Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Imei repair nedir hocam bende almayı düşünüyorum ama güvenemedim çift hatlı kullanamaz mıyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 9t pro sipariş verdim telefoncuya. Adam tanıdık ama şöyle bir aoru da aklımı kemirip duruyor. Adam mi 9t pro diye k20 pro verebilir bana. K20 prolara mi 9t pro romu atıyorlar ve telefonda mi 9t pro yazıyor. Bu band20 de canımı sıkıyor. Telefonun mi 9t pro olduğunu nasıl anlarız? Ya da bu band20'ye nasıl bakarız telden.

• Didaskalia D kullanıcısına yanıt
    Redmi olan modelin arka kasasında kocaman Redmi yazısı var ordan çakabilirsin Mi 9T'de öyle bir yazı yok. Klasik Xiaomi logosu var.

Redmi K20

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Mi 9T

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Denedim sorun yok. Cihaz mi9t pro oluyor fakat global mi9t romunda arama mesajlar ve kişiler uygulaması hataya düşmüş. Saf Android gibi görünüyor.

• Gökbörüü G kullanıcısına yanıt
    Iki cihazı da denedim hocam çekilen fotoda fark yok.
    Sadece mi9t de 48mp gibi yüksek çözünürlüklü fotolar çektiğimiz zaman direk galeriye geçip bakınca hemen netlemiyor biraz işlemesi zaman alıyor.

• Videoda cekerken goruntu titriyor mu yani eis iş goruyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zahterden imei kayıtlı 8/128 K20 Pro alacaktım. Ama bu bootloader olayı Mi9t Pro tavsiyeleri falan kafamı karıştırdı. Mi9t Pro nun 6/128 versiyonu 3.150 tl . Arada 2 gb fark var. Ve fiyatı Mi9t Pronun daha yüksek. Bu çelişki kafamı karıştırıyor. Cihazı işimde de aktif olarak kullanıcam, bugün yarın bi anda kapanırsa uğraştırırsa başım çok ağrır. Kimden alışveriş yapmalıyım hangi cihazı tercih etmeliyim fikirlerinizi bekliyorum . İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ve Turkcell hat kullanıyorum. Teşekkürler.
  • ctnnalii kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler hocam, gece çekimleri nasıl sizce ya da instaya atılan foto kalitesi,

• Arkadaşlar mate 20 lite'ı satıp bu telefona geçeceğim. Memnun musunuz acaba telefondan?
    Artılarını, eksilerini yazabilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

Zahterden imei kayıtlı 8/128 K20 Pro alacaktım. Ama bu bootloader olayı Mi9t Pro tavsiyeleri falan kafamı karıştırdı. Mi9t Pro nun 6/128 versiyonu 3.150 tl . Arada 2 gb fark var. Ve fiyatı Mi9t Pronun daha yüksek. Bu çelişki kafamı karıştırıyor. Cihazı işimde de aktif olarak kullanıcam, bugün yarın bi anda kapanırsa uğraştırırsa başım çok ağrır. Kimden alışveriş yapmalıyım hangi cihazı tercih etmeliyim fikirlerinizi bekliyorum . İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ve Turkcell hat kullanıyorum. Teşekkürler.
    Mi9T pro öneririm band 20 olduğu için. Çok video işleme işine girmeyeceksen o 2gb ram'i ekstra kullanabileceğin pek fazla bir alan yok.
  • sirulas kullanıcısına yanıt
    Band 20 eksikliği şehir merkezlerinde çok fazla hissedilir mi? Mi9T Pro yu kayıtsız Bootloader'den sonra 15 gün icinde uzaktan acıcak . K20 Pro kayıtlı direk kullanmaya müsait şekilde gelicek. Kafamda deli sorular
  • Gökbörüü G kullanıcısına yanıt
    Mi8 kullanıyordum. Ordan oneplus 6t ye ordan da buna geçtim. Geceleri fotoğraf konusunda gcam kullanıyorum ve çok başarılı buldum diyebilirim. Işık az olan ortamlarda videolarda ois olmadığı için video konusunda dört dörtlük diyemem. Yine de ben işin fotoğraf kısmıyla çok ilgilenmiyorum. Daha profesyonel kullanıcılar yorum yapacaktır.

• ctnnalii kullanıcısına yanıt
    Ön kamera peki? Cevabınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

Zahterden imei kayıtlı 8/128 K20 Pro alacaktım. Ama bu bootloader olayı Mi9t Pro tavsiyeleri falan kafamı karıştırdı. Mi9t Pro nun 6/128 versiyonu 3.150 tl . Arada 2 gb fark var. Ve fiyatı Mi9t Pronun daha yüksek. Bu çelişki kafamı karıştırıyor. Cihazı işimde de aktif olarak kullanıcam, bugün yarın bi anda kapanırsa uğraştırırsa başım çok ağrır. Kimden alışveriş yapmalıyım hangi cihazı tercih etmeliyim fikirlerinizi bekliyorum . İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ve Turkcell hat kullanıyorum. Teşekkürler.
    Bence kvk li almalisiniz. 2 yil garanti her zaman iyidir

• Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    K20 pro henüz ülkemizde satışa sunulmadı hocam . Mi9t Pro nun da 4.600₺ gibi bir fiyatı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sim kart takılmamış k20 6/64 kırmızı telefonumu satıyorum. Tek imei kayıtlı.
    2400 Tl İstanbul
  • Telefonum mi 9t pro 6/128 yaklaşık 1 haftalık global rom 10.3.1 (PFKMIXM) versiyon yüklü halde geldi. Son birkaç gündür wifi da kopma sorunu yaşıyorum. Modeme çok yakın olmama rağmen böyle oluyor. Evde ayrıca Redmi Note 7 mevcut onda herhangi bir sorun mevcut değil. Sorunu çözmek için yaptığım işlemler kablosuz ayarlarını sıfırlamak ve wifi doktor uygulaması ile fix yapmak oldu ama bir sonuca ulaşamadım. Bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurs27 -- 15 Eylül 2019; 9:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

Telefonum mi 9t pro 6/128 yaklaşık 1 haftalık global rom 10.3.1 (PFKMIXM) versiyon yüklü halde geldi. Son birkaç gündür wifi da kopma sorunu yaşıyorum. Modeme çok yakın olmama rağmen böyle oluyor. Evde ayrıca Redmi Note 7 mevcut onda herhangi bir sorun mevcut değil. Sorunu çözmek için yaptığım işlemler kablosuz ayarlarını sıfırlamak ve wifi doktor uygulaması ile fix yapmak oldu ama bir sonuca ulaşamadım. Bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum...
    Kardesim kvk li alsaydin sende. Millet enayimi aliyor. Gidin 2 binlira ucuza alin sonra şu oluyorda bu oluyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.