Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    A2 ye tam surum cikmadi diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

A2 ye tam surum cikmadi diye biliyorum
    Mi A2'ye tam sürüm bugün çıktı hocam.

Kaynak:Androidpolice.

• Android 9.0 ile telefon yağ gibi olacak, güncelleme alması çok güzel iyicene alıştım one platformuna,

• TheMannn T kullanıcısına yanıt
    Evet cikmis. Beta cikali cok olmamisdi erken gelmis bekledigimden. A2 lite betaya cikacak bakalim ona ne zaman gelicek.

• Arkadaşlar

2 gün bekleme süresince 4-4.5 saat ekran süresi alıyorum.Normal midir?

• Kuzenin telefon böyle kalmış sabah neyden olabilir nasıl düzeltilir. Ben güncelleme takılımı kaldı mı acaba diye düşündüm

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• A1 pişmanlıktir hocam Android öne programinda olmayan telefonlar aldı 9 u A1 sozde android one ama 2019 un birinci yada ikinci çeyreğinde gelecek diyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMannn

Mi A2'ye bugün Android Pie geldi.

Mi A2 lite'ye P beta gelmişti.

Bizim Mi A1'de ses yok.
    Son güncellemesi zaten geciktikçe geçiştirme olayın dalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut3535

A1 pişmanlıktir hocam Android öne programinda olmayan telefonlar aldı 9 u A1 sozde android one ama 2019 un birinci yada ikinci çeyreğinde gelecek diyorlar.
    Custom rom da çoktan geldi, merak edenler deneyebilir. Son güncellemesi diye ağırdan satıyorlar. A2 verip A1 daha sonlara atmaları, eski cihazlara daha geç veriyoruz demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granis

Merhaba, telefonla konusurken yanaginiz tuslara basiyor mu sizin de? Sacma sapan bir is gercekten yakinlik sensoru calissa bile basiyor.
    Gerçekten bu sorunu çok yaşıyorum .Rom değiştiremem varmı bir çözümü

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut3535

A1 pişmanlıktir hocam Android öne programinda olmayan telefonlar aldı 9 u A1 sozde android one ama 2019 un birinci yada ikinci çeyreğinde gelecek diyorlar.
    yahu mis gibi telefon arkadaş bu kadar güncelleme bağımlısı olmayın
  • aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Yazık.

• llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Cihazı alırken ilk güncellemeyi bu cihaz alıcağını dediler ama o kadar vasat yazılım desteği verdiler ki anlatılmaz yaşanır cinsten oldu. Bende android one cihaz almayacağım. 9.0 çıkalı ne kadar oldu bizimkilere halen gelecek ha geldi kıvamında. Sistemi İOS gibi yapamadılar hepsine aynı anda gelsin diye. Stock android iyi güzel ama miui bakıncada çok saf geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Yazık.
    Adam haklı şimdi kimse tutup da haksız diyemez. Android one olmayan cihazlar bile 9.0 aldı ama biz hala daha alacığız.
  • pixel experience 8.1 hiç memnun kalmadım kilit ekranında cihaz donup kaldı. Kuracak varsa tavsiye etmem. Pil performansı ve kas gücü iyi gidiyordu memnundum ama o ana kadar.
  • 4-32'lik cihazı 1150₺ye satıyorum haberiniz olsun. Yer İstanbul Pendik Garantilidir.

• Arkadaşlar eşime hediye olarak aldığım A1 cihazı 1 nolu sim yuvasında kullanıyorduk,sim yuvasını değiştirip 4g şebekeyi seçtiğimde yine 3g sinyali görünüyor ekranda..Bu cihazlar 4,5g desteklemiyor mu? Hattımız Telekom..

• Android 8 ne zaman geldi (ve ne şekilde geldi) ki 9 ne zaman gelsin. Çok takılıyorsunuz.
  • mi a2 lite ile karsılastırma yapan oldumu
  • mamad kullanıcısına yanıt
    Umarım 8 gibi gelmez, powerbankla gezeriz
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.