Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bir onceki surumu kullaniyorum üstad genelde hemen guncellemiyorum ikinci defa guncelleme gelince geciyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GÜNCELLEME GELDİ ARKADAŞLAR !

• llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Bana da 71.5mblik bir güncelleme gelmiş. Fix updateleri iyidir sorunu olan arkadaşların da sıkıntıları kalmaz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • band 20 düzelmiş galiba. şuan band 20 üzerinden lte ye bağlandı.
  • Güncelleyenler bilgi paylaşırsa sevinirim

• En büyük sorun karşı konuşurken sesinizin karşıya az gitmesi idi. Android Pie Güncellemesinden önce sorun yoktu. Bu 71.5MB yama ile düzelir İnşallah.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Fix update işe yaramış görünüyor. LTE ve diğer şebeke sorunları yok gibi. Turkcell 4G+ olarak görüntüleniyor. Wifi bağlantı hızı bariz şekilde artmış. 71.5 MB güncelleme telefonu sorunsuz ve hızlı yapiverdi.🤩

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumbarağzı -- 9 Ocak 2019; 12:49:38 >
  • Kulaklık sesi düzelmiş mi ?
  • lumbarağzı L kullanıcısına yanıt
    Kimilerine göre de telefonu bırakıp gidiyorlardı kötüleştiriyorlardı güya. :)

İyi olmuş sevindim güle güle kullanın.

İşten çıkınca bir denerim yazarım sonucu

• deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. geri dönüşün kapalı olduğunu zor dönüldüğünü okudum grupta. güncellemeyi yapıp ortada kalmayalım kulaklık batarya performansı ve konuşma sırasında ses gidiş gelişi konusu özellikle sorunluydu iyileşme var mı ?
  • vodafone hattımda 4g+ çıkmıyor. 8.1de sorun olmuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35ultrAslan

vodafone hattımda 4g+ çıkmıyor. 8.1de sorun olmuyordu.
    yalnızca 3G de mi kullanılıyor ?
  • memeory M kullanıcısına yanıt
    4gde sorun yok hocam lte aktif olmadı.
  • Vodafone da 2g çekiyor mu sizde? Sadece acil aramalar diyor, aralık güncellemesinde de böyleydi. 4g çalışıyor bu sefer.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Xiaomi iyice Apple döndü. Önce kötüyü ver millet isyan etsin. Alın size fix güncellemesi diye gönlünü al.
  • 9.0 ile custom roma geçmeyin der gibi bootloader kapattılar. Bu bootloader kapalı kalırsa Xiaomi gözümden baya bir şekilde düşer. Android one cihaz sür sen üzerine bootloader kapat şaka gibiler.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. Milyonlar telefon onlarca farklı bölge var. Hepsine aynı ya da farklı anda güncelleme gönderip kusursuz olmasını sağlamak mümkün değil. Bu iş matematik gibi bir şey değil. Eski parçalar yeni yazılım alıyor buna direkt uyumlu hale getirmek kolay değil. Matematik olsa 2+2 yazar geçerler.

Neyse sonuç olarak kimsenin kimseyi yediği kaçıp gittiği yok. İyi kullanımlar. :)

Ses biraz daha iyileşmiş gibi geldi bana.

• Arkadaşlar, google play uygulama güncelleme bildirimleri gelmiyor nedense. İlla ki play e kendim girip kontrol etmem gerekiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.