Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olmamış ismini yazarsan ben bulurum nide inf vpn dener misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Archimede kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptın ki bize anlatma imkanın var mı

• Ekran için önerebileceğiniz tampered glass varmı internetten 3 tane sipariş verdim 2 si nilkin marka taktığım camların hepside kenarlarda boşluk bıraktırdı aslında tam ekrana göre ama kenarlar şişiyo satıcılar bu tip ekrana ne takarsan tak kenarlardan şişer diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar tekrardan, bir sorunum var ama bu telefondan ziyade android ile ilgili sanırım.

Ben telefona müzik albümlerimi önce " Mp3tag " programı ile gerekli etiketleme ve düzenlemeleri yaparak atıyorum.

Poweramp programının ücretsiz versiyonunu indirdim, daha iyi bir program varsa tavsiye alabilirim.

Sorunum şu, tüm etiketleri eksiksiz düzenlenmiş olmasına rağmen aynı albüm 4 tane gözüküyor. Ana albümde olmayan 4-5 şarkı diğer 3 aynı isimdeki albümün içinde.

Acaba programla mı ilgili diye Play Müzik programından albüme baktım orada tek albüm ancak bu sefer de bu program başka albümleri bölmüş ?!

Bu durum neden oluyor, deneyimi olan varsa önerisini veya çözümünü dinlemek isterim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 17 Ocak 2020; 19:37:9 >
  • Tr garantili alırsanız uğraşmazsınız imei ile ama fiyat farkı çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: AHZ

Kullandığım kılıf bu. Lazer kesimli şeffaf kılıf olarak geçiyor. Ben siyahını arkadaş mavisini aldı. Ben de biraz potluk var gibi. Rahatsız edici değil. Arkadaşınkinde tam oturdu.

Hocam bu kılıfı internette gördüm. Kenarlar farklı renk oldugu için almamıştım ama mavide öyle kötü durmamış. Kırmızıda nasıl çok uyumsuz duruyor mu kenarlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben mavi telefonda siyahını kullanıyorum. Gayet güzel. Bu lazer kesimin kırmızını gördüm biraz patlak bir kırmızı tavsiye etmem. Ama siyah alırsanız güzel durur. yarın da arkadaşın telefonundan benim siyahı çeker eklerim inşallah.
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    n11 den aldım 15 tl.
  • impresss İ kullanıcısına yanıt
    Hocam cloud.google.com adresinden google hesbınız ile oturum açtıktan sonra aşağıdaki videoda anlatılanları yaparsanız 1 sene boyunca geçerli kendi vpn serverınızı kurmuş oluyorsunuz.

• Btk buyuk suprizi yapti. 7 yildir kullanilmayan imei atilan telefon varsa bu ay icinde buyuk bolumu kapanacak. Kapatmalar basladi

• Repair işlemi yaptırırsak bankacılık vs. gibi uygulamalarda bir risk oluştururmu? Yada repair işleminden sonra cep bankacılığı kullanmayalım mı?

• Selamlar aynı soru benimde kafamı çok kurcaladı. Senelerdir ios kullanan birisi olarak dikkatimi çekti android de sıfır kvk lı bir ürünü bile alıp program yükleseniz bile zaten sizden bir sürü izin istiyor. (en basiti oyun yüklüyorsun rehberine ve konumuna girmek için izin istiyor) Senelerdir çevremdeki insanlardan tek şikayet duymadım banka hesaplarıma girildi edildi diye , Ben neden androide geçtim daha özgür olabilmek için o zaman yapacak birşey yok diyorum içimden. Android de adamlar senin a dan z ye tüm bilgilerine zaten rahatlıkla ulaşabiliyor. Hususi bir saldırı olmadıktan sonra kim benim telefonumu hackleyecek diyerek kendimi rahatlatıyorum. Size de aynını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raid3r

Repair işlemi yaptırırsak bankacılık vs. gibi uygulamalarda bir risk oluştururmu? Yada repair işleminden sonra cep bankacılığı kullanmayalım mı?
    Ben iki bankacılık kullanıyorum ve en ufak bir problem yok.Zaten bankacılığın repair ile işi yok eğer telefon rootlu olursa bazı bankalar mesuliyetten kurtulmak için bir uyarı veriyor ben nerde ise 10 senedir bütün android telefonlarımı rootlu kullandım ilk samsung note çıktığı zaman hatta sony xperia ilk çıktığı zamandan beri hiç bir problem yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Ben iki bankacılık kullanıyorum ve en ufak bir problem yok.Zaten bankacılığın repair ile işi yok eğer telefon rootlu olursa bazı bankalar mesuliyetten kurtulmak için bir uyarı veriyor ben nerde ise 10 senedir bütün android telefonlarımı rootlu kullandım ilk samsung note çıktığı zaman hatta sony xperia ilk çıktığı zamandan beri hiç bir problem yaşamadım

Alıntıları Göster
    Abim saygılar.

• Telefona şeffaf kaplama yaptım kılıfsız kullanıyorum çok güzel yaaaa

• Hocam iyi akşamlar. Telefonumda sürekli mobil veride kesilmeler oluyor. Uçak moduna alıp kapatınca düzeliyor. Araştırdım İnternet de ama somut veriler bulamadım. Acaba bu konu hakkında bilginiz var mı? (mi 9t pro imei li telefon.)

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Abim saygılar.

Alıntıları Göster
    Eyvallah kardeşim benden de selam ve sevgiler. 🤙

• quote:

Orijinalden alıntı: ahboztas

Telefona şeffaf kaplama yaptım kılıfsız kullanıyorum çok güzel yaaaa
    Evet çizilmelere karşı iyi de düşerse sıkıntı

• Teşekkürler bilgileriniz için ios kullanıyorum bende hep daha güvenli geldiği için android e geçince hem android hem rootlu diye çekince vardı. Ama sanırım mi9 alacağım artık

• Bootloader açıp MIUI 10 a dönmeyi düşünüyorum fakat cihaz resmi garantili, GENPA yada evofone telefonu garanti dışı bırakır mı? Sürüm düşürdükten sonra kilidi tekrar kapatabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.