Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar herkese selam.acil cevap lazım redmi note 10 pro mu, mi 9t pro mu, mi 11 lite mı? üçü arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcan55

arkadaşlar herkese selam.acil cevap lazım redmi note 10 pro mu, mi 9t pro mu, mi 11 lite mı? üçü arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim.

İşlemci açısından bu üç telefon arasında mi9t pro tek geçer özellikler pubg oynuyorsan 60fps diğer 2 telefonda alamassın. Ama şu an poco x3 pro var fiyat olarak ve işlemci olarak mi9t prodan daha iyi ben sadece arka kamera kısmını beğenmedim yoksa fiyat olarak kaçmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Telefonun ekranında sol üst tarafta renk kaymaları oluyordu birkaç haftadır. Renkler yeşile kaçıyordu. Dünden beridir de sol tarafta dümdüz beyaz biz çizgi çıktı. Parmak izi okutma ekranında dahi görünüyor bu çizgi. Sizce bu durum yazılımsal mıdır yoksa ekranım mı bitik? Ekran almak gerekiyorsa güvenilir mir yer paylaşabilir misiniz Aliexpress dahi olur.

Teşekkür ederim.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu
  • Bu Mi 9T Pro ya ne zaman gelicek Android 11 ile MIUI 12.5 kardeşim ağaca döndük. Bilgisi olan arkadaş var mı ?

• Elimde hem mi 9T pro hem de redmi note 9 cihaz var. Her ikisinde de aynı sıkıntı var, şöyle ki:

Kullanım esnasında uygulamaları açınca bazen birden kayboluyor ekrandan, bazen de uygulama durduruldu hatası veriyor, 2 3 sn bekleyip açınca aynı uygulama sorunsuz açılıyor, bazen de bir uygulama uzun süre açıkken sanki arka planda durdurup yeniden başlatıyor gibi. Mesela klavye ile birşey yazarken durduk yere kapanıp açılıyor klavye. Birbiri ile alakasız uygulamalar, bazen galeri, bazen Twitter, bazen harem altın, bazen google play uygulaması.

Bazen de cihazlar kendi kendine kapanıp miui yazısı gelip tekrar açılıyor, ama cihazı yeniden başlatma gibi değil, daha kısa sürüyor, ki yeniden başlatma gibi olsa sim kart pin kodunu sorar.

İki farklı cihazda benzer hataların olmasını anlayamadım. Donanımsal mıdır zannetmiyorum, öyleyse ikisi de aynı zamanda aynı yerden arızalandı :) yazılımsal ise sıkıntı nedir yardım ederseniz memnun olurum. Her iki cihaz da yurtdışı, imei işlemli.

9t Pro da farklı romlar da denedim, hepsinde aynı, eu rom, oneos vs..

Msa yetkisi devredışı, Android webview güncel

Biraz evvel pil kısmına bakayım dedim ayarlardan, güvenlik durduruldu hatası verdi, anca cihazı kapatıp açınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Ubeyd* -- 23 Mayıs 2021; 0:3:34 >

• *Ubeyd* kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz ROMLAR: EU Rom, OneOs MIUI Tabanlı Romlar. Bunların stabil sürümlerini mi yoksa beta sürümlerini mi yüklüyorsunuz?

-Eğer beta sürümleriyse çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Ben AOSP ROM kullanmaktayım bu tarz hatalarla karşılaşmadım. Bahsettiğiniz hatalar ROM ile alakalı büyük ihtimalle.

• BL@cKLioN kullanıcısına yanıt

Stabil global rom da yüklüyorum onda aynı, yüklediğim custom romlardan birisi beta diğer stabil idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Ubeyd*

Stabil global rom da yüklüyorum onda aynı, yüklediğim custom romlardan birisi beta diğer stabil idi.

Stabil olan hangi romdu? Romla ilgili bir problem olabilir. Miui 12.5 sürümünde hatalar var deniliyordu.

Birde AOSP Rom yükleyip inceleyin isterseniz bakalım onda da böyle bir problem olacak mı? En azından AOSP romda problem olmazsa sizdeki hatanın sebebi ROM kaynaklı olmuş olduğunu anlayabiliriz.

• BL@cKLioN kullanıcısına yanıt

Aosp yükledim, uygulama durduruldu hatası çıkmıyor ama uygulamalar bazen kendini kapatıyor aniden, o problem devam ediyor

Miui stabil 10 deneyeceğim bakalım

• *Ubeyd* kullanıcısına yanıt

Uygulama durduruldu hatası kullandığım bir AOSP Romda da yapmıştı. Hatta ayarlar kısmında karanlık moda al seçeneğinde yapmıştı.

Hangi AOSP Rom yüklediniz? Hangi sürümü yüklediniz? Kullandığınız Recovery programı nedir? Hangi Vendor yüklediniz? Kernel değiştirdiniz mi?

Telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararıyor mu?

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Daha Çin stabil sürümü bile çıkmadı. Kısa sürede geleceğini zannetmiyorum. Şu anlık sadece beta da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 25 Mayıs 2021; 13:16:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kabuska kullanıcısına yanıt

Kullandığınız kılıf link var mı? Düzgün kılıf bulamadım da kalın olmayan.

• Arkadaşlar mi9t pro dan mi 11 lite geçilir mi? Mi 11 lite çok beğeniyorum. Sosyal medya günlük kullanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: o1yasin

Arkadaşlar mi9t pro dan mi 11 lite geçilir mi? Mi 11 lite çok beğeniyorum. Sosyal medya günlük kullanım.

Gerek işlemci gerek ekran kartı olarak 9t pro daha iyi. Bence geçilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Kullandığınız kılıf link var mı? Düzgün kılıf bulamadım da kalın olmayan.

• Kabuska kullanıcısına yanıt

Sağolasın. 28₺ ödedik umarım fazla kazık yemedik fiyatta :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Merhabalar,

Telefonun ekranında sol üst tarafta renk kaymaları oluyordu birkaç haftadır. Renkler yeşile kaçıyordu. Dünden beridir de sol tarafta dümdüz beyaz biz çizgi çıktı. Parmak izi okutma ekranında dahi görünüyor bu çizgi. Sizce bu durum yazılımsal mıdır yoksa ekranım mı bitik? Ekran almak gerekiyorsa güvenilir mir yer paylaşabilir misiniz Aliexpress dahi olur.

Teşekkür ederim.

uzun süredir girmiyordum ekran işini hallettiniz mi? ekranınız bozulmuş, bu giderek dağılabilir de

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

Sağolasın. 28₺ ödedik umarım fazla kazık yemedik fiyatta :)

Görünüşe göre 36 lira ödeyen ben biraz kazık yemişim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

uzun süredir girmiyordum ekran işini hallettiniz mi? ekranınız bozulmuş, bu giderek dağılabilir de

Alıntıları Göster

Hala daha fotoğraftaki gibi. Geçen gün tamamen gitti, 3 saat kadar sonra kendiliğinden geldi. Sonra renk dalgalanmaları oldu bir süre. Yine düzeldi. Ama beyaz çizgi hep kaldı.

Şu an arada bir ekranın sol üst yarısı mavi renkleri göstermiyor. Yeşil olarak gösteriyor mavileri. Ek olarak beyaz çizgi de yerinde hep sabit, bir tek ona bir şey olmadı:)

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.