Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elleriniz pek titremiyorsa hdr+ gelişmiş modunu da kullanabilirsiniz. Düşük ışıkta normal hdr+'a göre daha başarılı.

Sahurdan sonra biraz yürüyüşe çıktım ve bu modda çektiğim birkaç fotoğrafı paylaşayım. Ben Mi Note 3 ile çektim ama A1'de de aynı zaten. Bu modda ortamı daha da aydınlık gösteriyor. Biraz daha uzunpozlama yapıyor yani. Güzel de oluyor bence. Elde çekerken hiç bulanık fotoğrafa denk gelmedim. Note 3'ün OIS özelliği de yardımcı olmuştur belki.

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Maaşallah hocam bu nasıl yürüyüşe çıkmalık yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: oOoSöNMeZoOoO

Maaşallah hocam bu nasıl yürüyüşe çıkmalık yer
    Ddfbhgnnzasgh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum ara da kendi kendine kapanıp açılıyor başına gelen varmı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olmadı şimdiye kadar.

• Arkadaslar telefondan cok memnunum yalniz bi problem var ki sinir bozuyor. Telefonla konusmasi esnasinda ekran kapaliyken sesi kapatma veya menuye gecme yada konusmayi sonlandirma butonlarina kulagimla basabiliyorum. Bunu nasil cozebilirim?

• sensör biraz hassas konuşma esnasında telefonu hareket ettirdiğimizde açılıyor arada. En güzel yöntem konuşma başladıgı an cihazı kulağa götürmeden önce power tuşuyla ekranı kendiniz karartın, bir daha açılmıyor. Ben o şekilde kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRara

Arkadaslar telefondan cok memnunum yalniz bi problem var ki sinir bozuyor. Telefonla konusmasi esnasinda ekran kapaliyken sesi kapatma veya menuye gecme yada konusmayi sonlandirma butonlarina kulagimla basabiliyorum. Bunu nasil cozebilirim?
    Aynı sorun bende de vardı. Şu *#64 bilmem kaçlı olan servis menüsünden retest yaptım düzeldi.
  • aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    1 kere bile olmadı

• sagamor kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nasıl yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut3535

Tam olarak nasıl yaptınız
    *#*#64663#*#* yazıp als/ps kısmından sensöre dokunup bırakınca değerin değiştiğini görürsünüz. Tamamen dokunduğunuz da değer sıfır yazıyorsa başarılı butonuna tıklayarak çıkın.

• Cihaza internet olmadan radyo uygulaması kuran var mı ? Varsa nasıl yaptığını anlatabilir mi ? Root şart mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

bildiğim kadarıyla belli bir sene yedek parça bulundurmak zorundalar. garanti belgesinde yazıyor.her ürün için farklı yıllar olabiliyor . beyaz eşyalar için 10 yıl mesela. telefonlar içinde en az 4 yıldır diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Elektronik eşyalar için 7 yıl yedek parça temin etmek zorunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Cihaza internet olmadan radyo uygulaması kuran var mı ? Varsa nasıl yaptığını anlatabilir mi ? Root şart mı ?
    root olmadan radyo açabilmek için test menüden radyo açılabiliyor. fakat bu menüde ses ayarlanamıyor ve başka programa geçildiğinde radyo kapanıyor.

Ben QuickShortcutMaker yöntemini kullanıyorum. Frekanslar tek yön ayarlanabiliyor ama ses ayarı ve programın arka plana atılabilmesi mümkün.

activities den QMMI kısayol oluşturuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagamor

*#*#64663#*#* yazıp als/ps kısmından sensöre dokunup bırakınca değerin değiştiğini görürsünüz. Tamamen dokunduğunuz da değer sıfır yazıyorsa başarılı butonuna tıklayarak çıkın.

Alıntıları Göster
    Güzel bilgi teşekkür

• çok enteresan bende açmıyor bu menü.. tepkisiz kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 25 Mayıs 2018; 9:12:12 >
  • Arkadaşlar mi Cloud alanı nasıl artırabiliyoruz ? 25 gb alanım var 21 i dolu ve +20 gb bir daha ki ay sona eriyor , 100 gb almak istiyorum mi credit ile ama paypala yönlendiriyor paypalda ülkemizde malum kullanılmıyor. Mi cloud dan cok memnunum nasıl alanı artırabilirim ?
  • arkadaşlar selamlar. teli dün aldım a101 den. ama ana ekrandaki google arama çubuğunu bir türlü yok edemiyorum. var mıdır bir yolu bir el atsanız.
  • ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt
    sadece farklı bir launcher kullanırak kaldırabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Arkadaşlar mi Cloud alanı nasıl artırabiliyoruz ? 25 gb alanım var 21 i dolu ve +20 gb bir daha ki ay sona eriyor , 100 gb almak istiyorum mi credit ile ama paypala yönlendiriyor paypalda ülkemizde malum kullanılmıyor. Mi cloud dan cok memnunum nasıl alanı artırabilirim ?
    En temizi mega

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.