Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilyasklc

Sonunda yeni cihaza kavuştum, bunda sorun yok ama bu süreci unutmayacağım...
    Valla gerçekten üzüldüm, aynı anda aldık ama siz daha yeni alıyorsunuz telefonu
    Umarım daha fazla tatsızlık yaşamadan kullanırsınız

• Arkadaslar aranizda yazilim islerinden iyi anlayan ilk sayfayi iyice sindirmis birisi var mi? Bu konulara asina olmasi cok onemli, konuyu kendisine devretmeyi dusunuyorum. Ozelden bana yazabilirsiniz, varsa onceden yaptiginiz paylasimlar xda profiliniz vs. olabilir. Bir sure forumdan uzaklasmayi dusunuyorum, bu surede konu bos kalmasin haliyle cok aktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 11 Ocak 2020; 18:32:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun artık. En azından değişti olarak bakacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D4rkshadows -- 11 Ocak 2020; 18:56:25 >
  • sinsic kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Global değil mi sizin cihaz? Ben de artık geçmeyi istiyorum ama telefonun şuanki pil durumundan memnunum o yüzden tam emin olmaya çalışıyorum
  • Bu ne demek oluyor kardeşim 😟

• quote:

Orijinalden alıntı: D4rkshadows

Cevap için teşekkürler. Global değil mi sizin cihaz? Ben de artık geçmeyi istiyorum ama telefonun şuanki pil durumundan memnunum o yüzden tam emin olmaya çalışıyorum
    evet 11.0.2 global.

Ama şunu söyliyeyim 10.3.3'den OTA ile 11.0.1'e geçtiğimde batarya az gidiyordu ve buglar vardı.
    Bunun üstüne 10.3.3'e geri dönmüştüm. Sonrada AOD filan özelliklerini arayınca mi flash ile telefonu sıfırlayarak 11.0.1'e geri geçtim.
    Hem bugların çoğu düzeldi hem de batarya normal geldi.

şu anda da 11.0.1 ve 10.3.3 ile aynı gibi duruyor. Açıkca belirteyim de sonra yanlış anlama olmasın :)
    Geçecekseniz kesinlikle telefonu sıfırlayarak geçin. Android 9'dan 10 geçtiği için sanırım buglar çıkıyor aksi taktirde.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Arkadaslar aranizda yazilim islerinden iyi anlayan ilk sayfayi iyice sindirmis birisi var mi? Bu konulara asina olmasi cok onemli, konuyu kendisine devretmeyi dusunuyorum. Ozelden bana yazabilirsiniz, varsa onceden yaptiginiz paylasimlar xda profiliniz vs. olabilir. Bir sure forumdan uzaklasmayi dusunuyorum, bu surede konu bos kalmasin haliyle cok aktif.
    Şimdiye kadar yanıtladığınız sorular için teşekkürler. Bilmiyorum sizin gibisi denk gelir mi :P

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Arkadaslar aranizda yazilim islerinden iyi anlayan ilk sayfayi iyice sindirmis birisi var mi? Bu konulara asina olmasi cok onemli, konuyu kendisine devretmeyi dusunuyorum. Ozelden bana yazabilirsiniz, varsa onceden yaptiginiz paylasimlar xda profiliniz vs. olabilir. Bir sure forumdan uzaklasmayi dusunuyorum, bu surede konu bos kalmasin haliyle cok aktif.
    Şimdiye kadar verdiğiniz emekler için teşekkürler. Umarım konunun hakkını verebilecek birisini bulursunuz

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Doğru anladıysam otadan gelen güncellemeyi indirdiğimizde direk kurulum yapacak recovery ekraninda kalmayacak artık öyle değil mi?

