Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İllaki vardır yanlış yazılımlar atanlar ve yanlış Imei atanşar kaynaklı. Ama cihazın çekim gücü gibi bir sıkıntısı yok ve tüm Bandları desteklediğinden Band 20 ile de çekebiliyor. K20 Pro versiyonlarında Band 20 yok onlar kırsal alanlarda sıkıntı yaratabiliyor özellikle Vodafone'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Var hocam da Xiaomi sağ olsun eksik eksik uygulamalar koyduğundan nedense Xiaomi Sağlık Uygulaması filan her cihazda olmayabiliyor, ayrıca Xiaominin rehber ve mesajlaşma uugulaması da yok global romda maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam hay Allah razı olsun ya. Bende diyorum bunda adım sayar var neden uygulaması yok diye varmış meğer sayenizde öğrendim

Alıntıları Göster
    Kendi adım sayar uygulaması beş para etmez
    Samsung health tavsiye ederim, belki de en iyi adım sayar ve sağlık uygulaması..

Pil ayarlarından /kısıtlama yok seçeneğini seçmeyi ve otomatik başlat seçmeyi unutmayın.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl kurtaracağınız hakkında çok bir fikrim yok Android disk kurtarma, silinen dosyaları geri getirme şeklinde araştırmalar yapabilirsiniz. Fakat benzer durumlar için sadece tavsiye verebilirim; bu gibi durumlar başıma gelmesin diye 4-5 senedir Google Fotoğraflar kullanmaktayım Hücresel veri için yalnızca Fotoğraf kısmının yedeğini açıyorum. Hangi fotoğrafı çeksem yedekliyor, hiçbir fotoğrafım gitmiyor. Ayrıca yeni Google Fotoğraflar sürümüne günlük 10 MB - 20 MB hücresel veri kullanımı gibi seçenekler de gelmiş, gayet güzel olmuş. Bunun gibi veri yedekleme Bulut servislerini kullanmanızı tavsiye ederim.

• Telegram grubumuz varmı arkadaşlar ???

• telefonum k20 pro 8/256 versiyonu. Telefonumu imei atılmış olarak aldım, Cihazda Mi 9T Pro MIUI Global 11.0.3 Stable 11.0.3.0 (QFKEUXM) yüklü. Ancak cihazımda root yok. Şimdi ben root etmek istiyorum ancak imei gitsin de istemiyorum. İzlemem gereken yol tam olarak ne olmalı?
  • notyetktu kullanıcısına yanıt
    Root edince imei gitmez. Cihazın içinden fabrika ayarlarına dönerseniz imei silinir. Ayrıca tuş kombinasyonu ile de format atmayacaksiniz. Bunlar dışında twrp recovery yükleyip root edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Root edince imei gitmez. Cihazın içinden fabrika ayarlarına dönerseniz imei silinir. Ayrıca tuş kombinasyonu ile de format atmayacaksiniz. Bunlar dışında twrp recovery yükleyip root edebilirsiniz.
    önce anadizine magisk dosyasını atıp, sonra twrp yükleyip twrp üzerinden magiski kuracağım sanırım. magisk kurmayınca twrp kalıcı olmuyor sanırsam. bir de root işleminden sonra sürüm güncellemelerini manuel olarak twrp üzerinden kuracağım sanırım.
  • notyetktu kullanıcısına yanıt
    Stock rom ile devam edecekseniz twrp bazen gidebiliyor. Onun dışında dediğiniz gibi devam edeceksiniz. Ama twrp falan kurmuşken eu stable roma geçin bence. Daha kullanışlı, daha hatasiz... Tavsiye edilir...

• Eu stabilde çalışmayan bir şey var mi

• mesci_663 M kullanıcısına yanıt
    Bi problem görünmüyor. 3 haftadır kullanıyorum.

• Çift sim kaydı konusunda son durum nedir arkadaşlar? Çift Sim benim için önemli.
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Pil performansı nasıl? Bir de repairli cihaz benimki ilk mesajdakileri uygulasam yeterli olur mu?

İyi günler

• mesci_663 M kullanıcısına yanıt
    Pil performansı zamanla oturuyor. 1 günü aşkın sürede 8-9 saat ekran süresi alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Pil performansı zamanla oturuyor. 1 günü aşkın sürede 8-9 saat ekran süresi alıyorum.
    Günde 3 saat kullansak şarjı 3 gün gider mi?
  • Arkadaşlar merhaba,

Bu telefon ile kardeşim Forum İstanbul Mi Store 'dan aldıktan sonra tanıştım.

Telefonu acayip beğendim. İmkanım olsa kendime de alacağım diye söylenip duruyorum.

Bende ki telefonu satıp alayım diyorum ama satacağım telefon bunu karşılamıyor diye üzülüyordum ki sarı sitede bu telefonun neredeyse yarı fiyatlara satıldığını gördüm.

Demem şu ki Kardeşimin aldığı telefon ile sarı sitede satılan telefonların arasında ne fark var?
    İmei, güncelleme vs durumları nedir ne değildir?

Konuyu biraz inceledim ama emin olamıyorum. Bu konuda bana ne önerirsiniz ne tavsiye edersiniz?

Benim elimde iphone 7 plus 128 gb var.
    Teşekkürler.
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Denemek lazım :))

• oturkmen kullanıcısına yanıt
    Hayır, 10 saat gibi süreler 1 gün gibi kısa zamanda alınabiliyor. 10 gün 1er saat gibi ekran açarak aynı performansı alamazsınız. Arka planda şebeke, wifi vs. pili daha fazla kullanacak, ekran süreniz azalacaktır..
  • delioflu kullanıcısına yanıt
    Aldıktan sonra Imei repair işlemi yaptırmak için 4 ay süreniz var, işin ehli biri yaparsa sorun yaşamazsınız, güncelleme alma konusunda da faturalılardan bir farkı yok.

Sadece alırken Band 20 sorunu yaşamamak için Çin versiyonu K20 pro almamaya çalışın derim, şehir içinde olmasa da kırsal bölgelerde Band 20 sorun yaşatabiliyor

• ahboztas kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor o acaba resim falan var mı

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.