Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi almak için gelmiştim batarya için ama ben bilgi vereyim. Dejilerde siyah kaplamalı olanlar uyuyor ama beklediği için sanırım performansı düşük. Sarı kaplamalı olanlar ise şarj oluyor gösteriyor ama şarj olmuyor. Genelleme yapmak doğru değil ama durum böyle sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu imei repair görmüş ve Türk telekom kullananlarda volte ve vowifi çalışan var mı? Destekleyen telefonda sms atıp hat üzerinde aktif hale getirdim ama çalışmıyor. Vodafone bir hattı taktım 9t proya volte vowifi çalışıyor. Modem config ayarlarıda düzgün. Miui 12.5 eu stable yüklü

• BL@cKLioN kullanıcısına yanıt

Su an kullandigim, orijinal bataryanin degerleri. Bataryayi aliexpress ten siparis verdim. Daha elime ulaşmadi

• mert6385 kullanıcısına yanıt
    Link atma şansınız var mı acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Liquido02 kullanıcısına yanıt

https://tr.aliexpress.com/item/1005001966560536.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef3d12WhlAPJ

urun linki bu. ben abd'ye siparis verdim. turkiyeye gonderimi var mi bilmiyorum

• mi 9t pro miui 13 guncellemesi alacak mi?

bazi web sitelerinde mayis ayinda gelecegi yaziyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 27 Ocak 2022; 21:44:4 >
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Gelse noolacak ki. Her güncellemede içine ettiler zaten. Miui baştan aşağı sorunlu bi yazılım maalesef...

• Merhabalar arkadaşlar, benimle ile aynı sorunu yaşayan var mı bilmiyorum ancak belki fikri olan olabilir.

telefonda görüşme yaparken karşı tarafa ses çok az ve ortam gültüsü yüksek şekilde gidiyor. neredeyse konuşulmaz halde ses gidiyor karşıya. yaptığım denemeler sonucunda benim sesimin de alt mikrofondan değil yukarıda bulunan mikrofondan gittiğini tespit ettim. alt mikron içinde donanım testleri yaptım ancak mikrofonda bir sorun tespit edemedim.

bunun üzerine kablolu ve bluetooth kulaklıklar kullanarak denedim ancak ses kalitesinde hiçbir gelişme olmadı. ortam gürültüsü karşıya gitmeye devam ediyor. hatta benim sesim duyulmazken benden 10 metre ileride konuşan birinin sesi karşı tarafada daha net gidiyor.

bu konuyu yaşayan bir çözüm bulabilen varmı acaba?

• Bitech kullanıcısına yanıt

Sıfırlamayı denediniz mi ? Eğer factory reset sonuç vermediyse mi store a vs götürüp servis kaydı açtırın. Yazılımsal sorun. Temiz kurulum ile düzelir.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt

Farkli farklı romlar ile kurulumlar yaptım sonuç değişmedi

• Bitech kullanıcısına yanıt

Çok tuhaf hocam, belki mikrofonları kontrol eden çipte bir derin yazılımsal sorun oluşmuştur. Bilemiyorum. Servise vermekte fayda var gibi duruyor. Kapsamlı hata denetiminde çıkar sorun.

• 9t Pro icin TYPE-C KULAKLIK kullanan var mi?

Sanirim 3.5 mm girisi mevcut oldugu icin type c den desteklemiyor, ses aktarimini.

Type c bir kulaklik aldim ancak kulakligi takinca USB KULAKLİK ADAPTORLERİ DESTEKLENMİYOR uyarisi cikiyor.

3.5 mm to type c donusturucu alsam calisir herhalde ancak bunu bir program vs ile yapmak mumkun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickname0123456789 -- 1 Şubat 2022; 19:52:7 >
  • Arkadaşlar genelde tüm gün dışarda olduğum kullanımlarda batarya durumu bu. Sizde durumlar nedir orjinal batarya bulup değiştirebilen, eski performansa dönen var mı? Kalan şarj %13.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Güncel durum
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Sentez* kullanıcısına yanıt

Alternatif orijinal ayarında batarya yok maalesef. Servisler orijinal batarya takıyorsa takarlar anca.

• Ekranı kırık mi9tpro alınır anakart lazım

• Batarya konusunda Mi 9t pro da denenmedi ama bir çok telefondan denediğim bir yöntemi anlatmak isterim. Eski bitmiş bataryayı üzerindeki bantları ayırıp pilden pilin üzerindeki karta gelen + ve - bacaklarından kesiyoruz. Sonra sağlam bataryayıda aynı şekilde yapıyoruz. Eski pil kartımızı yeni sağlam pile lehim ile monte edip uyum sorunu olmadan kullanıyoruz. İşlemleri dikkatli yapın patlamayın 🙂 iPhone 6s e 8000 mah powerbank pili bile takmıştım. Tabi çirkin görünüyordu o ayrı. İşlemleri dikkatli yapın ince çalışın pil yerine sığsın 🙂 kolay gelsin. Şuan mi 9t kullanıyorum bize batarya var ama pro modeline biraz sıkıntıymış ondan yazmak istedim.

Edit: Facebook da link buldum durumu anlatan.
    https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resgodo -- 14 Mart 2022; 17:48:46 >

• Kadıköy yada doğubank sirkeci eminönü civari bu cihaza düzgün batarya sök tak yapabilecek yer bilen var mı arkadaşlar. 5 saate düştü artık ekran sürem. Evden fulleyip çıkmam ve pil tasarrufu açmam gerekiyor.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Gsm iletişim var Kadıköy'de ben orada taktırdım memnunum.

• Bizim bu cihaza 12.5 Enhanced sürümü gelmeyecek mi acaba ya aylardır ses soluk yok!

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.