Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Miui dialer icin eu roma gecmek istedim
    Bootloader klidini actim
    Twrp ile eu romu kurdum kullaniyorum
    Simdi arada rootlamadim
    Root atmadan custom rom ( eu rom) yuklenebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    Root atmadan yapılacak rom yüklemelerinden sonra TWRP'nin kaybolma riski var bu yüzden Magisk flashlayıp kullanıma devam edilebilir.

• Chosen7x C kullanıcısına yanıt
    Eğer ki cihazınız rootlu ise Magisk'ten Safetynet Patcher kurun ki cihazınız Google Play için patchlensin. Ayrıca sorunun ne olduğunu bilmiyoruz detay vermemişsiniz fakat Play Store ve buna ait birkaç eklentinin Verisini ve Cachesini temizleyerel tekrar deneyebilirsiniz.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Düşündüm ve persist atmamaya karar verdim bu yüzden Global Miui 10'da kalacağım hocam bu sorunun başka bir çözümünü bulana kadar. Mantıken zaten Stock roma döndüm ve hep bildiğim işlemleri tekrar yaptım custom rom Miui10'da persist'in sapıtmaması gerekiyordu Her neyse ben Widevine lisansımı kaybetmek istemediğimden şimdilik Global romda kalmak mecburiyetindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emresteely

Root atmadan yapılacak rom yüklemelerinden sonra TWRP'nin kaybolma riski var bu yüzden Magisk flashlayıp kullanıma devam edilebilir.
    Gerektiginde twrp yeniden yuklenir
    2 dk sürmüyor
    En azindan bankacılık uygulamalarında hata almam
    Twrp dışında baska bir risk var mi root lamamanin

• _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    TWRP bazen yüklenmiyor işte en azından ben hata alıyorum eğer TWRP yükleyip ardından Magisk yüklemezsem TWRP kalıcı olmuyor ve tekrar TWRP yükleyemiyorum.

• arkadaslar mi 9 proya vpn kuramiyorum hata aliyorum surekli birde hangi romm yukleyeyim uzerindeki rom global miu 11

• Arkadaslar, bu telefon yada mi note 10 farketmez. Kayıtsiz olarak aldıgım zaman kayıti yaptirdiktan sonra banka uygulamalari filan sorun olurmu? Güvenlık anlamında sorun teskıl edermi?
    İlla rom atmam gerekıyormu? Üstünde gelenle sadece güncelleme yapsak yetmezmı illa kurmak gerekıyormu?

iphone kulandigim ixin bilmiyorum fazla androıd kusura bakmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon acayip iştahımı kabartıyor iphone 7 den geçmeyi düşünüyorum ios güzel ancak bu telefonun tasarımı mükemmel bana göre ancak pop up kamera ne kadar uzun süreli biraz kafamı kurcalıyor alırsam garantisiz almayı düşünüyorum uygun fiyata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    İmei işleminden sonra rootu silerseniz sorun olmaz.

• Global e neden güncelleme gelmedi hala. Bilgisi olan var mı. Android 11 mi verecekler acaba direk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam estağfurullah. Hakim olduğum konu sadece sizi takip etmek :) yapmak istediğim veya aklıma takılan bişe olduğunda sizin mesajlarınıza bakıyorum ilk. :)
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    IMEI işlemi bitiminde temiz bir fastboot kurulumunu öneririm. Sonrasında ota guncelleme ile sorunsuz devam edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertkuzey

IMEI işlemi bitiminde temiz bir fastboot kurulumunu öneririm. Sonrasında ota guncelleme ile sorunsuz devam edersiniz
    IMEI işlemi sonrası BTK'dan klonlamaya takılma riski var mı? Sonuçta BTK IMEI'nin markasını kontrol etmiyor mu?
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Takılsa ne olacak tekrar atılır :)

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Bölgeyi değiştirirseniz gelir. Kameradan galeriye geçişte türkçe dilde problem var yayımlanmıyor o yüzden.

Mi 9 cihaza sahibim ama sizi takip ediyorum nereye hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcankilic

Bölgeyi değiştirirseniz gelir. Kameradan galeriye geçişte türkçe dilde problem var yayımlanmıyor o yüzden.
    Son gelen güncellemede öyle bir problem yok, onun yerine kamerada pro moda girilmiyor Türkçe'de :D
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    IMEI klonlama ve btk'ya takılma konusuna aciklama getireyim. Net anlaşılsın. Her sim kart takılan cihazın 15 haneden oluşan uluslararası uniq bir kimliği var. Bu kimliğin adı imei. IMEI numarası her bir cihazın kimlik numarası olup tek ve benzersizdir. Klonlayip aynı anda iki farklı sim kart ile aynı IMEI kullanırsan btk iki farklı numarada aynı IMEI olmaz. Birine IMEI atılmış/klonlu der. Fakat hangisi orijinal . Hangisi IMEI atilmis klonlu cihaz olduğunu bilemediğinden ikisinide kapatır. Fatura ile bir cep numarasına bağlı birini actirirsin. Kısaca imeisini kullandığın telefonu kırıp atar veya kesinliklille ikisini birden sim takip calistirmaz isen btk klonlu cihazı bulamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertkuzey -- 13 Ocak 2020; 17:21:51 >
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.