Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben kullanıyorum.

Fiyatına göre iyiler. sennheiser'den aynı kulaklığını alsanız rahat 2 katı verirsiniz.

Ben tavsiye ederim. Bundan önce baya iyi kulaklığınız yoksa sizi rahatlıkla tatmin eder.
  • 3DneBandim kullanıcısına yanıt
    İki hatta aynı ağda çalışmaz birisi bir alt bant da çalışır. Şimdiye kadar görmedim varsa...
  • netstat kullanıcısına yanıt
    Çentik kurbanı oldunuz
  • 9.0 i yüklendikten sonra mikrofon sesi çok kisildi karşı taraf sesimi az duyduğunu söylüyor bu durumla ilgili ne yapabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var ve pubg oynarken bile yaşıyorum onda daha beter .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.0'ı yükledim aman aman bir problem yok.

Şimdilik iki sıkıntı var
    1. Microsoft Launcher kullanıyorum. Gayet kullanışlı ve performansı iyi. 9.0'dan uygulama açmak istediğimde klasöre tıklayınca geç tepki veriyor.
    2. Porblem, Instagram uygulaması ciddi oranda kasmaya başladı, ekran donuyor, siyah ekrana geçiyor. Uygulama altında da buna benzer şikayetler var. 9.0'dan kaynaklı mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Xiaomi Hybrid PRO HD veya Xiaomi'nin herhangi bir kulaklığını kullananlar memnun musunuz? Static noise olmaması ve ses yüksekliği önceliğim. Buna göre bir öneriniz var mıdır?
    Xiaomi Hybrid PRO HD kullanıyorum çok memnunum.
  • yeni sürüm kendi guncelledi ve sorunlarida beraberinde getirdi.her yerde ceken telefon artik hic çekmiyor internet çekmiyor.sayfa kaydirma korkunc.rezalet hersey.insallah en kisa zamanda duzelir yoksa telefon çöp oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Serious Cat

Xiaomi Hybrid PRO HD kullanıyorum çok memnunum.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim ikinize de. Hepsiburada tamir etsinler diye gönderdiğim kulaklığa sormadan etmeden kafasına göre para iadesi yapıp bir nevi üzerine yattı kulaklığın. Eskisinin yerine bunu alırım artık.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Hocam önemli değil işinize yaradıysa ne güzel.
  • yaman1979 Y kullanıcısına yanıt
    Cihaz çöp olmadı geri dönün 8.1 veya 7.1 bakın bakalım cihaz çöp mü ?

Bilerek yapıyorlar yeni cihaz alsınlar diye.

PC varsa dönmeniz 1 saat almaz.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Kasım güncellemesinden memnun kalmayınca 7.1 e dönmüştüm, gayet memnunum. 8.1 de tek avantaj VoLTE idi, ama 7.1 de hep daha iyi ekran süresi aldım.

• UML kullanıcısına yanıt
    Aralık sürümüne döndünüz galba. 7.1 pil süresi bakımından baya iyi.Stock kernelle baya iyi işler çıkartıyor. Pil sürelerini nedense hep düşürdüler anlamak cidden çok güç. Cihaz eskidi imajı vermek için mi böyle sorunlar var bilmiyorum ama çokta iyi pil süreleri vermediği herkes tarafından kabul edildi.
  • 9.0 güncellemesi berbat olmuş helal olsun vallahi.

Instagram kapanıyor sürekli ses desen ayrı terrane kaydirirken kasmalar var adamlar kasıtlı eskitme yaptı telefona mümkünse güncellemeyin. Ben de eski sürüme dönücem en kısa sürede.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyLine.

9.0 güncellemesi berbat olmuş helal olsun vallahi.

Instagram kapanıyor sürekli ses desen ayrı terrane kaydirirken kasmalar var adamlar kasıtlı eskitme yaptı telefona mümkünse güncellemeyin. Ben de eski sürüme dönücem en kısa sürede.
    Sana özel bir sorun oluşmuş olabilir zira ben Mi A1 cihazımla 9.0 Pie yazılımıyla kusursuz bir Android deneyimi yaşıyorum.

• Arkadaşlar sesin karşıya az girmesiyle alakalı problem için çözüm var mıdır? 9.0 a geçtikten sonra tek sıkıntım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hotspot kullanamıyorum çözüm var mı? Bağlanan cihaz dns hatası veriyor.

• Telefonu Nougat sürümüne downgrade etmeyi düşünüyorum, Nougat'ın sıkıntısız ve pil süresi bakımından en iyi sürümü hangisi? Nougat'ta kalanlar hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

• SkyLine. S kullanıcısına yanıt
    9.0 geçmeyi düşünüyorsanız, sıfırdan "PC" üzerinden kurun.
  • Sıfırdan PC üzerinden geçmeyi deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.