Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Benim Telefonda Yüklü olan uygulamalar 3-4 gündür UYGULAMALAR Sürekli DURDURULDU uyarısı verip duruyor. Geri bildirim gönderiyorum ama değişen birşey yok yine durduluyor. Sebebi nedir. Çözümü varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl becerdiniz :)

• Arkadaşlar merhaba. Yeni telefonumla 2.gunum. Lakin pişman olmak üzereyim. İki şeyin kesin çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

1.Telefon defterindeki çift kayıt problemini çözemiyorum

2.Bildirim seslerini kapatamiyorum.
    (Uygulamaların kendi ayar menülerinden de denedim. Watsapta ve Twitter da ses yine geliyor yine geliyor)

Aynı sorunları yaşayan ama çözen arkadaşlar çocuğa anlatır gibi güzelce anlatıp yardımcı olursa sevinirim. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzbsk -- 16 Ağustos 2018; 23:50:4 >
  • Arkadaşlar merhaba, Bugün itibari ile aranıza katıldım.. Ve forumun ilk 50 sayfasını okudum ancak bir çok şeye cevap bulamadım. Burdan yazacagım. artık :) saf android biraz zorlu çıktı.

Almak isteyen arkadaşlar için yazıyrum...

5m 3m 2m migroslarda 32 gb olan ( delta) 1149 tl ) 64 gb olan 1399 tl den satışı var.

İzmir ve manisa için stokları yazayım.

Manisa 5m migrosta 2 adet açılmaımş kutu 32 gb var gold renk 1149 tl

İzmirde mavişehir migrosta açılmış kutu siyag 32 gb var 1149 tl

buca koop yıldız mah. 3m migrosta 2 adet 32 gb gold var. 1149 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Onu nasıl becerdiniz :)
    Buradan :)https://forum.xda-developers.com/mi-a1/how-to/guide-install-android-p-dp3-mi-a1-t3817937
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Epey uzun görünüyor hiç beceremiyorum böyle şeyleri :/

• Bu ayın güvenlik güncellemesi neden gecikti bu kadar acaba 9.0 mı verecekler.

• eeGoo kullanıcısına yanıt
    9.0 için çok bekleriz bence.

• Arkadaşlar mi a1 2 haftadır kullanıyorum ve wifi çekim kalitesinin önceki sony cihazıma göre düşük olduğunu fark ettim.

Özellikle arada birkaç duvar olunca sık sık kopabiliyor. Bu durumdan başka şikâyetçi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    İnşallah haklı çıkmazsın o zaman android one istenileni vermiyor maalesef vadettiği en büyük özelliği olmasına rağmen güncellemeler sıkıntı.Bir de anlamadığım bir nokta neden radyo uygulaması yok ve stok olarak Google kamera yok neden Xiaomi kamera arayüzü neden yani

• Arkadaşlar günaydın, telefonunu 4g okuyor ancak 4.5 g olmuyor var mı yapabilen hat TT?

• eeGoo kullanıcısına yanıt
    Pixel olduğu için Google kamerayı stok veremezler. Günümüzde radyonun kalitesiz yayın ve sesinin çok arandığını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eeGoo

İnşallah haklı çıkmazsın o zaman android one istenileni vermiyor maalesef vadettiği en büyük özelliği olmasına rağmen güncellemeler sıkıntı.Bir de anlamadığım bir nokta neden radyo uygulaması yok ve stok olarak Google kamera yok neden Xiaomi kamera arayüzü neden yani
    hemen hemen herkes google camera yüklemeye çalışıyor bikere ben de denedim ama beceemedim çok karıştırmakta istemedim..

keşke default gelseymiş google camera...haklısıız

radyo sanırım vergilerden dolayı olabilir sanırım ek bir vergi oluyor ülkemizde radyo olunca(normalde çok az vergi varya)
  • 3 aylık 4/64 siyah redmi 5 plus telefonumu mi a1 ile takaslamak istiyorum.

Telefon ideal durumdadır. Sağ üst de küçük bir vuruk vardır, dikkatli bakılmadıktan sonra gözükmüyor.

Yurtdışından alınmıştır. Sadece telefon ve şarj aleti verilecektir.

• Arkadaşlar benimde bir arkadaşımın telefonu çat diye kapanıverdi ve ne yaptıysak açılmıyor. Ses ve kilit tuşuna basarak resetlemeyi denedik tık yok. Ne olabilir sorun?

• Android One ama güncellemeler neden geç geliyor halen anlamadım. Xiaomi bu işi yapamıyor ve bir sonra cihazım android one olmayacak. Şuan ki aklım olsa, başka model bakarım diyecemde type c olan modelde yok . Type c neden koymuyorsunuz kaç dolar ulan bir type c .

Pie nasıl kullananlar cevaplarsa sevinirim. ( Bekliyorum cevapları )

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    İkiside aynı cihaz aşağı yukarı. Donanımları belli vs vs. Değişiklik olsun diyorsanız değiştirin. İkiside sizi memnun edecek cihazlar. Video bakıyorsanız A1 alın. Sosyal medyayı çok kullanıyorsanız redmi 5 plus daha iyi deneyim verir.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Daha önceden Mi A1 kullanıyordum hocam, satıp Redmi 5 Plus 4/64 aldım. ama kulaklık çıkışından memnun değilim. O yüzden satmak istiyorum. Bakalım artık

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    Gece gece moralimi yukselttiniz

Pil performansı nasıl A1 göre bir ara kullandığınız modeli düşünmedim değil.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Pil olarak hemen hemen aynı diyebilirim.

Redmi 5 Plus'da 7-8 saat ekran alıyorum

A1 de ise 6 saat kadar alıyordum.

Açıkçası bu benim için sorun değil, 2-3 gün boyunca telefonu şarj etmeden kullanan birisiyim.

Bazen de Akşama telefon şarjı %60-70 de olsa yine de şarja takarım. Çok haşır neşir olmam, sadece müzik dinler WhatsApp dan evrak, belge, resim gönderirim.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.