Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 saat mi fark ettiriyor o zaman tam bir fiyasko bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cift hat ile kullanıpta pil vs sıkıntı yaşadığınız oldu mu? Yeni hat almayı düşünüyorum.

• Son günlerde şarj baya azaldı format da attım .Telefonda mı sorun var acaba 4.30 saat civarı bazen 4 saat de oluyor. Neden acaba

• Arkadaşlar konuyu 60. Sayfaya kadar okudum. Ancak 4.5 g ile ilgili bir şey bulamadım. 2_3_4 g var ama 4.5 yok bir şekilde çözen var mı ? Kutudan çıktığı gibi Oreo ya geçirmedim.

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    4g 4.5g ikiside lte olarak geçiyor zaten telefonunuzda sorun yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

Arkadaşlar mi a1 2 haftadır kullanıyorum ve wifi çekim kalitesinin önceki sony cihazıma göre düşük olduğunu fark ettim.

Özellikle arada birkaç duvar olunca sık sık kopabiliyor. Bu durumdan başka şikâyetçi olan var mı?
    Benim de aynı sorunla başım dertte. Üst kata çıkınca arada sırada bağlantı kopuyor ve el ile tekrar bağlamak zorunda kalıyorum kendisi bağlanmıyor bile.

• Telefonlara ne yapıyor nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar?

Şurada yazılan sorunların birini bile yaşamadım.

• Telefonuza iyi bakın bu kurlarla cihaz almak zor

• Pixel 3 için para biriktirmeye başladım ben valla. (3 XL değil düz 3) Doğrudan Google telefonu olmayınca Android'in tadı çıkmıyor. Şu an dediğim gibi Pixel XL'dan port edilmiş Pie ROM (Resmi) kullanıyorum. Pie çok güzel tek sıkıntısı pil ömrü oldukça düşük. Yani Oreo'yu baya arıyorum diyeyim. Büyük ihtimal nedeni ported rom olması. Ancak internette Pixel telefon sahiplerinin de şikayetçi olduğunu okuyorum. Bu hep böyle oldu Android'de yeni sürüm yayımlanırken Google batarya sorununu çözdük der ama ilk sürüm hep fiyaskodur. (Doze duyurulduğunda da öyle olmuştu. Doze stand-by süresinde işe yarıyor zaten) insan istiyor ki telefon elimden düşmesin oyun olsun, sosyal medya olsun 9 saat geçireyim bataryam %80'de kalsın :))) Öyle bir dünya yok maalesef ama olsa güzel olurdu..

Neyse Pixel 3 çıktığında almayı planlıyorum, başına bir iş gelmezse de 4-5 sene kullanırım.

Mi A2 Lite kesinlikle almayın. Mi A2'nin kamerası güzel ama gerisi fiyasko çıkmış.

Herkese iyi forumlar

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    A2 lite fiyaskonun fiyaskosu bencede. Batarya değiştirmesi sıkıntı olur. Bataryasını bulmak vs

• Bilen varsa yardım edebilir mi ben yapamadım ?

Şimdi cihazı rahatsız etme moduna alıyorum rahatsız etme modundan sadece favori kişilerden gelen aramayı kabul et diyorum fakat favori kişi aradığında telefon yine sessiz kalıyor aramayı sesli bildirmiyor.

Sebebini bilen var mı acaba ?

• Herkese merhaba.Telefonda bildirimler ve izinler açık olduğu halde ne whatsapp tan ne de mesajlardan gelen bildirim seslerini alamıyorum.Ekran da bildirim gözüküyor ve ışıkta yanıyor.Fakat ses yok.Haliyle mesajdan sonra haberim oluyor.Daha önce birkaç kişi 8.1 ile bu problemi yaşadığını yazmış ancak çözüm bulan yok.Ne yaptıysam çözemedim.Önerisi olan var mı?
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt
    Ben format attım düzeldi sonra tekrar oldu çözemedim hocam

• Telefonda buglar gittikçe çoğalmaya başladı. En iyi fabrika sürümü 7.0 'a dönüp 1-2 sene takılmak.
  • Kapatıp açtım düzeldi.Ama tekrar olmayacağını kim bilebilir.Çok ilginç gerçekten.
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt
    Ağustos güncellemesini benim gibi dört gözle bekleyen var mıdır acaba 8.1 ilk çıktığında yükledim harika idi sonra çektiler güncellemeyi tekrar verdiler onu da yükledikten sonra telefon kafayı yedi keşke yapmasaydim.

Bakalım artık ne olacak.

Edit: Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 20 Ağustos 2018; 18:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Benim de aynı sorunla başım dertte. Üst kata çıkınca arada sırada bağlantı kopuyor ve el ile tekrar bağlamak zorunda kalıyorum kendisi bağlanmıyor bile.

Alıntıları Göster
    aynen ben de elle bağlanıyorum bazen. ama bu sorun bana yazılımsal gibi geldi. pozisyon değiştirmediğim halde bağlantı kopuyor ve wifi ayarlarına girip aç kapa yapınca bağlanıyor. eğer yazılımsal ise düzeltilir.
  • Bildirimlerde ses alamıyorum diye sıkıntı çekenler var ise playstoredan güncelleme yapmayı deneyin. Benim de başıma birkaç sefer geldi. Uygulamaya güncelleme geldiğinde uyumsuzluk sorunu oluşuyor sanırım son versiyonu yüklemeden önce.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Üstüne biniyorum vuruyorum kırbacı vuruyorum kırbacı

• ★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.