Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    InstaPro kullanın daha yüksek kalitede paylaşıyor. Bizim cihaza özgü bir şey değil, Instagram ile Android arasında yaşanan bir sorun..

https://www.mediafire.com/file/i90qb9vz24ajzid/InstaPro_v6.10_com.insta.apk/file
  • AHZ kullanıcısına yanıt
    Biraz ara vermem gerek, konuyu size devredebilirim isterseniz. Hakimsiniz çoğu şeye sanırım, bende öyle bir intiba oluştu en azından
  • Hocam konu sende dursun bence. Yardımcı oluruz sorulara elbet konunun devamında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Biraz ara vermem gerek, konuyu size devredebilirim isterseniz. Hakimsiniz çoğu şeye sanırım, bende öyle bir intiba oluştu en azından
    Daha öncede yazdım senelerdir bu forumdayım sizin kadar ilgili birine rastlamadım. Sade ilgi değil bilgide var.
    Bence istediğiniz kadar dinlenin, sorulara herkes bildiği kadar cevap verir dinlendiğinde geri gelirsiniz. Bu kadar emeğiniz boşa gitmesin.
    Telefonu değiştirmiş olsaydınız tamam derdim. Bence dinlenip dönün. 😊

• O zaman sağlıcakla kalın..
  • @theVerge hocam dinlenip geri gelin bencede çok emeğiniz var kalın sağlıkla bekliyoruz sizi tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: D4rkshadows

Cevap için teşekkürler. Global değil mi sizin cihaz? Ben de artık geçmeyi istiyorum ama telefonun şuanki pil durumundan memnunum o yüzden tam emin olmaya çalışıyorum
    Global v11.0.2 batarya olarak ben bir sıkıntı görmüyorum.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 12 Ocak 2020; 1:38:53 >
  • sinsic kullanıcısına yanıt
    Sonuçlar gayet iyi gözüküyor. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ota dan güncelleyip telefonu sıfırlasam bir problem olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: D4rkshadows

Sonuçlar gayet iyi gözüküyor. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ota dan güncelleyip telefonu sıfırlasam bir problem olur mu?
    Açıkcası bilmiyorum ama fark yoktur herhalde.

Son olarak global v11.0.2 stable'da bekleme süresi, yatarken telefonu "rahatsız etme" moduna aldım sadece herhangi bir tasarruf vs. açık değil.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 12 Ocak 2020; 10:32:27 >
  • Genel olarak global v11.0.2 stable'da karşılaştığım 2 sorun:
    1-Dil türkçe iken kamerada pro mod'a girilmiyor (mi comm'da gördüğüm kadarı ile aynı sorun mi 9'da ve norveçce gibi dillerde filan da var)
    2-Kamerayı açarsanız, kapattığınızda arkada çalışıyor diye uyarı çıkıyor.

2.yi çıkan bildirime tıklayıp arkaplan erişimini kapatarak çözebiliyorsunuz.
    Bu sorun yaratır mı diye, ağır çekimi denedim, çekim biter bitmez arkaplana attım uygulamayı, sıkıntı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 12 Ocak 2020; 10:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

InstaPro kullanın daha yüksek kalitede paylaşıyor. Bizim cihaza özgü bir şey değil, Instagram ile Android arasında yaşanan bir sorun..

https://www.mediafire.com/file/i90qb9vz24ajzid/InstaPro_v6.10_com.insta.apk/file
    Bunu yemin ediyorum simdi ögrendim. 48 megapiksel bilmemne sony sensor telefonum olcak camur gibi instagram yukleyecek. Akliniz aliyormu sizin. Nasil andoidin instagramla anlasmasi yok. Hersey icin bi apk yuklem su bozuk sunu yukle. Yani android iousu yakaladi fark kalmadi diye herkesden gazi aldik. Geldigimiz yere bak sinir hastasi oldum. Satiyorum gidip en dandik iphonu alacam.

• Arkadaşlar, Netflix yüklü geldi telefonda. Diğer tüm uygulamaları güncelleyebiliyorum ama Netflix i güncelleyemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chosen7x C kullanıcısına yanıt
    Telefondaki sürümü kaldır.https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-26-1-build-15-31696-release/netflix-6-26-1-build-15-31696-android-apk-download/download/ bunu kur.

• Merhaba. Mi 9t pro telefonumda çektiğim manzara falan gibi fotoyu instagrama hikaye atmaya tıklıyorum fotoğraf instagrama pixel pixel gidiyor. Sizde de böyle mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @theVerge Hocam lütfen dönün.
    Sayenizde çok şey öğrendim.Çok Üzüldüm.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necars -- 12 Ocak 2020; 14:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

Merhaba. Mi 9t pro telefonumda çektiğim manzara falan gibi fotoyu instagrama hikaye atmaya tıklıyorum fotoğraf instagrama pixel pixel gidiyor. Sizde de böyle mi ?
    Foto'da yaşamadım ama video için bir önceki sayfada ya da bu sayfada instapro paylaşıldı, onunla çözünürlük daha iyi oluyormuş.
  • Orjinal global romdaydim
    Miui dialer icin eu roma gecmek istedim
    Bootloader klidini actim
    Twrp ile eu romu kurdum kullaniyorum
    Simdi arada rootlamadim
    Root atmadan custom rom ( eu rom) yuklenebilir mi

• Orjinal global romdaydim
    Miui dialer icin eu roma gecmek istedim
    Bootloader klidini actim
    Twrp ile eu romu kurdum kullaniyorum
    Simdi arada rootlamadim
    Root atmadan custom rom ( eu rom) yuklenebilir mi

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.