• Merhabalar iyi akşamlar. Beta hataları ve ekran süreleri yüzünden bu akşam Miui 10 Mi Room'a dönüş yaptım. Video izlemek istediğimde fark ettim ekranı yan yatıramıyorum, baktım ki pusula da donmuş.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Ardından telefonu yeniden başlattım ve pusula kasıntılı bir şekilde çalıştı falat 2-3 dakika sonra yeniden durdu.

https://www.youtube.com/watch?v=M_xg4FRaRJs&feature=youtu.be

Şu videoda belirttiğim gibi. Cihazı yeniden başlatıyorum pusula 2-3 dakika çalışıp duruyor, nerede hata yaptım? 4 Wipe yaptım, Format Data yaptım, eski Romu kurdum hata almadan. Bir de Magisk flashladım cihazı açtım şu zamana kadar hata yoktu acaba ne olmuş olabilir?

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Direk kurulum yapmayabilir deneme firsatim olmadi. OTA indirecek siz girip recovery den kuracaksiniz sanirim. Onceden OTA dan inen paketler custom recovery ile kurulmaz dogrulama hatasi verirdi.

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Daha onceden yazdim bircok kek surum dustugunuz için persist birimi sacmaliyor. Oncelikle fastboot dan Android 9 stok surumunu kurun, bir kez acin romu duzelince tekrar deneyin MiRoom'u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 11 Ocak 2020; 20:26:33 >
  • sinsic kullanıcısına yanıt
    dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Sagolun, herkesin buyuk katkisi var konuya sadece benlik bir durum degil.

Anladım hocam denemek lazım gerçi de ben yüklesem android 10 olur. Android 10 sürümüne geçmek istemiyorum dahaden açıkçası.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reventon7 -- 23 Ocak 2020; 21:8:16 >
    Yapma hocam nereye gidiyorsun. Şu forumda konusuna sahip bu kadar sahip çıkan takdiri hakeden kaç kişi var ki.

• Arkadaslar 1080 60 fsp video cekiyorum. İnstragrama hikaye olarak atiyorum sanki 144p gibi atiyor. İnstagram ayarlara girdim bir sorun yok. Niye bu kadar dusuk kalite atiyor anlamiyorumm deli olucam. Direk instagramdan cekeyim hikaye diyorum ozaman da 30fsp cekiyor kendiliginden ois olmadigi icin cok kotu kare kare cekiyor. Yani bu telefon nasil instagrama entegre calismaz anlamiyorim.. koskoca marka yani. İphone dan gectik. Telefonun sarj disinda baska bir seyi yok. Lanet olsun. Her gun bir sorun yazmak zorunda kaliyorum buraya.

Hocam denedim fastboot ile Android 9 ve MIUI 10'a döndüm pusula çalışıyor ayrıca jiroskop da çalışıyor kamera filan düzeldi fakat şimdi herhangi bir recovery yükleyip robot yapıyorum ardından MiRoom veya Xiaomi.eu yüklemeye çalışıyorum yükleniyor fakat ikisinde de pusula çalışmıyor kamera açılıyor fakat düşme refleksinde kapatmıyor kendini. Cihazı defalarca sıfırlamak zorunda kaldım. En sonunda indirdiğim romdan şüphelendim ve Xiaomi.eu MIUI 10.3.17 yi baştan yükledim kurdum fakat yine aynı yine aynı acaba nerede hata yapıyorum? Hiçbir custom romda pusula ve jiroskopu kullanamıyorum yüklerken Wipe Dalvik Cache System Data yapıyorum sonra Reboot Recovery yapıp format Data yapıyorum öyle yüklüyorum fakat çalışmıyor sensorler. Ayrıca TWRP ile bu eski custom romları yüklerken Error 7 hatası alıyorum TWRP ile rom kuramıyorum dolayısıyla OrangeFox ile yüklemek zorunda kalıyorum.

• o1yasin kullanıcısına yanıt
    Sat kurtul kardeş bu cihaz sana yaramaz

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Eğer Netflix vs. kullanmıyorsanız Widevine L1 den L3 e geçiyor çünkü, stok romda persist.img flashlayın düzelecektir. Bu kararı iyice düşünüp öyle verin..
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.