Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın 200 sayfanın tamamını okudum. Ne gömdünüz telefonu

950-1300 TL arası çok iyi bir fiyat performans telefonu.

Parmak izi çok iyi

Pil bir günden fazla gidiyor

Ses çok iyi

Menü den neyi bulamadınız çok yalın basit.

Kamera Gayet İYİ ( Hanım iPhone 7 den çekmiyor,Benim telefon ile gündüz çekimi yapiyor. Güzel sanatlar mezunu)

iPhone 7 2016 da çıktı 3500 den aşağı yok. Muadili telefon en yakın Huawei var oda kötü telefon değil. Bir tık daha pahalı ve ona uygun kalitede.

Şu telefonu gommeyin artık... Ha yere düşer kulaklıktan ses gelmez... Düşer ekran kırılır.. yahu iPhone 6 lar cebimizde yamuldu. Yapmayın...

Gündüzde ekran parlaklığı gayet iyi. 8.1 e yükselttim 2 gün oldu daha problem yaşamadım. İyi forumlar

Cihazı gömmek değilde ilk başta olmayan sorunlar güncellemeler ile olunca millet haliyle yazıyor .Fakat 1200 bandındaki cihaz için hala alınabilecek bir cihaz .Sorunları olsa da ben memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rehberdeki kişiler 2 şer hatta artık 3 er 3 er çıkmaya başladı. Ne yapsam sorununu çözemedim. Bakıyorum biri Google hesabı diğeri WhatsApp hesabına ait. Çözmeye çalıştıkça aynı kişi sayısı artmaya başlıyor.. Google hesabına giriş yapıp kişileri duzeltiyim dedim. bütün rehber gitti.ve artık geri getiremiyorum . kişileri tek tek ekliyorum ama Google ve WhatsApp kişileri hep ayrı kişiler olarak gözüküyor.onun için ikişer gösteriyor rehber. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Rehber sıkıntısı bende de var. 2'li 3'lü isimler çıkıyor sürekli. Ayrıca sildiğim kişiler de bir süre sonra geri ekleniyor. Sim kartındaki kişileri silmeyi de bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi A2 lite ile mi a1 karşılaştırma yapabilen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim geldiginde ses cikmiyor telefondan. Her seyi denedim cozumu bilen var mi?

• ------------Malesef şuana kadar mi a1 yükleme yöntemi bulunmamış..! ----------------------

Arkadaşlar tüm xioami telefonlar için miu arayüzü içeren yeni bir luncher çıkıyormuş. sızıntıda olmuş ama resmi olarak markete önümüzdeki ay eklenecekmiş. Radyo vs hepsi akli geliyormuş.

haber kaynak= Xiaomi Poco Launcher'ın APK Dosyası Paylaşıldı
    https://www.webtekno.com/xiaomi-poco-launcher-in-apk-dosyasi-paylasildi-h52007.html

ayrıca miu tr fun sitesinde link verilmiş yüklemek için.!!
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/poco-launcher-beta.28126/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin_yener -- 25 Ağustos 2018; 14:28:27 >

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    A1 bence a2 lite kasası bile plastik.

• Video izlerken ses acma kisma tuslarina bastigimda ses cubugunun gozukmemesini veya silik / kucuk bir sekilde gozukmesini istiyorum. rootsuz yapmak mumkun mudur bunu?

• Doom. D kullanıcısına yanıt
    Google playde kişiler uygulamasına yeni güncelleme geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lost on you

Google playde kişiler uygulamasına yeni güncelleme geldi.
    Mesajlara da geldi aynı güncelleme sonra geri çektiler :/

• Arkadaşlar telefonda VoLTE açtığım halde telefonunuz desteklemiyor gibi bir uyarı geldi. Bunun sebebi nedir, nasıl çözerim?

Ayrıca ben telefonumu tek hat kullanıyorum ama sim kartımı diğer tepsiye yerleştirdiğim zaman hattımı görüyor lakin çekmiyor. Telefonu kaydettirmedim. 10 aydır kullanıyorum ama daha geçen ay sıkıntı oldu bu konuda. Acaba kaçak kullanım olduğu için mi kapandı diğer hat tepsisi?

Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar

Ağustos Update yükleynce daha önce kurulmuş olan gcam çalışıyor mu?

Teşekkürler

• Pil performansını merak eden varsa ss atabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MagiCP_71

Arkadaşlar telefonda VoLTE açtığım halde telefonunuz desteklemiyor gibi bir uyarı geldi. Bunun sebebi nedir, nasıl çözerim?

Ayrıca ben telefonumu tek hat kullanıyorum ama sim kartımı diğer tepsiye yerleştirdiğim zaman hattımı görüyor lakin çekmiyor. Telefonu kaydettirmedim. 10 aydır kullanıyorum ama daha geçen ay sıkıntı oldu bu konuda. Acaba kaçak kullanım olduğu için mi kapandı diğer hat tepsisi?

Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.
    Hiç mi kimse bilmiyor?

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Liteda ekran iyi diyorlar. Ekran kasa oranı da iyi. 4000 pil var. Beni düşündüren kamerası. Birde Çift hat kullanıyorum. Sd kart takınca 2.sim iptal. Mi A1 de kamera daha iyi. Başka mia1de ne üstün?

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Tyce-c olsa a2 lite güzel cihaz ama ilerde aksesuarlarda sıkıntı çıkarır. Aksesuar umrumda değil derseniz alın. A2 lite kasası plastik. A1 kasası metal. A2 lite her yerden kısmıslar. A2 daha iyi olsun diye. Pil önemliyse lenovo P2 var 5100 mah pil her türlü daha iyi performans verir.
  • Asphalt 9 oynayan var mı ? Belli bölümlerden sonra para istiyor sizdede durum aynı mı ? Bölümleri kısaca geçemiyorsunuz para vermeden.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    P2 ekran kasa çok düşük ve daha güncelleme almaz gibi. En azından mi 2 Lite yeni telefon. P2 de type c yok. Kasa plastik yinede 170g m2lite. Galiba pilde dolayı. Kasa metalden olsa ve plastikte olsa kılıf kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

P2 ekran kasa çok düşük ve daha güncelleme almaz gibi. En azından mi 2 Lite yeni telefon. P2 de type c yok. Kasa plastik yinede 170g m2lite. Galiba pilde dolayı. Kasa metalden olsa ve plastikte olsa kılıf kullanıyorum.
    Güncelleme almasa ne olur 7.0 aldı. XDA bir sürü custom romu var 8.1.0 bile var. Pil önemliyse sizi daha fazla memnun eder. 16:9 ekranları dah çok seviyorum videolarda soldan sağdan siyah pencere olmuyor en azından. Videolarda çok kötü durum. TV veya PC bakıyorsanız sorun değilde telden bakınca bence sorun. Yada video kırpacak bu seferde kötü oluyor video yakınlaşıyor.
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yaşadım bi deneyin. Sesi ses açma tuşuyla artırın ardından sol tarafında zil gibi bişey çıkıyor ya ona basıp titreşime alın ardından tekrar basıp sesliye alın. Bende de aynısı oldu bu şekilde düzelttim.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.