Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru diyorsunu sağol beklemedeyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rezanaltogg R kullanıcısına yanıt
    Daha gelmez ikiz sabret

• Arkadaşla cihazla telefon görüşmesi yaptığımda bazen seste gitmeler oluyor. Bi süre ses karşı tarafa gitmiyor. Neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi VPN ile çekip Band sorunu yaşayan arkadaşlar farklı rom kurdukları için yazılımsal farklılıklardan dolayı çalışmıyor olabilir bazı bölgelere göre değişiklik gösteren özellikler var.Adamların Tr ye açmamasındaki sebep belki de buydu.sabredip resmi olarak beklemek lazım ki eğer trye verdikleri güncellemede de aynı sorun varsa o zaman ciddiye alınacak bir sorun olur.Şimdi yok yere kafa karıştırmanın manası yok.Adamlar bilmiyor mu bir anda dünyaya açmayı.Acele ettinizde ne oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

sorununuzu çözdüyseniz paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster
    Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm, o uygulama aynen öyle bazen bildirim geliyor bazen gelmiyor. Artık çok kullanmıyorum o yüzden de pek farkında değilim de takmıyorum.

• Arkadaşlar ekranına tam kaplayan sağlam bir kırılmaz ekran koruyucu önerisi alabilir miyim. Nette çok var ama hangisi emin değilim. Telefonu düşürdüm. Allah tan takılı idi kurtardım.

Ben çok düşürürüm telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ods61

Arkadaşla cihazla telefon görüşmesi yaptığımda bazen seste gitmeler oluyor. Bi süre ses karşı tarafa gitmiyor. Neden olabilir?
    ben de de var bu sorun. yamayla düzelir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm, o uygulama aynen öyle bazen bildirim geliyor bazen gelmiyor. Artık çok kullanmıyorum o yüzden de pek farkında değilim de takmıyorum.

Alıntıları Göster
    Sorunu unuttum.d

• quote:

Orijinalden alıntı: memeory

Bende aynı sorunu yaşadım. Çözümü paylaşmıştım yine yazayım. Ses açma kısma tuşuyla sesi en yükseğe alın. En solda zil işareti var ona basıyorsunuz titreşime alıyorsunuz tekrar ona basıp sesliye alıyorsunuz. Sorun çözülüyor. İyi günler :)
    Olmadı teşekkürler yine de:)

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Kırılmaz yerine şu kılıftan alıp bide normal kırılmaz alırsanız telefonun başına birşey gelme ihtimali nerdeyse sıfır oluyor. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum telefon kaç kere düştü ne bir çizik ne bir vuruk var.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-a1-kilif-5xcrash-armor-koruma-kabi-opsiyonlu-koruma-P244752181

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirlimm

Kırılmaz yerine şu kılıftan alıp bide normal kırılmaz alırsanız telefonun başına birşey gelme ihtimali nerdeyse sıfır oluyor. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum telefon kaç kere düştü ne bir çizik ne bir vuruk var.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-a1-kilif-5xcrash-armor-koruma-kabi-opsiyonlu-koruma-P244752181
    Hocam teşekkür ederim ama kılıfım var. Bana gerçek manada koruyucu bir şey lazım. Bu ekran koruyucularin çeşidi bir sürü çeşidi var. Ondan dolayı bilemiyorum.

• rezanaltogg R kullanıcısına yanıt
    A2 icin Turkiye dagitim basladi. Dirada A2 Lite var. Sonra A1

• Mi A1 düzeltmeyle sorunlar giderilir de bu telefon Android 10'u da alırsa efsane olur.

• erdisen2000 E kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkür ederim. üzerinde spigen kılıf takılı. kılıf istemiyorum.
    ben sadece ekran koruyucu istiyorum. Şöyle birşey alsam sizce olur mu?
    telefona nasıl olur.veya siz ne önerirsiniz ekran koruyucu olarak?
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-a1-3d-tam-kaplayan-nano-ekran-koruyucu-P252967470
  • theCoffee T kullanıcısına yanıt
    10 alacağından emin değilim ama 9 bile alması bu fiyata gayet iyiydi.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle umutluyum. Bu telefon Eylül 2017'de çıktı. 2 yıl güncelleme hakkı Eylül 2019'da bitiyor. Ağustos gibi Android 10 çıkar. Dolayısıyla alma şansımız olur. Ama son karar Xiaomi'nin insiyatifinde olur tabi.

• theCoffee T kullanıcısına yanıt
    Aslında bakılırsa mantıklı almamız lazım.
  • Arkadaşlar ekranı sararmış Mi A1'i satıp GM 9 Pro aldım. (Stock Androidçiyiz) gayet güzel cihaz. Amoled ekran gerçekten çok iyi. Çift tık uyutma ve açma var, kamerası oldukça iyi. Treble desteği var. Kerne 4.4 sürümünde Pie betasında camera2 api desteği varmış. (Ben stabil sürüm çıkana kadar bekleyeceğim)

Teknik özellikler olarak Mi A1'den iyi, Mi A2 ile de eşit seviyede, hatta bazı özellikler olarak A2'den daha iyi..

Yani tavsiyem GM 9 Pro'yu bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. General Mobile 5Plus'ta yarattığı kötü imajı da bu telefonla temizlemeye çalışıyor. (ki ben 4G de 5 Plus'da kullandım. 4G zamanına göre efsaneydi)

Hepinize iyi forumlar..

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    A1 ekranını nasıl sararmayı başardınız ?

A1 ekranı bile sararıyorsa GM9 Pro düşünemiyorum...

A2 bence çok iyi cihaz değildi. Pilinden tutun kulaklık çıkışı olmamasına kadar. Eksikleri olan bir cihazdı.
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.