Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer yanılmıyorsam ve dediğim gibi yenilik beklediğim için değilde gerçekten öyleyse ciddi bir artış gördüm ben :) Umarım sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesclass

Bütün şebeke modlarını denedim. 2g, 3g ve 4g hepsi de çekmesi gerektiği gibi çekiyor.

Şebeke sorunu ortadan kalkmış şarj süresi i, optimizasyon VS.. Daha denemedim..
    ilginç, tonla custom rom denedim hiçbirinde bağlanamadım 2g ye. Hatta şuan 8.1 kasım sürümüne geri döndüm yine yok. 4g ve 3g sorunsuz
  • Pie Update sonrası Gcam oto focus yapamıyor ne yazık ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutolom K kullanıcısına yanıt
    Evet onu ben de fark ettim odaklama sıkıntıları var.

• kutolom K kullanıcısına yanıt
    Ben de sorun yok 8.1 de neyse aynı şekil oto focus yapıyor kalite düşüşü de görmedim

• Şu sürüm biraz daha iyi gibi.

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/cstark27_GCam_5.1.018_24_v4.2t3.apk

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    16:9 yapınca düzeliyor. tabi çözüm değil ama çözüm gelene kadar idare eder.
  • fuatfrt F kullanıcısına yanıt
    8.1 sonra 7.1 dönüş var mı ? Bootloop giriyordu bende.
  • 2.gün biterken şarj değerlendirmesini yapayım. Çok bir fark göremedim açıkçası. Parlaklık ayarı farklılaştığı için tam ortada kullanıyorum (8.1 deki %10 seviyesinde anca aydınlatıyor) o şekilde 8.1 ile 3 aşağı 5 yukarı aynı performans. Şarj olma süresinde ben kısalma gördüm yani daha hızlı şarj oluyor gibi geldi. 60 dakikada %0'dan %70'e geldi. Diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum bana hızlı gibi geldi. %90'dan sonra yavaş dolma olayıda bir tık hızlanmış sanki. 8.1 de %98-%100 arası 15 bazen 20 dakikaya çıkıyordu bu sefer 7 dakika sürdü yalnızca. Gözlemlerim bu şekilde henüz bir sorun görmedim telefonda.
    Bir de + olarak ekleyeceğim rahatsız etme modu sonunda görevini yapıyor 8.1 de telefonu sessize alıyordu sadece. Şimdi telefonu sessize almak ayrı rahatsız etmeyin modu ayrı ayrı olmuş sonunda Bilmeyenler varsa rahatsız etmeyin modunda eğer telefonun sesi açıksa yani sessizde değilse bildirim sesi geliyor yukardan aşağıya bildirim gelmiyor (2-3 saniyelik gelen o bildirim örn: wp mesajı) birde telefon sessizdeyse örneğin oyundayken rahatsız eden hiçbir şey olmuyor sizi bu bence çok iyi olmuş yoksa tek tek uygulama bildirimi kapatıp açmakla uğraşıyordum her oyun öncesi

• Arkadaşlar benim son güncelleden sonra kamera sürekli hata verip yan gözüküyor bunun çözümü varmıdır video moduna hiç geçilmiyor

• Şebeke sorunu devam ediyor galiba arada bir komple kopup bir daha geliyor yeni farkettim 2-3 gündür yapıyor bunu hat Turkcell

• Bence 9. Sürümden memnunum ekran görüntüsü ve menüler arası geçiş süper radyo özelliği oldu hızlı şarz kullanım kolaylığı süper. Ben memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Otadan güncellersiniz rahatlıkla. Root ve sistem dosyaları silmediyseniz sorun çıkacağını sanmam. Otadan güncellemeleri kesilmişse bilemem.

Benimle aynı soruyu merak edenler için güncelleme, sadece sistemden güncelle dedim 2 kere güncelleme yaptı 170Mb ve 1Gb lık. şuanda Kasım 8.1 versiyonundayım, İnstagramdaki video kasma sorunum şuan çözüldü, konumu test edeceğim.

Farklı bir soru sormak istiyorum, misafir kullanıcıya geçip 2. whatsapp hesabımı kullanmak istiyorum. Misafir kullanıcıdayken tarayıcıdan vs indirdiğim dosyalar nereye kaydoluyor? Root yetkisi mi gerek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önceki 71 MB lik güncelleme sonrasında karşı tarafa sesim boğuk ve çok uzaktan gidiyormuş. Vodafone ve turktelekom da denedim aynı. Ama WhatsApp tan sesli arama yaptığım zaman böyle bir sorun olmadığı ortaya çıktı. Nasıl cozebilirim bu sorunu

• 2.kullanıcıya geçip whatsapp kullanmak için 2. sim kart gerekli. Tek sim kartla yaparsanız her geçişte onay kodu isteyecektir. İsteyemebilirde belli olmaz.

İndirdiğiniz dosyalar aynı yerde depolanır. Denemedim ama aynı yerde olduğunu düşünüyorum.Root gerek yok.Root bunun için atmanız saçma kaçabilir.
  • yonyule Y kullanıcısına yanıt
    Bölgesel sorun olabilir mi başka terlefona takıp denediniz mi ?
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla sorun olmuyor. 9.0dan bile dönüş yapabilenler var. Gerek olmadığı için araştırmadım. Güzel bir araştırmayla bulabileceğini düşünüyorum.

• Sanıyorum sesin karşıya boğuk gitmesi sürekli değilde ara ara olan bir şey bende konuştuğum kişilerden her 3 kişide 1 sesin uzaktan geliyor bağır uyarısı aldım. (3 kişinin de telefonları farklı) Diğerlerine ben sordum özellikle sesim nasıl diye sorun olmadığını söylediler. Neyden kaynaklı anlamadım henüz.
  • fuatfrt F kullanıcısına yanıt
    Şuan custom 9.0 geçtim çokta ihtiyacım yok. Sadece geri dönüş var mı diye meraktan sormuştum.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Peki dostum senin gözüne çarpan ya da şikayetçi olduğum bir durum var mı 🙄

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.