Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia 8 ile XZ1 düşünüyordum. Dh forumunu okuyunca, A1 kalmak en mantıklısı. Nokia 8 bootloader kilidi acilmiyormus. Xz1 deseniz kronik sorunları varmış. Zaten 835 sahip diğer cihazlar fiyatları uçuyor. 2000 verip cihaz alma gibi hevesim vardı oda kaçtı. A1 en azından custom rom desteği çok iyi. Yazılım desteği uzun süre alırız rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intel7mix -- 14 Ağustos 2018; 2:5:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi6 varken neden mi a1 alınır?

• vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    - 3.5mm kulaklık çıkışı

- stock android

- şarjda kulaklık kullanmak

- 5.5 inç ekran

- Hafıza kartı

- FM radyo

- Ses çıkış gücünün daha iyi olması

-vs vs diye gider.

Biri 1200 diğeri 2500.

Soruya gel.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    A1 CPU performansını zorlamak güç. Uygulamalar arası geçiş yapıyorum öyle hissedilir kasma donma veya takılma olmuyor. Oyun konusunda çok iyi veya performansı iyi diyemem. Grafikleri düşürür ve oynarsaniz tatminkar deneyim veriyor. 1200 TL ile bunları yapabildiğime göre gidipte 2000 üstü çok vermek bana mantıksız geliyor. Bir an gaza gelip almaya niyetlendim. Ondada sorunlar olduğunu duyunca vazgeçtim. 625 ihi işlemci ama oyun oynayacak olanlar 636 aşağısına bakmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Telefonuma çağrı geldiğinde cebimden çıkarırken meşgule atıyor var mı benim gibi aynı sorun yaşayan? çözümü var mıdır.
    Bende Cebimden çıkarırken açıyor arada ben elime almadan

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Bende Cebimden çıkarırken açıyor arada ben elime almadan

Alıntıları Göster
    8.1 den sonra başladı bu sorun en yakın zamanda android 8 nisan sürümüne downgrade yapacağım. Kulaklık sesi, mayıs güncellemesi ve temmuz 8.1 güncellemesinden daha iyiydi.
  • 8.1 de volte üzerinden görüntülü görüşme yapabilen var mı? Volte'yi aktif hale getiren kodu yazdım, HD yazısı geldi ancak şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılamıyor? Hat Turkcell. Bu arada volte yi açmak için neden bu kodu yazmak gerekiyor, seçeneklerde neden gizli?

• mi a2 ye ağustos güncellemesiyle 1080p 60fps eis video kayıt özelliği geldi. a1 e verirler mi acaba?

• AOSP Pie (Android 9) çıktı ;https://forum.xda-developers.com/mi-a1/development/rom-aosp-9-0-t3829376/page18

• 1.600 olmuş. Cihaz altın gibi maşallah gittikçe değerleniyor.

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Yerim sizi

Xiaomi halen verecek. Xiaomi bey sizi kınıyorum.

• 35ultrAslan kullanıcısına yanıt
    Donanım açısından kaldırır 4K video çekiyor bu cihaz ama xiaomi verir mi derseniz hiç sanmam. FHD60F çeken yazılım varsa belki onla çekebilirsiniz. Custom romlarda bu destek varsa belki onlarla çekebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intel7mix -- 15 Ağustos 2018; 19:44:41 >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Mi6 alacak parası var ama

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Stock android kişiye göre değişir ki ben de seviyorum ama bir artı değil. Hafıza konusunda mi6 zaten zor durumda değil. 5.5 inç erkan da kişisel tercih mesele bende redmi note 4 var o da 5.5 ama mi6 almayı düşünüyorum. Fm radyo artık çok kullanılan bir şey değil. Ses çıkış gücünde haklı olabilirsin ama ses çıkış gücü için snap835 bırakmazdim.

Fm radyo benim için önemli yoksa cihazı almama sebebim. 5.5 inç asası bana çok küçük geliyor. 3.5mm çıkışta önemli dönüştürücü denen saçmalıklarla uğraşamam. Hafıza kartını kullanmasamda artı bence. A2 pili 4000 mah ve 3.5mm olsaydı düşünmeden geçerdim. 16:9 cihaz bulmak zor oldu. 16:9 benim için satın alma sebebidir. Paranız varsa alın zaten aklınıza koymuşsunuz. Pil konusunda A1 bir tık daha iyi diye biliyorum. Ama note 4'deki pil performansını asla ve asla alamazsınız.

• Oyun oynamıyorsanız ve kamerada gelişme çok önemli değilse boş yatırım bence. Hızlanma elbetde olacaktır. Sonuçta 835 bu boru değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Yerim sizi

Xiaomi halen verecek. Xiaomi bey sizi kınıyorum.
    Hahahah Xiaomi bey Aralık gibi verebilir güncellemeyi... Ben Pixel XL'dan port edilmiş Pie ROM'u kullanıyorum.

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Android One olunca bu tür manyaklıklar yapabiliyor insan

Aralık ayına kadar kim öle kim kala

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.