Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theVerge

Farkli galeri uygulamasi kullanin play store da yuzlerce var..

QP basarilidir : https://drive.google.com/file/d/10tKgvEAZiJrGF6XKKFG9JlHbpLhlHbdV/view
    Tesekkurler. Tam istedigim gibi degil ama is gorur. Roll yaptim. Yine today yesterday diyor ama hepsi biyere geldi enazindan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Avrupa sürümünede güncelleme gelmiş bölgeyi fransa yaptım çıktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Ustam kamerada pro kısmında kameradan atıyor... Her güncelleme de berbat ediyorlar gibi.
    aynen, açınca uygulama kapanıyor. Bug bildirimi yaptım, dikkatimi çekti aynı sorunu mi 9 için bir Türk daha bildirmiş. Belki yine bize özeldir :)
    https://c.mi.com/thread-2799598-1-0.html

bataryada ise bir sıkıntı yok gibi şimdilik.

Edit: aynen dili ingilizce yapınca pro mod'a giriyor nasıl beceriyolar merak ettim.
    Edit2: Hatayı kabul ettiler, en kısa sürede çözülecektir dediler, bu da bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 11 Ocak 2020; 12:5:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Arkadaşta note 9 var takas yapalım diyor ne dersiniz yapılırmı
    @theVerge
    @nightsoldier
    Note 9, performans anlamında bu cihazla estir. Lakin s pen, olayi bambaşka bir yere tasir. Ekrani da daha iyidir note serisinin.

Cihazi cok dikkatli inceleyip oyle değişim yapin derim. Belki note 9 da bir sorun var ve hurda fiyatina verecegine t9 pro alayim istiyor arkadaşınız.

• Arkadaşlar. 9t pro almayı düşünüyorum. 2350 tl ye kayıtsız ve imei kopyalanmış mı alayım? Bunda klonlama cezası çıkıyor mu? Güvenilir mi? Sorun yaşayan var mı?
    Yoksa garantili şirket üzerine olursa 3350 tl ye distribütör telefon mu alayım? Aradaki 1000 tl ye değer mi?
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu gibi konulara kendinizin karar vermesi gerekiyor. Paranız hangisine yetiyorsa onu alırsınız hocam, ülkede teknik servis durumu apaçık ortada eğer ki garantili cihaza paranız zor yetiyorsa neden bütçenizi zorlayasınız ki?
    Allah aşkına bu gibi sorularla konuyu meşgul etmeyin. Hocam yalnızca size değil genel olarak söylüyorum bunu. Son 1 haftadır iyice garip sorular sorulmaya başlandı. Kimse ilk sayfayı okumuyor ve hep son sayfaya basit sorular soruyor. Yok işte Imei mesajım gelmedi, Imei repair ne zaman yaptırayım, Root atsam imei gider mi, rom atsam imei uçar mı, sizce hangi ekran koruyucuyu tercih edeyim, sizce garantili mi alayım kaçak mı gibi iyice garip sorular sorulmaya başlandı. Arkadaşlar çoğunun cevabı ilk mesajda yazıyor zaten, bi zahmet edip 2 kelime okuyuverin.
    Ayrıca tercih meselesi oluşturacak kılıf gibi koruyucu gibi sorular forumda defalarca yazıldı. Son 2 haftadır canım girmek bile istemiyor hep aynı sorulardan sıkıldık, arada bazı gerekli sorular da kaynayıp gidiyor. Ne yazılım konuşan var ne gerekli durumları, farzı misal adam o kadar videolu, yazılı, sesli anlatımları hiçe sayıp gelip buraya yazabiliyor 'Arkadaşlar şu rom işini baştan anlatacak var mı?' diye. Kimse anlatmaz arkadaşım sana, neden adam klavyesini, elini yorsun ki boş yere. Az akıllı ol da ilk sayfayı oku. Biraz daha dikkat edelim arkadaşlar. theVerge hocamızın tabiriyle A'dan Z'ye her şey konunun ilk mesajında Bilal'e anlatır gibi anlatılmış. Eminim okusanız siz de anlayacaksınız

Ceza yok, guven gorecelidir, sorun yasayan konuda simdilik yok.

Garantili denilenlerden cok bir sey ummayin, surunduruyorlar, 1000tl ye degmez. 500 e kadar olsa imei kaydi der alirsiniz.

• Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu
    Bende neden güncelleme yok

• Arkadaşlar miui 11 in yeni sürümüne geçenler genel bir değerlendirme yapabilir mi? Kameradaki hata hariç donma, kasma, takılma ve pil durumu nasıl görünüyor şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D4rkshadows -- 11 Ocak 2020; 15:22:48 >
  • byphantos B kullanıcısına yanıt
    Bölge değiştirin gelecektir.
  • Arkadaşlar sizde sms, whatsapp veya telegram mesajı vs. geldiğinde ekran açıkken yukardan baloncuk çıkıyormu. 2-3 saniye kalan bilgi ekranından bahsediyorum. Bende sadece ses ve saatin yanına minik bir simge geliyor.

Birdee bunu kilit ekranında da göstermiyor ayarlardan kilit ekranında göster dediğim halde göstermiyor.

• Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    Çıkıyor normalde, her uygulamanın detaylı bildirim ayarlarına girip ne için bildiri versin ne zaman gözüksün ayarlayabilirsiniz. Ayarlar kısmında bir menü var bunun için denk gelmiş olmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 11 Ocak 2020; 15:32:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Çıkıyor normalde, her uygulamanın detaylı bildirim ayarlarına girip ne için bildiri versin ne zaman gözüksün ayarlayabilirsiniz. Ayarlar kısmında bir menü var bunun için denk gelmiş olmalısınız.
    Teşekür ederim. Hepsinin bildirimleri aktifti. Altındaki ayarları Tek tek her uygulama için kilit ekran bildirimlerini ve kayan bildirimleri ayrı ayrı aktif hale getirmek gerekliymiş. İlk defa denk geldim.

Evofone dam almayın da nereden alırsanız alın 40 gündür değişim için süründürdüler, yasal haklarla tehtid etmesem bi 40 gün daha uzardı

• Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    Android'in getirdiği bir özellik. Gerçekten detaylı ayarlar var ama varsayılan olarak açık gelmesini beklerim, önceden bu şekildeydi çünkü. Varsayılan kapatınca bilmeyen için bozuk bu algısı oluşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4rkshadows

Arkadaşlar miui 11 in yeni sürümüne geçenler genel bir değerlendirme yapabilir mi? Kameradaki hata hariç donma, kasma, takılma ve pil durumu nasıl görünüyor şimdilik.
    Donma kasma takılma olmadı bende. Pil için daha çok erken ama bir sorun ben görmedim, geceye doğru bir daha paylaşırım:

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana KonuXiaomi Mi 9T Pro - Ana KonuXiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• OrangeFox guncellenmis, artik MIUI OTA destegi gelmis. Recovery surum yerine OTA dan indirip direk kurabilirsiniz.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Sonunda yeni cihaza kavuştum, bunda sorun yok ama bu süreci unutmayacağım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hindistan ve fransa yaptım ikislndede yok ne yapmam lazım

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.