Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz gibiyse kötü olmuş en azından bu konuda görenler tercih etmesin. Çok uzun zamandır youtube da takip ediyordum oraya attıklarını videolar falan göz boyama muhtemelen cihaz çekmek için. İşin kötü yanı taktıkları her parçaya sözde orjinal diyorlardı yaşadığınız sıkıntılardan sahte parça taktıkları da ortada.
  • K20 pro kullanıyorum Bliss rom var telefonumda ve çok memnunum aslında. Pili çok iyi gidiyor özelleştirmeleri efsane performansı gayet güzel ama işte miui seviyorum diye kafam karışık biraz sizce miui ile yola devam mı etmeli yoksa aosp romlara mı devam. Bir de aosp diyen arkadaşlar Bliss'den çok daha iyidir diyecekleri bir rom önerisinde bulunurlarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona gelen güncelleme ayarına tamam dedim ne olacak sanki. MIUI 12.0.3 güncellemesi yaptım. Neler değişti pek bilmiyorum ama poweramp kısayolu artık çalışmıyor. En sağda duruyor.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• weyis kullanıcısına yanıt

Bunu yapabilmek için telefonun rootlu mu olması gerekiyor?

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    Gerek yok direk kurulabilir
  • Arkadaşlar k20 pro'ya çift imei atıp çift hat kullanan oldu mu?

• FK F kullanıcısına yanıt
    Bu artık hiçbir xiaomi modelinde olmuyor.
  • dün miui 10dan eu 11.08 e geçtim böyle kalmayı planlıyorum 12 yi beğenmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Bu oyunu oynayan var mı? Google playden baktım herkes oynuyor. İlginç bir şekilde lenovo sahibi olanlar hiç oynayamıyor. Neyse konumuz bu değil. Oyunu açtım biraz oynadım. Ama ilk başka sürekli bağlantı hatası verdi. Zar zor girdim yani. Suç kimde? Telefonda mı? Şebekede mi? Oyunda mı?

Ben sorunsuz oynuyorum.

• selmand kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için. İnternetten sorun olmuş sanırım. Bende de sıkıntı olmadı sonradan. Ama pek oynadığım da söylenemez.

• yaki83 kullanıcısına yanıt

ekranı kırılan k20 pro (9t pro ile aynı ekrana sahip) gsm iletişimde değiştirdim, yaklaşık olarak 3 ay kadar önce. Ankara'dayım ve kargo ile gönderip geri teslim aldım. Telefon bana geldiğinde üzerinde ekran koruyucu takılı olarak geldi. Ayrıca çıkan ekranı da yanında göndermişlerdi. Gelen ekranın fiziksel ve kalite anlamında orjinalinden hiç bir farkı yoktu. Üzerinde ekran koruyucu olmasına rağmen parmak izi ile alakalı hiç bir problem yaşamadım. Toplam ödediğim ücret 1050 TL idi. Sizin bu şekilde bir sorun yaşamanıza üzüldüm.

• 12.0.4 güncellemesi geldi arkadaşlar. Hem eea globale hem diğerine..
  • Netflix cihazınızla uyumlıiu değil diyor, nedenini bilen var mı? Apk olarak ayrıca indirip yükledim çalışıyor. Bootloader kilidi açınca öyle oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 25 Ocak 2021; 14:54:14 >
  • yeni güncellemeyi yapan arkadaşlar varsa tecrübesini paylaşabilir mi güncellemeye korkar olduk teli pil performansı hep geriye gidiyor malum

• selmand kullanıcısına yanıt
    Play store açıp ayarlara girin. En aşağıda sertifika yok diyorsa ondan dolayıdır. Çözümü ise Magisk varsa hide seçeneğini açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 26 Ocak 2021; 2:28:0 >
  • kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    Fena değil Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu
  • Selamun aleyküm yeni gelen güncellemeyi yapan varmı ?

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• KasımPaşaLı13 K kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam. iki üç mesaj üstte paylaşımlar var :)
  • 4.27 saate %50 ise iyidir ozaman korkarak güncelleme yapıyorum artık miui 10 a dönmek istemiyorum yine , sağolasın :)

• Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi daha önce bilmiyorum ama hani şu WhatsApp in kamerasında iken sağa doğru sohbetler, durum diye kaydırken bi tekleme oluyordu hani; o artık yok :) yağ gibi akıyor artık. 12.0.4 ile mi oldu yoksa uygulamanın playstore güncellemesi ile mi oldu bilmiyorum ama güzel oldu. Belki önemsiz bisey çoğu insan için ama 1.5 yıldır kafamı kurcalıyordu bu tekleme :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 28 Ocak 2021; 1:26:25 >
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.