Şimdi Ara

Xiaomi Mi A1, A101 marketlerine geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
3.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Suya dayanıklılık
    -Kırılmaya müsait kasa kalitesi

• xiaomi mi band 3 cikacak, bilekligi alacak olanlarin haberi olsun.
  • Güzel telefon bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan. Redmi 5 plus ilk tercihim tabi :) İnternetteki kvk garantili 64gb fiyatından 50 tl daha ucuz. KVK konusunda arkadaşlar yazmış ama ben bir daha yazayım, KVK da ithalatçı garantisi olarak geçiyor diğer firmalara göre çok daha bilinen bir firma o kadar. Zaten xiaomi almak isteyenlerin en çok çekindiği kısım bu ithalatçı garantisi olayı, huawei gibi bir garanti sunsalar türkiyede xiaomi telefon satışlarında en azından 2.liğe oturur. 2. çekince ise sar değeri. Telefonun şarjını sadece konuşarak bitirecek kadar çok telefonla konuşuyorsanız sar değeri yüksek telefon almayın ama diğer tüm kullanım senaryolarında sar değeri aslında o kadar korkulacak bir olay değil.

• Bu ürün alt model değil.

Hocam yanlış anlamazsanız ''suya dayanıklılık'' özelliğine ne için ihtiyaç duyuyorsunuz , yazabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 15 Nisan 2018; 23:19:25 >
  • Telefon market uyumu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2 aydir kullniyorum red edition plus olanindan bulursaniz 64 gb olanindan alin bulamazsaniz kirmizi bordo kap alip kullanin. Telefon iphone 7 plus gibi. Hepsiburadadan aldim ben. Senesi doldurduktan sonra xiomi mi6 veya not 3 alacagim. Fazlasi var eksigi yok

• Meyve logosu olsa en az 3000 gayme :-)

• Kırmızısı olsa alırdım. Şu firma neden beyaz telefon yapmaz anlamıyorum. 2 senedir siyah telefon kullanıyorum xiaomi almak istiyorum ama altın, gül rengi gibi renkler var. Yapsın beyaz telefon alayım.
    Şu a1 modelinin kırmızı 64gb olanı bile bulunmuyor.
  • Ekran kasa oranından rahatsız olan varmı? Kullanalardan bu konuda yorum alabilirmiyim?. Redmi 5 plus arasından kaldım.
  • O İşlemci o parayı etmez.
  • NFC olmaması kötü banka kampanyalarında işe yarıyordu

• SAR Değeri EU(EUROPE=Avrupa,Abd değeri genelde İki katı oluyor,sağlını düşünen bu telefonu almaz.

SAR EU değeri
    SAR Değeri (Head=Baş) 1.75 W/kg (10g)
    SAR Değeri (Body=Vücut) 0.76 W/kg (10g)

kaynak:www.epey.com/

• Sar değerinin kanser yaptığına kanıt yok, kesin yapar diyemezsiniz

Dışarıda o kadar sinyal varken bu sizi öldürmez merak etme

Dışarıda sigara içen adamdan aldığın sigara kokusu içmiş kadar ediyor

Bundan daha riskli ona bakarsan
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Ne bekliyorsun 835 işlemci mi
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Güncelleme takıntım var dersen a1 al geç ama güncelleme çok geç gelsede olur hiç gelmesede olur dersen redmi 5 plus al
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Beni korkutan ekran kasa oranı. Hız ve stabilite farkı çok var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

kasa oranı kötü şimdi sana gidipte çok iyimiş vs demiyecem ama hız konusunda cidden iyi güncellemede alacak 2 yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

video izliyorsan çok redmi 5 plus alma pişman eder 18:9 ekran ama sosyal medya için çok iyiler
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Film değilde oyun çok oynuyorum. Band20 redmi 5 plus da yokmuş. Genelde kırsal kesimdeyim. A101 ile konuştum. Gelmemiş sevkiyat ile. Çoğu yere gelmemiş hatta. Galiba stok çok yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Oyunlar kendini adapte edebiliyor ama film izleyince yanlarda ya bosluk kalacak yada buyutuceksin oda goruntunun icine ediyor.

Zamanında 16:9 standart olmasi bile zaman aldı

18:9 film yapimcilari, youtube ne zaman benzimserse o zaman artik 16:9 telefon kalmaz

Stock olmamasi normal reklam yapiyorlar bin tane getiriyorza cogu İstanbul gibi büyük şehirlere gidiyor daha sonra kirsal kesime gittigini düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.