla karşılaşmadım. Galiba bu uygulama sebep oluyordu bütün reklamlara. Bu tür uygulamalar telefonumda kayıtlı bilgilere erişebilir mi? Acaba banka, kart ve hesap bilgilerim tehlikede midir? Tam olarak ne yapmam gerekiyor bu konu hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 6 Ekim 2019; 0:19:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.